-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Słodziaki mają szansę na nowy DT w tej samej cenie , dużo lepszy , gdzie będą mieć codzienne spacery do lasu i na łąki , będą socjalizowane z człowiekiem i najważniejsze będą zdjęcia i informację na bieżąco ,mogły by tam jechać już w ten weekend , ale obecny DT nie wyda nam psów do puki nie spłacimy długów (około 700 zł ) . Musimy działać .Nowy DT to dużo większe szanse na nowy DS .[/QUOTE] Jezeli DT nie wywiązywał się z nałożonych obowązków, to ja raczej nie nazwałabym tego szantażem. Tylko zwykłą pazernością i chamstwem. Proponuję wstawic info o tym DT na Czarne kwiatki. Będzie to przestroga dla innych. A tak BTW - to u kogo obecnie sa chłopaki? Bardzo bym chciała wiedzieć... Moja stała dla DiL - 20 zł - poszła. pzdr. -
My w busie z W-wy na razie mamy komplet, ale 1 osoba szuka z tych zapisanych jeszcze nie do końca jest zdecydowana jechac., Myslę, że za kilka dni podejmie ostateczna decyzję. Dam znać. pzdr.
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Asiaczek replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Czyli jakis sposób jest. Reszta zalezy od pomyslunku wetów. Będziecie próbowały? Dzisiaj poszła moja stała dla Kai:) - 20 zł. pzdr. -
Moje 20 zl za luty dla Rino - poszła:) pzdr.
-
[quote name='bety']Cześć Asiaczki :) Pzdr[/QUOTE] [quote name='M&S']Cześć Aśko :)[/QUOTE] Hej, zalatana jestem i zapracowana. Może jutro odezwę sie dokładniej i napisze o ciekawyn zjawisku:) pzdr.
-
Ja tez juz wiem, że p. Opara wybierał Juniory i pewnie dlatego ani na wet nie spojrzał na pręgatą dziewuszkę..... ale nic to. Jeszcze raz gratulacje:) pzdr.
-
Ticca z Alą N. - szaleją:) Gratulacje za BOG2!!! tylko SH byly tego dnia lepsze od baska:) pzdr.
-
A nas nie b edzie w B. .... buuuuuuu........ Pzdr.
-
No to raz-raz i prosimy pięknie o zdjęcia:) pzdr.
-
Pani magda Musiał jest OK. Lubi - co prawda - troche pogonic nas w ringu, ale ocenia obiektywnie:) pzdr.
-
Od kilku dni - intensywne opady deszczu i po sniegu nie ma śladu. Od wczoraj i dzisiaj - przelotne, dosyc intensywne opady. ale jest ciepło:) pzdr.
-
Jak nie znajdę tańszego (ok. 70-80 Euro/noc), to rezygnuje. Trudno. Pzdr.
-
[quote name='fankafanty']Tak, będzie na hali :) Dokładnie tutaj -> [URL]http://www.chocen.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=401&Itemid=129[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękuję za info:) pzdr.
-
Gratuluje wszystkim pannom i handlerkom:) Bardzo żałuje, że mnie tam nie bylo.... Pzdr.
-
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Oba chłopaki zdobyli wsio + BOB'ka![/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Slash zakończyl Mł.CH.PL, Aiko - CACIB do kompletu:)[/B][/SIZE][/COLOR] :multi::loveu::klacz::smilecol::smilecol: Gratulacje!!!! Ale z wrażenia nie pamiętam, który co.... tzn. który BOB'ka wziął.... Czekają na finały... Pzdr.
-
Czy wystawa będzie na hali? Wydaje mi sie, że tak, no bo to poczatek marca, ale... Ktos wie? pzdr.
-
...juz pojechały... ale mam obietnice, że będziemy w kontakcie:) pzdr.
-
Życze - mimo wszystko - milych wrazeń z wystawy, udanych wystepów na ringach i.... piszcie o sukcesach tych wiekszych i tych mniejszych:) pzdr.
-
[quote name='bachar']Tutaj: [URL="http://www.booking.com/hotel/gr/thomas-beach.html?tab=1&origin=hp&error_url=%2Fhotel%2Fgr%2Fthomas-beach.pl.html%3Faid%3D336347%3Blabel%3Dpostbooking_confemail%3Bsid%3Dfedd3c24ca8c4f78728a94e99ea77aa3%3Bdcid%3D1%3B&do_availability_check=on&aid=336347&dcid=1&label=postbooking_confemail&sid=fedd3c24ca8c4f78728a94e99ea77aa3&checkin_monthday=20&checkin_year_month=2013-6&checkout_monthday=24&checkout_year_month=2013-6"]http://www.booking.com/hotel/gr/thomas-beach.html?tab=1&origin=hp&error_url=%2Fhotel%2Fgr%2Fthomas-beach.pl.html%3Faid%3D336347%3Blabel%3Dpostbooking_confemail%3Bsid%3Dfedd3c24ca8c4f78728a94e99ea77aa3%3Bdcid%3D1%3B&do_availability_check=on&aid=336347&dcid=1&label=postbooking_confemail&sid=fedd3c24ca8c4f78728a94e99ea77aa3&checkin_monthday=20&checkin_year_month=2013-6&checkout_monthday=24&checkout_year_month=2013-6[/URL] Tylko nie dodałam, że to pokój 3 osobowy[/QUOTE] [quote name='ENDRIUTRACKER'][B]Bezpłatnie![/B][COLOR=#003580][FONT=Arial] Zwierzęta są akceptowane na życzenie. Bez dodatkowych opłat. [/FONT][/COLOR]:cool1:[/QUOTE] Ceny powyżej 200 zł za dwójkę nikt nie zaakceptuje. więc nie ma o czym pisac... Pzdr.
-
[quote name='Karilka'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239445-Bluza-Nike-kosmetyki-FARMONA-klocki-COBI-!!!!!-NÓWKI-SZTUKI!!!!!-7-02-dla-GAMZY!!!?p=20378439#post20378439[/URL] Zapraszam w imieniu Gamzy![/QUOTE] Postaram sie tam zajrzec jeszcze dzisiaj:) [quote name='Alicja']legwany pokochałam jak żył Oranżuś od Clockwork , pierwszy raz miałam tak bliski kontakt z gadzinką , też uwielbiał drapanko za żuchwą , karmiłam dziada winogronami i arbuzem ... cudowny był , Kuba zaś jeżdżąc do Łukasza do Pruszkowa poznał gadzinkę z jeszcze bardziej udomowionej strony , Gadzinka Łukaszowa spała z nim w łóżku , chodziła za nim jak pies[/QUOTE] Znałam Gadzinkę z opowiadań i ze zdjęć:) Pzdr.
-
Zobaczcie, niesamowite:) [url]https://www.youtube.com/watch?v=YelZX9ACBt0[/url] Pzdr.
-
Jedźcie osroznie i wracajcie z usmiechami na twarzy. Ja jutro mocno trzymam i za Was kciuki:) pzdr.