-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 Konkurencja Młody Prezenter:) I juz na pudle zadowolone 2 Panienki:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5705_zpsdebbad28.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5710_zps0414970d.jpg[/IMG] A tutaj młode prezenterki (grupa starsza i grupa młodsza) konkuruja o Zwycięstwo Dnia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5717_zps9e2309ee.jpg[/IMG] zwróćcie, proszę, uwagę, że nastąpiła zamiana psów:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5721_zpsdffe86aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5726_zpsc0bbfe58.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 Konkurencja Młody Prezenter:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5668_zps81105e08.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5669_zps7e6e0e37.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5672_zps1bf2d115.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5675_zpsbd3e9fcb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5681_zps64db5ace.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
I jeszcze seria zdjęc z konkurencji Młody Prezenter. W roli głównej - Ola Piegat i Erka:) Miłego oglądania:) Młode koleżanki w skupieniu oglądaja, jak inni sobie radzą:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5602_zps5a588722.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5642_zps23129b1e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5641_zps46e07e4c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5626_zps17c9605f.jpg[/IMG] Karolina i Ola... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5661_zpsc728f01b.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5813_zps117f4e02.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5812_zps169d8c70.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5821_zpse5b982e5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5824_zps633384bf.jpg[/IMG] ...i patrzymy w lewo:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5849_zps76af52b2.jpg[/IMG] ...i potem w prawo:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5843_zps19ea7437.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5776_zpsa47134cc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5777_zpsf2a8928c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5803_zps60a7424e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5804_zps60a7424e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5812_zps169d8c70.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 Konkurencja Para hodowlana. Po raz drugi prezentowałam ten "zestaw" i - tym razem - się udało:);) Oto Serek ze swoja córką - torinką w duecie. sami oceńcie, czy ładnie sie prezentują czy tez wręcz przeciwnie... Troche uprzedzając fakty;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru1233491_730406760307161_875040942_n_zps8d56f4ad.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5770_zps633a7ca0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5771_zpscb17b42c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5774_zps6df922a3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5775_zps27b5d82a.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 Nadal Trka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5161_zpsd348a201.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5172_zpsabfd984a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5173_zps361da256.jpg[/IMG][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5173_zps361da256.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Radom, 22-09-2013 No i czas na Torinkę (TORNEY Asiaczek FCI) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5148_zps210331b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5157_zps3dc510b6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5159_zps5193198c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5160_zpsb430a8f0.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 Nadal Serek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5961_zps49382233.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5955_zps8ff185b1.jpg[/IMG] No i ciężko wywalczone "pudło":) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5970_zpsf9a9c0cd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5971_zpsb84f281b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5992_zpscc7a211e.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 Kolej na Serka (Kanibaru FROMAJE FRAIS). [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5088_zps76d9ee58.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5934_zps8a575eb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5939_zps147bf1c4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5953_zps31028b41.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5104_zpsc87b71bb.jpg[/IMG] cDN. pZDR.
-
Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 r. I jeszcze ciutke Dadika:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5915_zps86cc9123.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5072_zps0ba48c4e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5073_zpsa3a25030.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5583_zps5590a097.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5577_zps14af877d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5575_zps5bfa03b1.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Kilka zdjęć z CAC-Radom, 22.09.2013 Nasze przygotowania do wejścia na ring.... bylo zimno, więc niech Was nie zdziwi nasz strój;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_4997_zpse1cadffa.jpg[/IMG] Najpierw, jako najmłodszy - Dadik(UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI), który juz nie mógł doczekać się wejścia na ring, hahaha... [URL=http://s1262.photobucket.com/user/JoannaGS/media/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5007_zpsbaa5ed38.jpg.html][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5007_zpsbaa5ed38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1262.photobucket.com/user/JoannaGS/media/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5043_zps173febb0.jpg.html"][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5043_zps173febb0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1262.photobucket.com/user/JoannaGS/media/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5038_zps22108573.jpg.html"][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5038_zps22108573.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1262.photobucket.com/user/JoannaGS/media/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5027_zps71672027.jpg.html][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5027_zps71672027.jpg[/IMG][/URL] Cdn. Pzdr.
-
Podoba mi się to zdjęcie:) [url]http://www.picshot.pl/pfiles/372246/DSC_8397.jpg[/url] pzdr.
-
Jezeli ktos lubi książki o tematyce wojennej - zapraszam do oglądnięcia reklamy jednej z nich: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=suIZeNJO45k[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=GrrZaM1yQr4[/URL] Książke tę napisał jeden z naszych forumowych kolegów:) Pzdr.
-
Serio...? No to super! Pzdr.
-
[SIZE=4][B]Zmarła Joanna Chmielewska, miała 81 lat... ["]...[/B][/SIZE] pzdr.
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Boziu, jaka mina:) [url]http://img841.imageshack.us/img841/6999/lppt.jpg[/url] pzdr. -
[quote name='Kaaasia']Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków :loveu: Bardzo się przydały :loveu: Początkowo Milo był spięty i niepewny. Z czasem rozkręcał się co raz bardziej, dał się głaskać bokserowym cioteczkom, bawił z pieskami a potem poszedł spać pod ringiem. Na ringu też się rozkręcił, nie zabił mnie w biegu, nie bał sędziego. Tym samym wywalczyliśmy ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Najlepsze Szczenie w rasie :loveu::loveu:[/QUOTE] No to super:) Jeszcze raz gratuluję!!! Pzdr.
-
Ja miałam na mojej www nagrane spiewy naszych basków, ale.... przy modernizacji strony gdzies to przepadło. Mam na CD. Natomiast specyficznego jodlowania basków możesz posłuchac do woli na YT: [url]http://www.youtube.com/results?search_query=basenji+yodeling&oq=basenji+yodeling&gs_l=youtube.3..0.1970.4720.0.4874.16.8.0.8.8.0.188.1024.1j7.8.0...0.0...1ac.1.11.youtube.rtBXO4ZFkGg[/url] Pzdr.
-
Jakbyscie głębiej weszły w te uliczkę, to po lewej stronie jest taka szkolna bursa, gdzie można nocowac z psami. jest winda, sniadanie wliczone w cene pokoju, a cena niska, jak na Austrię. No i blisko do terenów spacerowych... [url]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Kulkowska001/Kulkowska11/ResizeofDSC05289.jpg[/url] pzdr.
-
Lubię Bajora i pochwalam wybór "wizji na haju":) cieszę sie, że wróciłas:) pzdr.
-
Ja ostatnio jakoś dłuższe spacery z psami robie, sama ni ewiem, dlaczego.... Może to ta słoneczna jesienna pogoda...? pzdr.
- 78403 replies