Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='Alicja']no nie patrz tak ..on sam na nas spadł , zaatakował , myśmy się tylko bronili :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0573_zpsbf9c6429.jpg[/URL][/QUOTE] Hahaha, tak dokładnie było:) Czy ja coś mówie innego?:roll::crazyeye: pzdr.
  2. Witajcie przy sobocie:) Jak minął piatek? Udało się pogadać z panem X?:) pzdr.
  3. [quote name='M&S']Wyrodny ojciec, głowę dziecku odgryza... [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0444_zpsccdb3b0a.jpg[/URL] zaczarowane ;) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0456_zps94f4a9ac.jpg[/URL][/QUOTE] Tatus przywoluje córcię do porządku;) [quote name='Cienka']Ajajaja ale jutro będzie używanie wymiziam wszystkie zwierzole bez wyjątku :evil_lol:[/QUOTE] Jak obiecała, tak zrobiła. cienka wymiziała wsie baski oraz baski-bobaski:) Powiem tylko, że T'ytki byly baaaardzo zadowolone z wizyty i baaaaaaaardzooooo smęczone:) Ledwo wstały na kolacyjke. Zjadły i....zaraz sznureczkiem poszły do kojca spać:) [quote name='M&S']Cześć Aśko :)[/QUOTE] Hejka:) Powyzej wstawiłam foteczki z 1-2-2013 r.:) pzdr.
  4. Cd. 1-2-2013 Torinka [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0600_zps5b93ecf4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0578_zpsd6685e9d.jpg[/IMG] Tikusia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0585_zps68c39572.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0586_zps75cb3b47.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0601_zps99ec8cc3.jpg[/IMG] Pzdr.
  5. Cd. 1.2.2013 No i - tradycyjnie - kilka portretów. One sa takie fotogeniczne i tak lubia pozowac, że - uwierzcie! - nie sposób sie oprzeć... Teskey [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0575_zpsbe361998.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0592_zpsc942634b.jpg[/IMG] Tamisia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0574_zps1f4fc998.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0602_zps6d735da2.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  6. Cd. 1-2-2013 No i parę fotek, na których udało mi sie uchwycic całą CZWÓRKĘ:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0590_zpsa5baecb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0571_zps2299a633.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0569_zpscdd70e21.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0568_zpsb8f826df.jpg[/IMG] To zdjęcie jest samo w sobie cudem:):evil_lol: zobaczcie: Torney gryzie kocyk, Tamey stoi i patrzy się w obiektyw Trickey - gryzie myszkę Teskey gryzie Trickey w noge:diabloti:.... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0598_zps0d2cc2b3.jpg[/IMG] cDN. PZDR.
  7. Cd. 1-3-2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0589_zpsc251d3f7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0587_zps54106af2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0595_zps7a47a8c8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0599_zpsd8858c3b.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  8. Cd. 1-2-2013 A teraz Trójeczki, w różnych układach personalnych... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0580_zps7fd63bb2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0577_zpsc62fb84e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0570_zps3e53d825.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0567_zps2a9c9007.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0589_zps05f7f8d1.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  9. Cd. 1.2.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0593_zps8bab2906.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0591_zps5bac0166.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0588_zpsf8484932.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0594_zpsf0942388.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0597_zps2553d111.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  10. No to tak przy sobocie, po sniadaniu - zdjęcia z sesji na kocyku... Dla wyjasneinia. Kocyk został ściągnięty z fotela, a jak juz sie walał po podłodze, to trzeba bylo nim wytrzeć te podłoge bardzo dokładnie, prawda...?:) Zabawa w dwójkach;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0581_zpsd83cb05b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0576_zps382defb6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0573_zpsbf9c6429.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0572_zps5e48d4b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0584_zps3c8c4933.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  11. Oooo, to trzymam:) I to bardzo mocno:) pzdr.
