Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Oglądac to jedno. A wziąć do rąk, powąchać, pogłaskac.... a te starsze to tez przyjemnie, bo juz takie kumate:) Lecę po pączki do mojej ulubionej kawiarenki - "Truskawka":) pzdr.
  2. ... i na pewno takowy znajdzie:) Jeszcze troche cierpliwości, Los czasami lubi sie z nami podroczyc... pzdr.
  3. [quote name='Cheritka']Goldi wczoraj dostał dyplom championa, czekalismy równo miesiąc od złozenia i dwa od ostatniej wystawy :) a 31 strycznia [I][B]GOLDI skończył 2 latka[/B][/I] (jak ten czas leci [B][COLOR=#4444ff]Asiaczek [/COLOR][/B]W stójce nie nadążam robić :( [/QUOTE] Gratulacje!!!! No to albo Mały jest taki szybki=wiercipięta, albo musicie kupic szybszy aparatos;) pzdr.
  4. Uffffff...... zdażyłam!!!! Pragnę Was zawiadomić/przypomniec/poinformować, że.... [COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]jutro jest TŁUSTY CZWARTEK!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] PZDR.
  5. Zagłosowałam dzisiaj. Mietek prowadzi:) pzdr.
  6. Dobrze wiedzieć:) Dzieki:) pzdr.
  7. [quote name='magdola']Jestem bardzo niepocieszona :( Ja będę w Wawie prawdopodobnie w weekend po 18.02.......[/QUOTE] No to się rozminiesz z jamnicze... pzdr.
  8. [quote name='M&S'][B]Uuuuuuu[/B] [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/IMG][/URL] Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! śliczne chomiczki [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/IMG][/URL] Nie ma lekko Aśko, będziemy opijać ten jubileusz.[/QUOTE] [quote name='bety']GRATULACJE !!!! Pzdr[/QUOTE] [quote name='hanacek']Super -Gratulacje -sliczna gromadka :kciuki:[/QUOTE] [quote name='Angi']gratuluję! :D[/QUOTE] [quote name='dagaa111']o kolejne małe szczylki, gratulacje :)[/QUOTE] [quote name='Izabela124.']Wow! Gratuluję! :multi:[/QUOTE] [quote name='*anusia&ajlu*']ale Asiu nie napisałaś dokładnego opisu ;) SUPER JESZCZE RAZ GRATULACJE!!!!!! niech zdrowo rosną :loveu:[/QUOTE] Opisu...? [quote name='jamnicze']I są na świecie nowe Asiaczki :bigcool::bigcool::bigcool: A ja niedługo będę je mogła sobie osobiście pomiziać :loveu: Głaski dla dzielnej mamuśki :loveu: A jak starszaki zareagowały na małe kreciki? :razz:[/QUOTE] Starszaki sa w duzym pokoju + kuchnia + przedpokój. A malce - póki co - w małym razem z Erką. Jeszcze isę nie widziały:) Bardzo Wam dziekuję za miłe słowa i gratulacje:) pzdr.
  9. [quote name='Eden']Wyciagamy dziewczyne ze schronu w piatek :-) mamy tez dla niej DT.[/QUOTE] I jak? Udało się? pzdr.
  10. Pięknie! [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/262858_422132941193893_822831589_n.jpg[/url] Pzdr.
  11. Noooo, piekna charcica w ruchu:) http://i46.tinypic.com/2lthy51.jpg Pzdr.
  12. Alez cudne ujęcie:) [url]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/FERIE2_zpsf8332848.jpg[/url] pzdr.
  13. Łeeeeeee.... i dalej cisza... pzdr.
  14. Ale się kokosi:) [url]http://imageshack.us/a/img248/858/dsc06819p.jpg[/url] Pzdr.
  15. Witamy się i my:) pzdr.
  16. [quote name='A&L']Sterylkę planuję w marcu w ramach akcji - sterylizacji, bo taniej ;)[/QUOTE] Bardzo mądrze:) pzdr.
  17. No, niestety. Nie było "jutro", będzie"pojutrze". Voila!!!! Przedstawiam miot "U" - jubileuszowy, bo 20!!!! 20 miot w hodowli "Asiaczek", a 16 - baskowy:) Całą gromadka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0672_zpsbcb7fcf5.jpg[/IMG] Dziewczyny:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0674_zps6bb6f4d2.jpg[/IMG] Chłopaki:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0675_zps4e388557.jpg[/IMG] Malce urodziły sie 3 lutego, nad ranem. Poród od 2 do 7. Ale dałam rade. A Erka - cudowna sunia do rodzenia! Pzdr.
  18. [quote name='mychaaaaa']Czy ktoś może zna BOG V?[/QUOTE] I - SH II - basenji III - pomeranian IV - TR Pzdr.
  19. Ciekawe, czy fuks bardzo się przejął mrozami? Jak tam jego zapatrywania na mróz? pzdr.
  20. Witamy się i prosimy o nowe zdjęcia. Bo to juz luty:) pzdr.
  21. Ciekawie się światło rozłożyło na fotce:) pzdr.
  22. A może u Tobiaszka nastąpił zanik łapek, co?:) pzdr.
  23. Jasne:) Jak się czujesz? Pzdr.
  24. Teraz ide z psami na wieczorny obchów. Jak wrócę zabieram się za bazarek (rozliczenie). A poćwierkam sobie w wiadomym temacie chyba jutro.... pzdr.
×
×
  • Create New...