-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Kolorek różowy... no nie.... padlam... pzdr.
-
Znam jedna osobę, ciut nawiedzona jezeli chodzi o UK, więc podeslę link. Może cos wpadnie w oko? pzdr.
-
Nieskromnie powiem, że widziałam juz te fotki u Tomeckiego w aparacie:) Pomysl n ozdobienie kuchni - super:) pzdr.
-
[quote name='Cienka']A teraz fajfokloki i kipy na tapecie :p [/QUOTE] Jak zawsze - ciekawe pomysły u Ciebie:) pzdr.
-
[quote name='Cienka']Fajnie było uwielbiam baski. A moje w tym czasie też źle nie miały, choć były w hotelu [/QUOTE] Nie mogły miec źle! Nie wierzę, że oddalibyscie Mośki byle gdzie.... [quote name='M&S']Cześć Aśko :)[/QUOTE] To co? widzimy sie na poczatku przyszłego tygodnia?:) Przyjeżdża jamnicze... pzdr.
-
Hej i my sie witamy, co prawda dzisiaj bez słońca:) pzdr.
-
[quote name='Alicja']To masz wesoło w domu :)[/QUOTE] Przede wszystkim mam rozłożony na łopaki mój rytm dnia. Ale jakoś daję radę:) Musze się po prostu bardziej sprężać... Pzdr.
-
[B]Izabela124[/B] - Taaaaa, niewinność az bije po oczach:) pzdr.
-
Cd. 8-2-2013 Tamisia i Teska [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2317_zps6fd2d730.jpg[/IMG] Tamisia i Tikusia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationof_DSC2303_zpsb7219ce9.jpg[/IMG] Teska i Tikusia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationof_DSC2305_zps75950e9c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationof_DSC2304_zps1d0cb246.jpg[/IMG] Tamisia + Tikusia + Torinka [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationof_DSC2307_zps2615e31a.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. 8-2-2013 Tesinka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationof_DSC2309_zpsf0bf8141.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationof_DSC2306_zps3e5dcd6d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2325_zpsab934ee7.jpg[/IMG] Trikusia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationof_DSC2300_zps7b9cb59a.jpg[/IMG] Torinka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationof_DSC2313_zps0e567cdb.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 8-2-2013 I trochę zdjęć samych psiaków... Tamisia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationof_DSC2301_zpsa1756b34.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationof_DSC2302_zps9185ea78.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2327_zpsa89e9c7f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2321_zpsb40e28ec.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2319_zps565f9191.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 8.2.2013 - obie Karole ze szczeniakami:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2293_zps3403697e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2292_zps2f2829ab.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2294_zps203140a9.jpg[/IMG] Tomecki byl obecny, ale jako fotograf:) Cdn. pzdr.
-
Cd. 8.2.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2290a_zps178baf8f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2289a_zpsf829df77.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2288a_zpsdc05dd1d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2287a_zps5d719c9c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2286a_zps3aa79bd6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2291_zpsb2c170f5.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Jak niektórzy z Was wiedza, w ubiegłym tygodniu (8.2.2013 r.) odwiedzili mnie [B]cienka i tomecki[/B]:) Do tego naszego zacnego grona dołączyła nastepna Karola i w sumie było wesoło i ciekawie. Oto kilka foteczek z tego naszego spotkania:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2284a_zps5421498c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2285a_zpsadf749c6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2282a_zps59ba2d72.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru_DSC2281a_zpscc5156e0.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[quote name='Paula03']Prześliczne maluszki :loveu:[/QUOTE] [quote name='Bogarka']Sliczne sa :-)[/QUOTE] Tfu, tfu:) pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Czytałam, że cos z lekka narzakałas na śnieg. A mi się wydaje, że taki snieg to samo dobro dla Ciebie i bandy psiowej. Dlaczego?> Otóż, psy wykąpane, czyste,, a że lekko mokre, to i dobrze:) Wyparują i będzie gites:) pzdr. -
Hahaha, przeziębienie w wersji lajt.... [B]jamnicze[/B] - odpowiedx mi, prosze, na maila, OK? pzdr.
-
[quote name='A&L']O, nie wiedziałam, że są nowe maluchy ;) Gratulacje :loveu: Czyje to bachorki?[/QUOTE] Ten jubileuszowy miot "U" to powtórka krycia Erki i Serka:) [quote name='Izabela124.']Znów przewaga rudzielców :)[/QUOTE] Zgadza się! [quote name='jamnicze']Och, jakie małe szciuraski :loveu:[/QUOTE] Oj, na zywo to juz nie takie szczurki... Bardzo zywe i takie mocne i pełne energii:) Pzdr.