  12. [quote name='Cienka']Ajajaja ale jutro będzie używanie wymiziam wszystkie zwierzole bez wyjątku :evil_lol:[/QUOTE] Twoje "jutro", to dzisiaj:) Małe po zabawach i mizianiu spia jak zabite:) [quote name='*anusia&ajlu*']stoją zawodowo, takie małe a jak zaczarowane :loveu: Rudy :loveu: Asiu wiesz, że siostra ma kota w domu, ten czarny o którym Ci kiedyś mówiłam, coś mu się w łapę stało, ogoliła mu ją, polała jodyną i siedzi w domu, drze gębę bo chce na dwór iść, albo żeby go miziali albo jeść dali bardzo głośny ale twardo go trzymają ;) z niego taki prawdziwy kot, bije się chyba ze wszystkimi kotami we wsi ;) szukamy mu domu ;)[/QUOTE] A kiedy do nas wpadniesz? [quote name='Bejkowa']Gratulacje ! Śliczne starszaki są , zauroczyły mnie :loveu:[/QUOTE] Miło czytac:) pzdr. [quote name='M&S']Cześć :) dobrze, że już piątek.[/QUOTE]
  13. Nie kocha juz nas:shake::-(.... pzdr.
  14. Asiaczek

    ......

    [quote name='Klaudia&Aza']Hej, co u was słychać? ;)[/QUOTE] No, własnie. Tez ciekawam:) pzdr.
  15. [B]Metheora[/B], co jest z tymi fotkami? pzdr.
  16. Jak dojechałaś do domu? Chyba Was zasypało po okna, co? pzdr.
  17. O tak! To jest Pan Kot Rudy Bolek vel Garfield. Czyli kotecek o baaaardzo krzywych łapkach, hahaha:) pzdr.
  18. Z jednej strony szkoda, bo nikt nie zobaczy przedstawiciela tej rasy. A z drugiej - jezeli odrzucone - to znaczy, że cos bylo nie tak. Życie... pzdr.
  19. Taaaaaa, Rudy Bolek wogóle jest Miszcz.... spania, jedzenia, puszczania bąków;) pzdr.
  20. Cd. Zdjęcia z pierwszych prób ustawiania ze smakołykami i bez;) - 27.01.2013 [COLOR=#ff0000]Tesinka[/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0520_zpsc2383cf6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0513_zpsd0d793ec.jpg[/IMG] [COLOR=#ff0000]Tikusia[/COLOR] Zobaczcie w tle, jak reaguje Rudy Bolek na sesję:evil_lol::evil_lol::evil_lol:... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0544_zps5ccd5619.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0549_zpsd50924bc.jpg[/IMG] Pzdr.
  21. Zdjęcia z 27.01.2013 r. Pierwsze próby wystawowej stójki:) [COLOR=#ff0000]Tamisia[/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0461_zps0b9f0ec5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0494_zps12147b66.jpg[/IMG] [COLOR=#ff0000]Torinka[/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0497_zps7f02e74c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0502_zpsb96cb141.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  22. Cd. Zdjęcia z 24.01.2013 r. Tesinka + Torink a+ Trikusia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0455_zpsa69b0f1e.jpg[/IMG] Serek + Tesinka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0442_zps8c279ffd.jpg[/IMG] Rude Panieneczki: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0456_zps94f4a9ac.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  23. Fotki T-ytków z24.01.2013 r.: Tatus Serek i Córeczka Tamisia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0444_zpsccdb3b0a.jpg[/IMG] Tatus Serek i córeczki: Tesinka i Tamisia Tatuś jakby z lekka zdziwiony, hahaha [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0436_zps5aa596b7.jpg[/IMG] Mamusia Żelka i córeczka Tesinka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0434_zps1e67fc51.jpg[/IMG] Mamusi aŻelka i córeczka Tamisia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0454_zps5359d4be.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  24. Hej, przyszłam poinformowac, że nie dotarłas do mnie, gdy byl miot na "T". To teraz masz okazję, bo jest miot na "U" - JUBILEUSZOWY, bo 20-ty! To co? Dasz rade wpaść...?:) pzdr.
  25. [quote name='Iza.']Asiaczku, to mogę w sobotę wpaść po te fanty z bazarku dla Izabeli ?:)[/QUOTE] Oczywiscie. Mnie najwygodniej byłoby jak najwczesniej w sobotę:) Masz mój nr telefonu, to zadzwoń, to dogadamy godzinę, OK? [quote name='magdola']Oj....kusisz Asiaczku...... Nie wiem czy mi czasu wystarczy :diabloti:A pączki? Niech "pójdą" w cycki :evil_lol: :D I oczywiscie ogromne gratki !!!!![/QUOTE] Starczy:) [quote name='Kaaasia']Gratulacje pięknych kluseczek :multi:[/QUOTE] Dziękować:) pzdr.
×
×
  • Create New...