-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Rozumiem, że mąż wybrany?:) pzdr.
-
Tego dowiemy się pewnie dopiero po powrocie z Woodstoka:) No i jak się ogarnie w firmie;) Pzdr.
-
To, że sierśc przybrudzona, pal licho! Ale niepokoi mnie stan jego oczu:( robisz cos z oczkami u Buenoska? jakies kropelki? pzdr.
-
Dzieki:) Tak, widziałam jedno z bandażem czerwonym na przedniej łapce, a drugie to chyba cos miało ni eteges z tylna łapka... Ważne, że juz sa pod opieką docelową (?) pzdr.
-
Rany! Te wilczki to malowałaś z pamięci czy z jakiegos wzoru...? Pzdr.
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Asiaczek replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Ja czegos takiego wogóle nie uzywam. Jedynie normalna kredkę do oczu...Szminka, ciutke pudru i to wsio... pzdr.- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Asiaczki tez się szykuja:) pzdr.
-
Hahaha, dziękowac:) Felka jak na swoje lata (12 lat i 8 miesięcy) ma jeszcze całkiem dobra kondycję. widac, co prawda, że to nie młódka, no i z zębami ma problem, ale w ruchu jest nadal Ok:) Pzdr.
-
Baski sa charakterne zarówno między soba, jak i w stos. do innych ras. Kurcze, a juz myslałam, że bedzie OK:) No nic, mam tylko nadzieję, że sunia nie wyląduje w schronie...:( Pzdr.
-
Sopot 10-11.08 international dog show ( cacib) ...
Asiaczek replied to ENDRIUTRACKER's topic in 2013
Jak dla mnie - wystawa to porażka.... Dla jasności: pisze o wystawie w sobote. W niedzielę było juz słońce a nie deszcz, więc i humory ludzi zupełnie inne:) Nigdy więcej wystaw w Sopocie na PGE Arena.... nie nie nie! wypisałam się w tym temacie na Fb, tutaj juz mi sie nie chce, sorki:) Nasze wyniki: [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]psy UPDATED JUBILEE DADDY AsiaczekFCI, kl.sz - w.o.1, Naj. Szczenie Kanibaru FROMAJE FRAIS, kl.o - dosk.1, CWC, CACIB, BOS, BOB OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI, kl.ch - dosk.1, CWC, r.CACI[/B][/SIZE][/COLOR]B [COLOR=#800080][SIZE=3][B]suki TAMEY Asiaczek FCI, kl.sz - abs. TORNEY Asiaczek FCI, kl.sz - w.o.1. SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI, kl.o - dosk.1, CWC, CACIB, BOS. LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI, kl.ch - dosk.1, CWC, r.CACIB FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI, kl.w - dosk.1, Naj.Weteran, BIS Weteran 1!!!![/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#008000][SIZE=3][B]Nasza Grupa Hodowlana - 4 miejsce!!! TORNEY Asiaczek FCI - prezentowana przez Lansika SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - prezentowana przez Olę T. OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - prezentowany przez Zuzię L. LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - prezentowana przez Alicję S. TAMEY Asiaczek FCI - prezentowana przeze mnie[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR] Pzdr. -
Sopot 10-11.08 international dog show ( cacib) ...
Asiaczek replied to ENDRIUTRACKER's topic in 2013
[quote name='musia']Dla podróżujących koleją. Weźcie poprawki na opóźnienia kolei. Jestem właśnie w pociągu. O 6:11 powinnam być w Gdańsku. Mijam Bydgoszcz. Blisko 160 min ( prawie 3 godz.) opóźnienia. Mam nadzieję zdążyć na początek. Pogoda :lol: Pada, w Gdańsku przewidywane 17 stopni C i deszcz.[/QUOTE] I, jak, zdażyłas? Wydaje mi sie, że widziałam Cię w przelocie... [quote name='Quirk']sznaucer min. pieprz-sól, debiut w klasie baby: [COLOR=#37404E][FONT=lucida grande][SIZE=3][B]CARMEN Szadoria FCI - IV BIS BABY[/B][/SIZE] sędziowie: Vladimir Piskay (SK), Małgorzata Hałas (PL)[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Gratulacje raz jeszcze:) pzdr. -
Pzepraszam, ja jakos nie w temacie: co to za jorki? Na przechowaniu?:) Cudna Gryzia:) [url]http://i.imgur.com/FtMuLQK.jpg[/url] Pzdr.