-
[quote name='bety']III - POMERANIAN (nie AA) Pzdr[/QUOTE] Dzięki, zaraz poprawię:) [quote name='Lokis']Oj trafiły mu się, trafiły! Aż trzy!!!!!:loveu:Lokis zdobył jedną czerwoną, jedną brązową i JEDYNĄ - NIEBIESKĄ ROZETKĘ Dzięki serdeczne[B] panbazyl[/B]! :buzi: Szalenie miło jest dostawać fajne gadżety na wystawach!!! Teraz chwalimy się oficjalnymi wynikami::terazpol: Na 14 przybyłych Ogarów Polskich - [B]LOKIS z Gończaków[/B] - oc. dosk., lok.1, CWC, CACIB, Zwycięzca, [B]BOB, I BIS Ras Polskich, II BOG-VI[/B] Błagam o fotki z finałów z niedzieli... :modla: :help1:[/QUOTE] Gratulacje:) [quote name='Shetanka']No to i my się chwalimy - wystawiany przeze mnie FERDYNAND Kosmaty Duszek (cavailer king charless spaniel) - ocena doskonała, lokata I/3, CWC - rozpoczął Championat Polski :multi: :multi: :multi: [/QUOTE] Gratulacje! [quote name='mkurleto']Ja się też pochwalę. Moja najmłodsza psia dziewczynka rozpoczęła MCHPL. REGINA ROMANIEI Carskie Sioło owczarek rumuński mioritic zgarnęła wszystkie tytuły w swojej klasie.[/QUOTE] Gratulacje! [quote name='McDzik']i moja dzielna dziewczynka podczas swojego debiutu - Kiiramanna MISS FINLAND spaniel tybetański WO1, BOB BABY :loveu: Gratulacje dla wszystkich :)[/QUOTE] Gratulacje! [quote name='CASIA&ttb']moja 20 miesięczna minibullka [B]Diabolique Fever Cass-Staf BULLDOM [/B]na swojej drugiej międzynarodówce po raz drugi [B]CWC , Zwycięzca , CACIB [/B]i na koniec [B]BOB[/B] :) [/QUOTE] Gratulacje! [quote name='mrau']Gratuluję wszystkim! :)) I ja się pochwalę, trochę późno ale trochę nieogarnięta byłam;) Moja zakręcona dziewczynka, ccr Saxonholme Eoa, jak zwykle się spisała i w klasie championów otrzymała dosk1 CWC CACIB Zw BOB ;) To jej 8 CACIB w przeciągu niecałego roku a była w tym czasie na tylko 9 wystawach międzynarodowych ;) Jestem z niej bardzo dumna :)) I moje flacie dzieci: Ala czyli WILDEST ALICE FROM THE FLAMES z BasiSfory, na swojej pierwszej polskiej wystawie w dorosłej klasie dosk1 CWC czyli rozpoczęła zmagania o championat ;)) Sam czyli WILDEST SAM THE FIREFIGHTER z BasiSfory dosk2. Z tego kręcizadka jestem najbardziej dumna bo naprawdę fajnie się pokazał, dał się bez problemu obmacać, pokazał zęby i przez cały czas machał ogonem :)) Może ktoś przypadkiem ma jakieś zdjęcia ccr'ki lub flacików?[/QUOTE] Gratulacje! pzdr.
-
Cd. 10-02-2013. [COLOR=#ff0000][B]Chłopak nr 3[/B][/COLOR] - brak strzałki, nie za duzo bieli wokół noska, lewa przednia łapka - piekna podkolanówka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0698_zpsf5979cd2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0695_zps941a6679.jpg[/IMG] I wszystkie dziewczyny razem:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0700_zps6c1cff30.jpg[/IMG] I wszystkie chłopaki razem:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0699_zps94c3cdef.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. 10-02-2013. No i czas na chłopaków. Tutaj niby trudno, ale w sumie łatwo ich odróżnić. Zaraz napiszę Wam co i jak:) [COLOR=#0000cd][B]Chłopak nr 1[/B][/COLOR] - szeroka kryza i.... kropeczka na kryzie, strzałka na czole [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0690_zps1d2699ec.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0688_zpsfd339c66.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0689_zpsda0e8a67.jpg[/IMG] [COLOR=#0000ff][B]Chłopak nr 2[/B][/COLOR] - strzałka idąca z kryzy w kier. głowy:) Nierówna skarpetka na lewej przedniej łapce:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0691_zps0865109d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0692_zps3defeb47.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 10-02-2013. [COLOR=#ff0000][B]Sunia nr 3 [/B][/COLOR]- piekna strzałka na czole i śmieszna delikatna biała kropeczka na karku:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0685_zps406789d9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0686_zps16c50aa4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0687_zpsc9b34ab2.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Moje drugie maluchy - jubilatki, maja juz tydzień z kawałeczkiem:) Tak więc pora na ich nowe foteczki. Zapraszam! [COLOR=#ff0000][B]Suczka nr 1[/B][/COLOR] - trikolorka, łatwa do odróżnienia w tym "dzikim" tłumie baskowym:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0680_zps70d01b67.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0678_zps4e7c4d7f.jpg[/IMG] [COLOR=#ff0000][B]Sunia nr 2[/B][/COLOR] - rudo-biała. Tym różni się od suni nr 3, że nie ma strzałki a jedynie ładnie rozłożony biały kolor wokół noska:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0684_zps5ca36c8c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0681_zpsaac02565.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[quote name='M&S']Cześć, cześć. A u nas świeci słońce!!!![/QUOTE] U mnie tez, u mnie tez!!! pzdr.
-
Fotografa czy aparatu?:) pzdr.