-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='Alicja']no nie patrz tak ..on sam na nas spadł , zaatakował , myśmy się tylko bronili :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0573_zpsbf9c6429.jpg[/URL][/QUOTE] Hahaha, tak dokładnie było:) Czy ja coś mówie innego?:roll::crazyeye: pzdr.
-
Witajcie przy sobocie:) Jak minął piatek? Udało się pogadać z panem X?:) pzdr.
-
[quote name='M&S']Wyrodny ojciec, głowę dziecku odgryza... [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0444_zpsccdb3b0a.jpg[/URL] zaczarowane ;) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0456_zps94f4a9ac.jpg[/URL][/QUOTE] Tatus przywoluje córcię do porządku;) [quote name='Cienka']Ajajaja ale jutro będzie używanie wymiziam wszystkie zwierzole bez wyjątku :evil_lol:[/QUOTE] Jak obiecała, tak zrobiła. cienka wymiziała wsie baski oraz baski-bobaski:) Powiem tylko, że T'ytki byly baaaardzo zadowolone z wizyty i baaaaaaaardzooooo smęczone:) Ledwo wstały na kolacyjke. Zjadły i....zaraz sznureczkiem poszły do kojca spać:) [quote name='M&S']Cześć Aśko :)[/QUOTE] Hejka:) Powyzej wstawiłam foteczki z 1-2-2013 r.:) pzdr.
-
Cd. 1-2-2013 Torinka [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0600_zps5b93ecf4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0578_zpsd6685e9d.jpg[/IMG] Tikusia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0585_zps68c39572.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0586_zps75cb3b47.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0601_zps99ec8cc3.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. 1.2.2013 No i - tradycyjnie - kilka portretów. One sa takie fotogeniczne i tak lubia pozowac, że - uwierzcie! - nie sposób sie oprzeć... Teskey [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0575_zpsbe361998.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0592_zpsc942634b.jpg[/IMG] Tamisia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0574_zps1f4fc998.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0602_zps6d735da2.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 1-2-2013 No i parę fotek, na których udało mi sie uchwycic całą CZWÓRKĘ:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0590_zpsa5baecb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0571_zps2299a633.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0569_zpscdd70e21.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0568_zpsb8f826df.jpg[/IMG] To zdjęcie jest samo w sobie cudem:):evil_lol: zobaczcie: Torney gryzie kocyk, Tamey stoi i patrzy się w obiektyw Trickey - gryzie myszkę Teskey gryzie Trickey w noge:diabloti:.... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0598_zps0d2cc2b3.jpg[/IMG] cDN. PZDR.
-
Cd. 1-3-2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0589_zpsc251d3f7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0587_zps54106af2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0595_zps7a47a8c8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0599_zpsd8858c3b.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 1-2-2013 A teraz Trójeczki, w różnych układach personalnych... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0580_zps7fd63bb2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0577_zpsc62fb84e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0570_zps3e53d825.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0567_zps2a9c9007.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0589_zps05f7f8d1.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 1.2.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0593_zps8bab2906.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0591_zps5bac0166.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0588_zpsf8484932.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0594_zpsf0942388.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0597_zps2553d111.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
No to tak przy sobocie, po sniadaniu - zdjęcia z sesji na kocyku... Dla wyjasneinia. Kocyk został ściągnięty z fotela, a jak juz sie walał po podłodze, to trzeba bylo nim wytrzeć te podłoge bardzo dokładnie, prawda...?:) Zabawa w dwójkach;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0581_zpsd83cb05b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0576_zps382defb6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0573_zpsbf9c6429.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0572_zps5e48d4b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0584_zps3c8c4933.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Oooo, to trzymam:) I to bardzo mocno:) pzdr.
