Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. No tak. Wszedzie kasa rządzi:) pzdr.
  2. Rozumiem, że brat Fuksika jest w nowym swoim własnym domku, tak Bo nie pamiętam albo nie wiem... Tak, tak. Łączy ich długość łap:) pzdr.
  3. A może zdecydowałabys się pojechac z nami z W-wy. I tylko do W-wy pojechałabys swoim własnym samochodem? co o tym myslisz? pzdr.
  4. [B]bachar [/B]- wiesz, ja nawet nie patrzylam na kilometry:) Znam cenę za transport i to na razie mi wystarcza. Powoli, od lutego zacznynam zbierac kase na wyjazd i wierzyc, że jednak dojdzie do skutku;) pzdr.
  5. No to czekamy:) Oj, żeby ci Grecy wiedzieli, ja my czekamy....;) Pzdr.
  6. No i co ze zdjęciami? Zrobione czy musimy jeszcze na nie poczekac?:) pzdr.
  7. To czekamy na relację:0 A może i jakies fotki uda się zrobic?:) pzdr.
  8. Gdyby nie tez ostre piraniowe zabki, to sama słodycz:) pzdr.
  9. Coraz bardziej jestem zdecydowana tam pojechac:) Niestety, treba czekac tak +/- do polowy maja... pzdr.
  10. Ale Plamka plamiasta:) [url]http://allegro.zapodaj.net/thumbs/dda70424a0a8.jpg[/url] pzdr.
  11. Pozwólcie, że jeszcze ra zwkleję link do bazarku m.in. na Tinkę: [COLOR=#ff0000][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59[/url][/B][/COLOR] Zapraszam! pzdr.
  12. Mój bazarek na Urgo i Tinkę rozwija sie całkiem-całkiem. Sami zajrzyjcie:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59[/url] Może jeszcze ktos cos wybierze...? Pzdr.
  13. A przy okazji, hopne mój bazarek, dobrze? Może jeszcze ktoś wypatrzy - tylko do końca stycznia.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59[/url] pzdr.
  14. Noooo, ciesze się razem z Wami:) A jak Boo Jogi i reszta towarzystwa przyjeła sunię?:) pzdr.
  15. [quote name='Talagia']Potwierdzenia będą on line ;) Do pobrania razem z numerkiem jeśli dobrze rozumiem to co napisano na stronie.[/QUOTE] No i znowu nasuwa się pytanie: a co z tymi osobami, które zgłoszenie wysłały np. z kawiarenki internetowej? Eh, pewnie się czepiam... Ale może warto pisac o naszych wątpliwosciach. Tym bardziej, że Atik chce z nami rozmawiac, informuje, pilnuje tych "nowości", za co dziękujemy. Poza tym, wydaje mi sie, że takie szersze dyskusje to tez spora dawka informacji dla organizatorów z innych oddziałow:) pzdr.
  16. [quote name='jamnicze']Tak mnie zaraziłaś tymi croksami, że teraz dumam czy sobie nie fundnąć, ale ceny spore, nawet po obniżce :roll:[/QUOTE] Fakt, ale nie masz spoconych stóp, but jest ulozony do stopy. Proponuję, abys wstąpiła do takiego sklepu i po prostu przymierzyla. Zrób pare kroków i sama zobaczysz, jak miękko i cicho się w nich chodzi. Ja po zimie, gdy moge chodzić juz bez skarpetek - wskakuje w Crocs'y i - gdybym mogła - to bym biegała w nich okragłyrok:) W szpitalach, przychodniach, gabinetach kosmetycznych - wszyscy chodzą w Crocs'ach. Juz nie w drewniakach, ale w właśnie w Crocs'ach. a oryginalne moga i 3 lata słuzyc:) Pzdr.
  17. [quote name='dagaa111']ale mnie tu dawno nie było, widzę że małe baski już sporo urosły :)[/QUOTE] Rosna, małe drapieżniki, rosną:) Pzdr.
  18. [quote name='panbazyl']a potwierdzenie jeśli ma być dostarczone to TYLKO listem poleconym. Inne się nie liczą :evil_lol:[/QUOTE]Oczywiście:) pzdr.
  19. A ja mam takie pytanie: jażeli ktos nie ma dostępu do netu (sa takie osoby, sa, prosze się nie dziwić), nie jest zalogowany na DGM ( tez sa takie osoby;)), a mieszka "w zapowietrzonym województwie", to niby skąd ma wiedziec, że potrzebuje zaświadczenia od Powiatowego? Czy taka informacja bedzie równiez na potwierdzeniach przyjęcia psów na wystawe...? Przysłanych - oczywiscie - odpowiednio wczesniej:). Kłopot może pojawic sie równiez wtedy, gdy osoba z "zapowietrzałego województwa" nie dostanie takiego potwierdzenia. Internet internetem, ale nikt nie ma obowiazku posiadania w domu kompa, dostepu do netu itp. , prawda? Dlatego uwazam, że taka informacja powinna znaleźć się obowiązkowo na potwierdzeniu. Jezeli nie, to sorry Winnetou, każdy sa stanie po stronie wystawcy. Kto nie wierzy, niech dopyta zaprzyjaźnionych prawników... pzdr.
  20. [quote name='Angi']Czyli możliwe, że spotkamy się w Krk :lol:[/QUOTE] Możliwe:) [quote name='Chein']Rzeszów, Jarosław, Katowice, Lubliny dwa, Kraków, Warszawa w lipcu, Nowy Sącz, Kielce, Przemyśl, może, Wrocław :) i oczywiście światówka :D[/QUOTE] Mysle, że jakoś się na siebie natkniemy:) pzdr.
  21. Śliczna:) [url]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/555253_597447300270773_2001323776_n.jpg[/url] pzdr.
  22. A ta psinka z lewej to |kto zacz"?:) [url]http://imageshack.us/a/img688/8273/176azz.jpg[/url] pzdr.
  23. Hejka, sobota bedzie pracowita czy leniwa?:) pzdr.
  24. A może trzeba nakleic kartkę z napisem "Zdjęcia"...? Wtedy sie nie zapomni;) Myslę jednak, że choć pare foteczek to pstrykniemy:) Pzdr.
  25. Na razie mamy w planach Włocławek, może Opole, pewnie W-wa w lipcu i we wrześniu. Chciałabym Kraków, Na pewno Sopot, Kielce. Chciałabym pojechac do Chorzowa we wrzesniu, bo w 2012 nie bylo mnie tam:) Czekam na Grecję, Niemcy.... Generalnie to czesto bywało tak, że w ostatniej chwili cos się klarowało.
×
×
  • Create New...