-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='Izabela124.']Fajne spotkanie wam się szykuje :) Tylko niech dużo zdjęć z tego spotkania będzie :)[/QUOTE]Oj, z tymi zdjęciami, to zobaczymy. Bo jak się rozgadamy, to o fotkach nikt nie będzie pamietał;) pzdr.
-
A gdzie przymierzasz się w tym roku pojechac? Pzdr.
-
[quote name='Wanilka']Zapomniałam dodać ,że przed każdym sędziowaniem sprawdzają zgodność chipa u psa z tym podanym w zgłoszeniu.ZAWSZE!!! Wszystkie psy były sprawdzane codziennie.[/QUOTE] To rzeczywiście ciekawostka, ale OK. Mają do tego prawo. A czy to sprawdzanie jakos wpływało na punktualność oceny? Czy byly podane wczesniej godziny sędziowania? I - tak z ciekawości - ile było ogółem psów na tych wystawach w 2012 r.? Pzdr.
-
Nooooo, model pierwsza klasa:) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-a5G-J2UsyGo/UOM0Hiu7qgI/AAAAAAAAGLk/qWeaTB16Nhk/s720/DSC_8923.JPG[/url] pzdr.
-
[quote name='Chein']Uwielbiam te maluszki! Widzimy się za tydzień w Rzeszowie? :)[/QUOTE] Niestety, ale nie. Nie udało mi się skompletowac składu do busa.... może w nstepnymroku się uda:) [quote name='Vectra']Upiekłam metrowca , wg Twojego przepisu. Palce lizać[/QUOTE] Serio? No to super!!! A ja tak sobie myslę, aby na jutro upiec babecki (jak muffinki), ale z nadzieniem jabłkowym. Może się uda;) Bo jutro popołudniu przychodzi do mnie moja koleżanka ze szkoly podstawowej:) A zgadałysmy się na FB, bo gdzieżby inaczej, prawda? Malce po przeglądzie w Oddziale byly takie nakręcony, że czekałam i czekałam i czekałam......., aby poszły sobie spac. A tu nic! No więc sobie tylko znanym sposobem zwabiłam ke do kojca i.... poszły spać. A jak je chciałam nakarmic kolacją tak ok. 23.15 - patrzyły sie na mnie niezbyt przytomnym wzrokiem. Ale tez niejako siłowo je nakarmiłam, teraz troche niemrawo usiłuja się bawic, ale czuje, że zaraz pójda spać. I to by było bardzo dobre rozwiązanie:) Pzdr.
-
[quote name='M&S']Cześć:) :)[/QUOTE] Cieszę sie, że chociaz na krótko, ale udalo ci się wpaść do Związku:) [quote name='agaciaaa'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0322.jpg[/URL] jaki przekładaniec :loveu: strasznie słodkie są maluchy :p[/QUOTE] Oj, są! Słodyczki Moje:) [quote name='unikatowydiament']dzień dobry:)[/QUOTE] Witaj:) pzdr.
-
Wiekszość z Was wie, że jestem miłośniczka i fanką obuwia marki [COLOR=#ff0000][B]Crocs[/B][/COLOR]. I otóż dostałam nastepna informacje o obniżkach w ich obuwie: [COLOR=#800080][B][url]http://www.crocs.pl/womens-footwear/women-footwear,pl_PL,sc.html?adid=exacttarget_email_PL_130125_FinalSale[/url][/B][/COLOR] Ja mam jeszcze jedne upatrzone klapki, ale - niestety - musze czekać do pierwszego, bo teraz to absolutnie nie moge sobie na nie pozwolić. Nawet po obniżce. Po prostu brak środków na koncie;) taka jest dola emeryta, hahaha... Może za tydziken w piątek jak dostane emeryturę i będzie ona na koncie, to sobie zamówię:) Pzdr.
-
gosiaja - otrzymałam nastepna info o promocji w Crocs'ach:0 [url]http://www.crocs.pl/womens-footwear/women-footwear,pl_PL,sc.html?adid=exacttarget_email_PL_130125_FinalSale[/url] Może cos sobie wybierzesz? pzdr.
