-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Taaaa, niedawno przyjmowałam poród u Żelki.... Pzdr.
-
A co to za suka? czy hodowca sprzedając suke przekazał info o białym znaczeniu i co sie z nim wiąże? Bo właścicielka mogła nawet w dobrej wierze wystawic sukę... ale, jezeli hodowca na metryczce nie wpisał, że "suka niehodowlana z uwagi na białe znaczenie" i suka ma być rozmnażana, to temu sie dziwie i to bardzo się dziwię. Bo - jakby nie spojrzec - to oszustwo. I - zmusiłam sie do przeczytania wzorca szpiców wilczych.... ; wychodzi na to, że zrówno hodowca, jak i sędzia, juz o właścicielce nie wspomnę, nie znaja wzorca tej rasy. Pzdr.
-
Co tam u małej plamiastej księżniczki?:) pzdr.
-
A jakie sa fajniste w realu.... pzdr.
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Asiaczek replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Alez wieści:) I to z poniedziałku!!!! Szary ma Dom:) Rozumiem, że imie zostało, tak? No i co to za drugi piesek...? Też z DGM? pzdr. -
[quote name='ania90']piekne maluchy :loveu:[/QUOTE] tfu, tfu, tfu... [quote name='M&S']Doberek:):) widzę, że ciężko pracowałaś wczoraj;) słodkie kurdupelki:loveu:[/QUOTE] No, taki troche intensywny dzień miałam:) pzdr.
-
Ha! wiedziała, do kogo się przytulić;) [url]http://allegro.zapodaj.net/thumbs/14f143102e05.jpg[/url] pzdr.
-
Jeeeeee, jaka z Rudej slicznotka:) "Złapał Kozak Tatarzyna....":) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_3941.jpg[/url] białe łapencje vel girki:) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_3954.jpg[/url] No, tos się,[B] jamnicze[/B], napracowała, hahaha... Pzdr.
-
[B]M&S[/B], napisz swoje wrażenia, jak pogoda, sedziowanie i inne atrakcje:) pzdr.
-
[quote name='jamnicze']A mnie urzekła Tamisia :loveu: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0363.jpg[/URL] A gdzie toto się wgramoliło?:evil_lol: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0351.jpg[/URL] No proszę jaki czyścioszek :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0380.jpg[/URL][/QUOTE] Tikusia weszla mi na taka półeczke pod boiurkiem, gdzie trzymam zapas papieru do drukarki... A jak sobie luxno biegają po mieszkaniu, to siusiu ida grzecznie robic do kociej kuwety, często robia tam i kupkę. A czasami - OBOK kuwety. Tak więc azymut mają OK, tylko z celnościa bywa różnie, hahaha... [quote name='Kaaasia']Rosną piękne panienki :loveu:[/QUOTE] Musze powiedziec, że miot rosnie naprawdę ciekawy i - jak na razie - nie mam zastrzeżeń:) pzdre.
-
[quote name='*anusia&ajlu*']ale już urosły ;) będę je widzieć za kilka dni:D[/QUOTE] Mam zdjęcia z dzisiaj - stójka i to całkiem-całkiem:) pzdr.
-
Cudne!!! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/408541_528158257216522_52223913_n.jpg[/IMG] Pzdr.
-
[B]Panienko[/B] - info wysyłam na PW:) pzdr.
-
[quote name='FredziaFredzia']Świetne te dzieciaczki, widzę że już broją trochę? ;)[/QUOTE] Trochę, ale to jeszcze do opanowania:) Wystarczy odwrócic ich uwage i juz co innego je interesuje;) [quote name='Angi']Tikusia to moja ulubienica :D wiadomo już do kogo trafi?[/QUOTE] Tikusia jest i moją ulubienica, no, w końcu trikolorka:) I ma pecha; 3 osoby byly powaznie nia zainteresowane, ale... tu za drogo, tam za daleko, a gdzie indziej - za drogi transport..... i dlatego nadal czeka:) pzdr.
-
Cd. Tikusia (23.01.2013) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0418a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0396a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0419.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. Tikusia (23.01.2013) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0367.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0351.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0348.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0371.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. Torinka (23.01.2013). [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0392.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0384.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0382.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0404a.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Cd. Torinka (23.01.2013) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0369.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0368.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0361a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0381.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. Tessi (23.01.2013) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0391.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0366a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0393.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0413.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Cd. Tessi (23.01.2013) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0364a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0360.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0349.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0365.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Cd. Tami (23.01.2013) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0415.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0403a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0402.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0399.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0417.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. Tami (23.01.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0380.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0379.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0397.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0389.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0398.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Tak na szybko wstawię zdjęcia Tamisi (23.01.2013). Potem będą i nastepnych dziewczyn:) Tami:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0363.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0362.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0359.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0355.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0370.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[B]M&S[/B] - gratulacje za CAJC'a ze Slashem:) I może jednak szkoda, że nie wręczylas pani sędzi kopii wzorca szpiców wilczych... pzdr.