-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
Asiaczek replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia'] A wieści z frontu są następujące: Dzwoniła pani z warszawskiego Mokotowa. Z ogłoszenia Mestudio, czyli z tym jednym zdjęciem na stole u weta. Zaproponowałam pani, że może prześlę kilka innych, bo Fraszynka trochę jednak jest inna, na innych zdjęciach widać nóżki, nie jest taka wystraszona, a pani mi na to: "nie trzeba - widziałam jej buźkę i to mi wystarczy" :) Chodzi o to, że psina ma być mała, bo pani ma malusieńkie mieszkanko. Wszystkie pani poprzednie psinki były ze schroniska - ostatni odszedł "na starość" miesiąc temu zdaje się... Pani pracuje, więc Fraszka zostawałaby w domu tak, jak każdy pies w pracującej rodzinie. W razie wyjazdu czy innego "musu", Fraszka trafiałaby pod opiekę przyjaciół albo Mamy, która też ma całkiem niekłopotliwego i zgodnego psiaczka. Pani ma zadzwonić w piątek i wtedy ustalimy czy dam radę pojechać w piątek wieczorem czy się umówimy na sobotę. Chodzi o to, żeby "panie" miały weekend dla siebie, na poznanie się i zaprzyjaźnienie, zanim w poniedziałek Fraszynek będzie musiał zostać sam. Myślę, że nie ma co zawracać komuś głowy wizytą p/a. Pojadę z Fraszką i na miejscu się okaże, czy będę wracać sama czy z psem ;) Cholerka, miałam wczoraj podjechać do lecznicy ją zaczipować, ale ponieważ tamta pani zrezygnowała z adopcji, przełożyłam to na później. I co? I jajco - trza będzie się jednak przejechać do "miasta" :)[/QUOTE] Ja tez mieszkam na Mokotowie. Jakby co - będe wyglądać Fraszki w mojej okolicy:) Zaciskam! pzdr. -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Piękne:) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-wx7VdhdQcOs/URsw7aOW7AI/AAAAAAAAHY4/ZY8BJNnmhk4/s512/DSC_3462.JPG[/url] Pzdr. -
Cd. PM, 23.02.2013 Piekny szczeniak rasy AM:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0972_zpsd663acdb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0971_zps9515177b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0970_zpsd2d7b6a5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0969_zps1f4b417d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0973_zps7aa3e7f8.jpg[/IMG] I to wszystkie fotki z I dnia spacerowego. Pzdr.
-
Cd. PM, 23.02.2013. I na koniec sliczny mały AM o imieniu Bunio... To byl jego pierwszy spacer w tak duzym psim i ludzkim gronie, a malec spisywał się baaaardzo dzielnie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0927_zps1117f808.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0930_zps03f29241.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0923_zps81c1b807.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0966_zpsb3598212.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0968_zpsc942d135.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. PM, 23.02.2013 Lans wzięty w dwa ognie przez Rude:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0936_zpsb7d695be.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0942_zps2cfb68e1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0937_zps6ada2d38.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0939_zpscfd3c085.jpg[/IMG] Wołanie o pomoc;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0940_zps6bc699a6.jpg[/IMG] Szybki odwrót... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0938_zpsd5f268ba.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Cd. PM, 23-02-2013 Lans... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0922_zpse312b3d8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0921_zps4caf84d9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0918_zps89bc0e93.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0952_zps13f163dd.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. PM, 23.02.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0963_zps803379ca.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0960_zps395e74db.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0919_zpsc1d7f3c9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0964_zps4fdcffbc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0961_zps23223603.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. PM, 23.02.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0950_zps6755a09f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0944_zpsf998c675.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0934_zps69a2f6eb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0932_zps38c1e4e3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0954_zpsfc7cf3a8.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
W miniona sobote i niedzielę razem z lansikiem bylismy na pierwszych w tym roku spacerach na Polach Mokotowskich. Bylo sporo psow z właścicielami, zimno i wiatr jakos nie odstraszyły spacerowiczów:) Oto zdjęcia z pierwszego dnia spacerowego, czyli z soboty (23.02.2013). [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0949_zps3c49cdda.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0916_zpsd4865101.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0920_zps84313ade.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0924_zpse1057f24.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0926_zps505a6d61.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Asiaczek replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
U mnie ostatnio sporo się dzieje, czasu nie ma..... czytam na szybko, oglądam tez na szybko.... pzdr.- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ja to nawet na DGm nie wpadałam ostatnio.... Gości miałam, szczeniaki tez.... pzdrt. -
[quote name='Korenia'] A teraz uwaga - żart roku. Amy ostatnio (jak była chora, jakoś w listopadzie) dostała 15 ml leku żeby koopa wyszła dobrą stroną, i żeby zrobiła to szybko. Nie podziałało - kupa po 3 dniach. Wczoraj, jako że ostatnio nie podziałało to tym razem dostała 35 ml - 'dawkę uderzającą'. Myślicie, że podziałało? Ano nie. Kupy jak nie było tak nie ma...[/QUOTE] No to może suszone śliwki lub morele, co?:) pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Na pierogi nie wpadłaś, szczeniorków nie zobaczyłas... Zostął jeszcze jeden z "T" i cały "U". "U" ma tylko 3 tygodnie, więc może sie jeszcze na niego załapiesz... pzdr. -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Asiaczek replied to Temida's topic in Już w nowym domu
To jak z Fanta? Bedzie na holenderskiej stronie czy nie? pzdr. -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Asiaczek replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[quote name='Saththa']i[B] oberixa[/B] :) Młody jest identyczny jak tamten psiak z zachowania;) Idealny;)[/QUOTE] Obelixa:) pzdr.- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dobre! A my - w sumie - późną nocą;) pzdr.
-
Ciutke Was zaniedbałam, sorki. Ale juz jestem nawrócona:) Pzdr.
- 78403 replies
-
Bobek chyba z lekka obrażony;) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_9852.jpg[/url] pzdr.
-
O, jacie! Jaki piekny portret:) [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_7512_zpsbb258854.jpg[/url] cudne! i tez chetnie bym isę dowiedziała, gdzie kupiłas:) [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_7777_zps4f7559be.jpg[/url] pzdr.
-
Olinek - jak zwykle - pośrodku:) [url]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/404486_139899706176176_398450475_n.jpg[/url] Pzdr.
-
...cisza...... pzdr.
-
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
Asiaczek replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Jak taka cisza, to rozumiem, że wsio OK, tak? Nie było nawrotu zapalenia gruczołów? pzdr. -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Asiaczek replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Ja z FB dowiedziałam się, że to będzie synek:) Gratulacje raz jeszcze:) uważaj na siebie i na.... synka:) pzdr. -
Nie mam pojęcia... Nie pomogę. Może ktos inny będzie cos więcej na ten temat wiedział. Pzdr.