-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
No tak. Wszedzie kasa rządzi:) pzdr.
-
Rozumiem, że brat Fuksika jest w nowym swoim własnym domku, tak Bo nie pamiętam albo nie wiem... Tak, tak. Łączy ich długość łap:) pzdr.
-
A może zdecydowałabys się pojechac z nami z W-wy. I tylko do W-wy pojechałabys swoim własnym samochodem? co o tym myslisz? pzdr.
-
[B]bachar [/B]- wiesz, ja nawet nie patrzylam na kilometry:) Znam cenę za transport i to na razie mi wystarcza. Powoli, od lutego zacznynam zbierac kase na wyjazd i wierzyc, że jednak dojdzie do skutku;) pzdr.
-
No to czekamy:) Oj, żeby ci Grecy wiedzieli, ja my czekamy....;) Pzdr.
-
Mocno pogryziony mały bezdomniaczek JUŻ MA DOM!
Asiaczek replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
To czekamy na relację:0 A może i jakies fotki uda się zrobic?:) pzdr. -
Gdyby nie tez ostre piraniowe zabki, to sama słodycz:) pzdr.
-
Coraz bardziej jestem zdecydowana tam pojechac:) Niestety, treba czekac tak +/- do polowy maja... pzdr.
-
Ale Plamka plamiasta:) [url]http://allegro.zapodaj.net/thumbs/dda70424a0a8.jpg[/url] pzdr.
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Asiaczek replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Pozwólcie, że jeszcze ra zwkleję link do bazarku m.in. na Tinkę: [COLOR=#ff0000][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59[/url][/B][/COLOR] Zapraszam! pzdr. -
A przy okazji, hopne mój bazarek, dobrze? Może jeszcze ktoś wypatrzy - tylko do końca stycznia.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59[/url] pzdr.
-
Noooo, ciesze się razem z Wami:) A jak Boo Jogi i reszta towarzystwa przyjeła sunię?:) pzdr.
-
[quote name='Talagia']Potwierdzenia będą on line ;) Do pobrania razem z numerkiem jeśli dobrze rozumiem to co napisano na stronie.[/QUOTE] No i znowu nasuwa się pytanie: a co z tymi osobami, które zgłoszenie wysłały np. z kawiarenki internetowej? Eh, pewnie się czepiam... Ale może warto pisac o naszych wątpliwosciach. Tym bardziej, że Atik chce z nami rozmawiac, informuje, pilnuje tych "nowości", za co dziękujemy. Poza tym, wydaje mi sie, że takie szersze dyskusje to tez spora dawka informacji dla organizatorów z innych oddziałow:) pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Tak mnie zaraziłaś tymi croksami, że teraz dumam czy sobie nie fundnąć, ale ceny spore, nawet po obniżce :roll:[/QUOTE] Fakt, ale nie masz spoconych stóp, but jest ulozony do stopy. Proponuję, abys wstąpiła do takiego sklepu i po prostu przymierzyla. Zrób pare kroków i sama zobaczysz, jak miękko i cicho się w nich chodzi. Ja po zimie, gdy moge chodzić juz bez skarpetek - wskakuje w Crocs'y i - gdybym mogła - to bym biegała w nich okragłyrok:) W szpitalach, przychodniach, gabinetach kosmetycznych - wszyscy chodzą w Crocs'ach. Juz nie w drewniakach, ale w właśnie w Crocs'ach. a oryginalne moga i 3 lata słuzyc:) Pzdr.
-
[quote name='dagaa111']ale mnie tu dawno nie było, widzę że małe baski już sporo urosły :)[/QUOTE] Rosna, małe drapieżniki, rosną:) Pzdr.
-
[quote name='panbazyl']a potwierdzenie jeśli ma być dostarczone to TYLKO listem poleconym. Inne się nie liczą :evil_lol:[/QUOTE]Oczywiście:) pzdr.
-
A ja mam takie pytanie: jażeli ktos nie ma dostępu do netu (sa takie osoby, sa, prosze się nie dziwić), nie jest zalogowany na DGM ( tez sa takie osoby;)), a mieszka "w zapowietrzonym województwie", to niby skąd ma wiedziec, że potrzebuje zaświadczenia od Powiatowego? Czy taka informacja bedzie równiez na potwierdzeniach przyjęcia psów na wystawe...? Przysłanych - oczywiscie - odpowiednio wczesniej:). Kłopot może pojawic sie równiez wtedy, gdy osoba z "zapowietrzałego województwa" nie dostanie takiego potwierdzenia. Internet internetem, ale nikt nie ma obowiazku posiadania w domu kompa, dostepu do netu itp. , prawda? Dlatego uwazam, że taka informacja powinna znaleźć się obowiązkowo na potwierdzeniu. Jezeli nie, to sorry Winnetou, każdy sa stanie po stronie wystawcy. Kto nie wierzy, niech dopyta zaprzyjaźnionych prawników... pzdr.
-
[quote name='Angi']Czyli możliwe, że spotkamy się w Krk :lol:[/QUOTE] Możliwe:) [quote name='Chein']Rzeszów, Jarosław, Katowice, Lubliny dwa, Kraków, Warszawa w lipcu, Nowy Sącz, Kielce, Przemyśl, może, Wrocław :) i oczywiście światówka :D[/QUOTE] Mysle, że jakoś się na siebie natkniemy:) pzdr.
-
Śliczna:) [url]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/555253_597447300270773_2001323776_n.jpg[/url] pzdr.
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Asiaczek replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
A ta psinka z lewej to |kto zacz"?:) [url]http://imageshack.us/a/img688/8273/176azz.jpg[/url] pzdr. -
Hejka, sobota bedzie pracowita czy leniwa?:) pzdr.
-
A może trzeba nakleic kartkę z napisem "Zdjęcia"...? Wtedy sie nie zapomni;) Myslę jednak, że choć pare foteczek to pstrykniemy:) Pzdr.
-
Na razie mamy w planach Włocławek, może Opole, pewnie W-wa w lipcu i we wrześniu. Chciałabym Kraków, Na pewno Sopot, Kielce. Chciałabym pojechac do Chorzowa we wrzesniu, bo w 2012 nie bylo mnie tam:) Czekam na Grecję, Niemcy.... Generalnie to czesto bywało tak, że w ostatniej chwili cos się klarowało.