Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Temat alkoholu znam od.... dzieciństwa (tatus), potem.... ["] mąż. ciężko bylo, ale to juz historia. Pzdr.
  2. Witaj:) U nas od wczesnego ranka pada, a u Was? Teraz, co prawda, przestało, ale dzień taki bardziej zamazany... Pzdr.
  3. Autokar przerobiony na kibelek, nonono... masz fotki tego cuda?:) pzdr.
  4. [quote name='Izabela124.'][B]Na obu wystawach było super, atmosfera fantastyczna, pogoda świetna! W sobotę Kiss ocena doskonała, lokata I, CWC a dziś ocena bardzo dobra, lokata I. Dzisiejsza ocena była do przewidzenia, ale chciałam sparwdzić czy sędzia jest kompetentny. Niestety nie jest, wybór BOBa mega dyskusyjny i wstydziłabym się dać takiemu psu ocenę bardzo dobrą a co tu mówić o daniu zwycięzcy rasy[/B][/QUOTE] Tak czy siak - gratulujemy:) [quote name='Alicja']widać był ze ,,słusznej,, hodowli ;) Gratki dla Was :)[/QUOTE] No i handler pierwsza klasa... pzdr.
  5. [B]Karilka[/B] - dziękowac:) Oby tylko te krzaki "następną razą" byly...:) Pzdr.
  6. zawiedzionych? o mało powiedziane... Pzdr.
  7. Zobaczcie, jaka jest reakcja ZKwPL w/s interwencji w hodowli yorków w Łomiankach: [url]http://fci.be/GeneralCommittee/20130812AnimalAbuse.aspx[/url] Pzdr.
  8. No to ćwicz bieganie, bo stójka fajnie wychodzi:) Jak masz rower, to super wyrabia się ruch, gdy pies biegnie przy rowerze. Ale psiak powinien miec skończony rok zycia. Tak mi mówili moi weci... pzdr.
  9. Super duecik:) [url]http://i43.tinypic.com/2jfh9jl.jpg[/url] pzdr.
  10. A, dzięki za info co do noszenia ogona. Rozumiem, że to byly jedne z wczesniejszych prób biegania, tak? No to jasne, że bieg jest wolniejszy. Pzdr.
  11. Kuczę, rozjeździła się nam Okamia a my tutaj nic nie wiemy..... żadnych fotek nie widzimy.... jakis koszmarek;) pzdr.
  12. Niestety, nie. To bylo na ringu podczas normalnej oceny. Suka przegrała z moja Felką i potem juz nie była pokazywana, siedziała chyba w klateczce... Suka w dniu oceny miała chyba 14 lat..., jaki opis dostała - nie wiem... Ale po prostu żal bylo patrzec na ciągnąca się sukę basenji po ringu... mnie się serce krajało... Cały czas mówię: jak pies jest nie w kondycji, to się go NIE WYSTAWIA! I obojętne, czy chodzi o tuszę (gruby, chudy), wiek czy inną pzypadłość mająca wplyw na ocenę. Pzdr.
  13. Chyba ma DS, albo mi się cos pomyliło:cool3:... Pzdr.
  14. Dopytaj hodowcy, jak z trzymaniem ogona u Tic Taca... No i jak dla mnie to za wolno! Według mnie powinnas biegać w swoim tempie,jednak dość szybko, a pies ma dostosować się do Twojego rytmu biegu. A tak, to Ty zwalniasz siebie i zwalniasz psa.... troche bez ikry, choc poprawnie:)... Pzdr.
  15. Witaj, Doginko:) Jak juz tutaj zajrzałaś, to jeszcze raz bardzo dziękuję za ufocenie nas podczas konk. finałowych:) Tak, Felka to ta sama suczka, co w W-wie (finały BIS Weteranow byly nasze, pamiętasz?:)). Co do Felki to decyzja jeszcze nie postanowiona, ale obserwuję ja cały czas i w domu, na spacerach i na wystawach. Wiek, niestety, robi swoje... A nie chciałabym prezentować jej (jak to moja konkurencja zrobiła w 2012 r.) w stanie powłóczących nóg... Suka ledwo na ringu szła, a dodatkowo byla ciagnięta przez właścicielkę:mad:... Po co? chyba tylko po to, aby inna hodowla ufundowała dla nich pucharek "Dla najstarszej suki rasy basenji".... po prostu żal i żenada... dla jednego pucharu ciągac suke przez ring...?!?!?! W tej konkretnej sytuacji to raczej TOZ powinien interweniowac, a nie dawać sobie pucharki.... Pzdr.
  16. [quote name='Riven']a jakoś sie żyje ;) Kejtu w Zakopanym dostała duży wniosek <3 a mała się socjalizowała ;) obecnie siedzimy na działce nad zalewem Zegrzyńskim, porobiłam trochę zdjęć to później je wstawię :D[/QUOTE] A kiedy będzie to później;)? pzdr.
  17. Piękna sesja z sikawkowym deszczem:) [url]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946280_271979156278223_461291494_n.jpg[/url] domyslam sie, że i psom bylo lzej w te upaly... Pzdr.
  18. Wracasz do formy, Kochana:) Cudne! [url]http://imageshack.us/a/img189/9161/s617.jpg[/url] Pzdr.
  19. No to czekamy na te zlotowe foteczki:) Pzdr.
  20. Rad ni emam żadnych, bo to trzeba samemu przezyc i zobaczyć, czego psu brakuje, co trzeba wyeliminowac, a co wzmocnic:) Ważne, abys Ty sie nie denerwowała, bo .... smycz jest wspanialym przewodnikiem naszych nerwów, niestety... Mnie, niestety nie bedzie w Ch., bo chyba tam będzie Wasz debiut, tak? Ale na pewno mocno będe zaciskała kciuki a Wasz duecik na ringu wystawowym i za Muszu na torach:) Musowo! Pzdr.
  21. Wzajemnie, Kochana:) O tak, Felka na zawsze pozostanie na kartach historii basenji w Polsce, jej nie da się przeoczyc:) pzdr.
  22. Hohoho, rozbrykał się Hadar, jak młodzieniaszek:) Pzdr.
  23. Witaj! No to czekamy na jakies super njusy i zdjęcia psiego stada:) A Prada - jak zwykle cudna! [url]https://lh5.googleusercontent.com/-gfmhg0tP2Y8/Uf-TryMWAiI/AAAAAAAACxY/KzXfOk8i4RI/s512/P1720892.JPG[/url] Pzdr.
  24. Figura jeszcze całkiem-całkiem:) [url]http://img109.imageshack.us/img109/363/xx91.jpg[/url] Witaj, Nawrócona:) pzdr.
×
×
  • Create New...