-
[quote name='Alicja']i to chyba będzie gorsze niż śnieg ....wszystko popłynie , ciapra , brud , mazia wszechobecna ....[/QUOTE] No właśnie... Ja mam i kaloszki i sniegowce (cieplutkie, firmy Quechua zakupione w Decathlonie w promocji... Pzdr.
- 78403 replies
-
[B]Wanilko[/B], własnie Ciebie brakowało na tym watku:) Tak sobie myslałam, coby poprosic o kilka słów nt. ubiegłorocznejwystawy:) Dziękuje:) pzdr.
-
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Asiaczek replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='cancer43']No co ja poradzę jeżeli to jest ulubiony sposób spedzania czasu Ulki - tylko towarzystwo się zmienia [/QUOTE] I bardzo prawidłowo:) pzdr. -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Asiaczek replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Śliczna ta Kofinka:) [url]http://imageshack.us/a/img824/5335/p1100908n.jpg[/url] dozie maleństwo robi wrażenie:) [url]http://img94.imageshack.us/img94/2464/p1192479.jpg[/url] pzdr. -
O, Boziulku, jak smutno... Dla Pięknej Mercedes["]... [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202011/Wl-M01_zps58cc2199.jpg[/url] Pzdr.
-
Ja - uczciwie - wole chłód. Jakos mi się wtedy sprawnie dzien układa:) Pzdr.
-
A, jasne. NO to jak będziesz w pracy - wex do łapki i posprawdzaj daty:) pzdr.
-
[quote name='*anusia&ajlu*']ooo to napięty grafik ;) no to może być czwartek, tylko jak zwykle popołudniu ;)[/QUOTE] Tak, tak, mnie tez popołudnie bardziej pasuje:) [quote name='Izabela124.']Gratulacje :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0325.jpg[/URL] kolejna figurka na półce :lol:[/QUOTE] I to na dodatek bezcenna:) Jedyna taka:) pzdr.
-
Boziu, ale mina... [url]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/543855_131797476986399_1596617387_n.jpg[/url] pZDR.
-
A u mnie zimny wychów z baskami:) No, może ciut przesadzam z tym zimnem, ale generalnie w domu jest chłodnawo:) Tak bym powiedziała. pzdr.
-
[quote name='*anusia&ajlu*'] ja też na spotkanko się piszę jak będę miała wolne :D[/QUOTE] No to datę przyjazdu jamnicze do W-wy juz znasz. Teraz tylko dobrze rozpisac sobie grafik na luty:) pzdr.
-
OK. Ale juz wtorek i środe rano mam zajętą:) Wybieraj, póki masz z czego;), bo na przyszły tydzięń będe miała umówionego kolegę do robienia różnych dziurek w ścianach, przyklejanie, uszczelniania itp.:) pzdr.
-
Nawet w takim zarąbistym kubraczku mu zimno...? pzdr.
-
[B]Alicjo[/B], a czemu tak milczysz, co? Zapadłaś w sen zimowy czy jakoś tak...?:) pzdr.
- 78403 replies
-
Cudne:) [url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/556264_408898745850646_219290373_n.jpg[/url] I bardzo się ciesze, że znowu jesteście na DGM:) pzdr.
-
[quote name='Korenia']Mam nadzieję, że coś znajdę ;) Ogólnie po żadnym kierunku pracy od razu nie ma, ale na pewno znajdę szybciej niż po czymkolwiek na uniwersytecie ;) Zobaczymy jak to będzie ;) Najwyżej pojedziemy na zachód :evil_lol: tam praca jest, bo oni uważają, że to zbyt trudne żeby coś takiego studiować.[/QUOTE] ...i mają rację:evil_lol::) pzdr.
-
[quote name='Korenia'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920[/URL] :)[/QUOTE] [B]Korenia[/B] - dzięki za szybka reakcję:) [B]M&S[/B] - to i juz wsio jasne:) jamnicze "wpada" do Wwy 18 lutego i będzie u mnie 3 dni!!!!! Hura!!!!! Może jakieś małe spotkanko, co? To bedzie poniedziałek-wtorek-środa:) pzdr.