-
[quote name='Cienka']Ajajaja ale jutro będzie używanie wymiziam wszystkie zwierzole bez wyjątku :evil_lol:[/QUOTE] Twoje "jutro", to dzisiaj:) Małe po zabawach i mizianiu spia jak zabite:) [quote name='*anusia&ajlu*']stoją zawodowo, takie małe a jak zaczarowane :loveu: Rudy :loveu: Asiu wiesz, że siostra ma kota w domu, ten czarny o którym Ci kiedyś mówiłam, coś mu się w łapę stało, ogoliła mu ją, polała jodyną i siedzi w domu, drze gębę bo chce na dwór iść, albo żeby go miziali albo jeść dali bardzo głośny ale twardo go trzymają ;) z niego taki prawdziwy kot, bije się chyba ze wszystkimi kotami we wsi ;) szukamy mu domu ;)[/QUOTE] A kiedy do nas wpadniesz? [quote name='Bejkowa']Gratulacje ! Śliczne starszaki są , zauroczyły mnie :loveu:[/QUOTE] Miło czytac:) pzdr. [quote name='M&S']Cześć :) dobrze, że już piątek.[/QUOTE]
-
Nie kocha juz nas:shake::-(.... pzdr.
-
[quote name='Klaudia&Aza']Hej, co u was słychać? ;)[/QUOTE] No, własnie. Tez ciekawam:) pzdr.
-
[B]Metheora[/B], co jest z tymi fotkami? pzdr.
-
Jak dojechałaś do domu? Chyba Was zasypało po okna, co? pzdr.
-
O tak! To jest Pan Kot Rudy Bolek vel Garfield. Czyli kotecek o baaaardzo krzywych łapkach, hahaha:) pzdr.
-
Z jednej strony szkoda, bo nikt nie zobaczy przedstawiciela tej rasy. A z drugiej - jezeli odrzucone - to znaczy, że cos bylo nie tak. Życie... pzdr.
-
Taaaaaa, Rudy Bolek wogóle jest Miszcz.... spania, jedzenia, puszczania bąków;) pzdr.
-
Cd. Zdjęcia z pierwszych prób ustawiania ze smakołykami i bez;) - 27.01.2013 [COLOR=#ff0000]Tesinka[/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0520_zpsc2383cf6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0513_zpsd0d793ec.jpg[/IMG] [COLOR=#ff0000]Tikusia[/COLOR] Zobaczcie w tle, jak reaguje Rudy Bolek na sesję:evil_lol::evil_lol::evil_lol:... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0544_zps5ccd5619.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0549_zpsd50924bc.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Zdjęcia z 27.01.2013 r. Pierwsze próby wystawowej stójki:) [COLOR=#ff0000]Tamisia[/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0461_zps0b9f0ec5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0494_zps12147b66.jpg[/IMG] [COLOR=#ff0000]Torinka[/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0497_zps7f02e74c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0502_zpsb96cb141.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. Zdjęcia z 24.01.2013 r. Tesinka + Torink a+ Trikusia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0455_zpsa69b0f1e.jpg[/IMG] Serek + Tesinka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0442_zps8c279ffd.jpg[/IMG] Rude Panieneczki: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0456_zps94f4a9ac.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Fotki T-ytków z24.01.2013 r.: Tatus Serek i Córeczka Tamisia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0444_zpsccdb3b0a.jpg[/IMG] Tatus Serek i córeczki: Tesinka i Tamisia Tatuś jakby z lekka zdziwiony, hahaha [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0436_zps5aa596b7.jpg[/IMG] Mamusia Żelka i córeczka Tesinka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0434_zps1e67fc51.jpg[/IMG] Mamusi aŻelka i córeczka Tamisia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0454_zps5359d4be.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Hej, przyszłam poinformowac, że nie dotarłas do mnie, gdy byl miot na "T". To teraz masz okazję, bo jest miot na "U" - JUBILEUSZOWY, bo 20-ty! To co? Dasz rade wpaść...?:) pzdr. -
[quote name='Iza.']Asiaczku, to mogę w sobotę wpaść po te fanty z bazarku dla Izabeli ?:)[/QUOTE] Oczywiscie. Mnie najwygodniej byłoby jak najwczesniej w sobotę:) Masz mój nr telefonu, to zadzwoń, to dogadamy godzinę, OK? [quote name='magdola']Oj....kusisz Asiaczku...... Nie wiem czy mi czasu wystarczy :diabloti:A pączki? Niech "pójdą" w cycki :evil_lol: :D I oczywiscie ogromne gratki !!!!![/QUOTE] Starczy:) [quote name='Kaaasia']Gratulacje pięknych kluseczek :multi:[/QUOTE] Dziękować:) pzdr.