-
Nasze wyniki z IDS w Sopocie, 10.11.2013 [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]psy UPDATED JUBILEE DADDY AsiaczekFCI, kl.sz - w.o.1, Naj. Szczenie Kanibaru FROMAJE FRAIS, kl.o - dosk.1, CWC, CACIB, BOS, BOB OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI, kl.ch - dosk.1, CWC, r.CACI[/B][/SIZE][/COLOR]B [COLOR=#800080][SIZE=3][B]suki TAMEY Asiaczek FCI, kl.sz - abs. TORNEY Asiaczek FCI, kl.sz - w.o.1. SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI, kl.o - dosk.1, CWC, CACIB, BOS. LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI, kl.ch - dosk.1, CWC, r.CACIB FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI, kl.w - dosk.1, Naj.Weteran, BIS Weteran 1!!!![/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#008000][SIZE=3][B]Nasza Grupa Hodowlana - 4 miejsce!!! TORNEY Asiaczek FCI - prezentowana przez Lansika SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - prezentowana przez Olę T. OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - prezentowany przez Zuzię L. LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - prezentowana przez Alicję S. TAMEY Asiaczek FCI - prezentowana przeze mnie:) [/B][/SIZE][/COLOR] Bardzo się cieszę, że mimo paskudnej pogody i nieoznaczonego dojazdu dotarli na wystawę gosiaja z Asią, tomecki & pinka, Lansik bez Lansa:) Miło bylo się spotkac z Ewa & family od Adusi:) Bardzo dziękuję Asi za zdjęcia z finałów. Postaram się jak najszybciej je wstawic:) Z ringu, gdzie była ocena prawdopodobnie tez będa "jakies" zdjęcia, bo druga połowa Ewy od Adusi robił zdjęcia. Ale, co z nich w strugach lejącego deszczu wyszło...? Poczekajmy, może "coś" jednak wyszło:) Pzdr.
-
Kostek - zuch:) [url]http://i41.tinypic.com/esu89i.jpg[/url] pzdr.
-
Juz niedługo wracają:) pzdr.
-
Przelew - 20 zł - poszedł:) pzdr.
-
Uhhhhhhh..... jak dobrze:) [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1003881_610101839034037_1284613577_n.jpg[/url] Powodzenia, Mirka w nowym DS:) czyli ja w sierpniu wpłacam 20 zł na Mirkę, a od wrzesnia br. juz na innego biedulka:) pzdr.
-
Jest chociaz jeden telefon, taki na serio...?:) pzdr.
-
Uh, jakie kąty! [url]http://www.manteufel.kylos.pl/szczenieta/miot%20c%20czar%20olbrzyma/galeria%20miotu%20c/celeborn/nd35celeborn_7mies.jpg[/url] Pzdr.
-
Sunia wiedziała, do kogo pójść "w gości":) Pzdr.
-
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
Asiaczek replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Hahaha, dziewczyny zamieńcie sie domami na kilka mieisęcy:) pzdr. -
[quote name='Gosia D.'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/3717-Asiaczek"][B]Asiaczek[/B][/URL], Pani Rogowska posiada nawet sygnatury akt przekazane wraz z petycją, a raczej dzień po jej dostarczeniu. Ma całą chronologię wydarzeń - sama to wysyłałam i zanosiłam do ZG.[/QUOTE] O, to bardzo dobrze:) Czyli ten punkt sprawy mamy wyjasniony:) pzdr.
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Czyli sunia musi iść do domu, gdzie będzie jedynym psiakiem. to warto przekazac właścicielce/opiekunowi psa, bo to wazna informacja. Ale nie zmienia to postaci rzeczy, że sunia nadal szuka domu... eh... pzdr.