-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[quote name='HankaRupczewska']Teraz wyrzucili mnie z dziadkowej dziupli . Bo niby mają męskie sprawy . A ja im PRZESZKADZAM :evil: :evil: :evil: [/quote]No tak, FACECI :evil: Wystarczy brak drobnego szczegółu i już wykluczają biednego Gezia ze swojego grona :( :lol: ps. a w co grają? 8)
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
asher replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='Agnes']dobra problem kubraka roziwazany - mama sie zlitowala i uszyla nogawki - jessu teraz Aza wyglada jak cyrkowiec - strach wyjsc na ulice ;)[/quote]Doszyjcie jej jeszcze pompony :modla: :lol: -
Hahaha, marchewkowe potwory :roflt: A Mania i moja Dziuba to chyba jakies astralne bliźniaczki... Temperamenty mają podobne, chorują na to samo, upodobania kulinarne mają takie same :hmmmm: :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dziewczyny, ja was proszę, przez jakieś dwa trzy dni zero gadek o sikaniu :modla: Oddałam dzis dozia włascicielom, dajcie mi trochę czasu na dojście do siebie :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ależ Penny ma zadowolone pyszczydło :D A z grzywaczem jej do twarzy :wink: Naprawdę rewelacyjnie razem wyglądają :lol:
-
[quote name='zaba14']Mala zaba :lol: :lol: [/quote]Znaczy się - kijanka? :lol: Fajne, ale jakoś dziwnie robione, bo taka... spłaszczona wyszłaś :wink:
-
[quote name='Wojtek']Mokka, a skoro masz problem ze mną to w jaki sposób chesz go załatwic? Radykalnie? :-? [/quote]Teraz pewnie nijak, ale jakby wprowadzono odpowiednie przepisy, to pewnie mandatem 8)
-
Ciężko rozpoznać, które jest które :lol:
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
asher replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]Aga[/b], a sabowy kołnierz Azie przymierzałaś? Nie pasuje, że rozważasz kupno? [size=2]Acha, zapomniałam, gdybyś go używała i Aza by go rozwaliła jeszcze trochę, to się nie wygłupiaj z odkupywaniem, tylko sklej pęknięcie plastrem :wink: No i niepotrzebnie prałas linkę, nie chciałabyś wiedziec, jak ona teraz wygląda :lol: [/size] :wink: -
[quote name='betty_labrador']a wiesz jak jechac na te Kabaty? po wyjsciu z metra?[/quote]:hmmmm: Po wyjściu z metra (ostatnia stacja - Kabaty) już nigdzie nie musisz jechać, bo BĘDZIESZ na Kabatach. Już pisałam, że na stację mogę po was wyjść.
-
No. Chociaż tutaj uczucia się spełniają :D
-
Dzień dobry :D (ja wczoraj zeszłam ze sceny o 20.30 :roll: Miałam nadzieję, ze wyrobię się przed pierwszym siku dozia. Nie wyrobiłam się :evil: )
-
Oprócz EKG zrobiłabym też szczegółowe badania krwi, nie wiem, jak się to fachowo nazywa, ale chodzi mi o nerki, wątrobę itp. Sprawdziłąbym też wydolnosć oddechową suni, czyli płuca, oskrzela. Trzymam kciuki :kciuki:
-
Jak dla mnie to mogą być i Pola, w sumie sucz w trakcie ćwiczeń ładnie sie na mnie koncentruje. Ale Ola z Arią nie mogą, stąd te Kabaty. Doddy, skoro nie możesz wcześniej, ot może my umówimy się na 14.30, a ty po prostu dojedziesz? Przez te pół godziny i tak pewnie w sumie niewiele będziemy ćwiczyć, bo i się zapoznać będzie trzeba i trochę pogadać :wink: Trafisz tam sama? Wiesz, na te łąki, gdzie kiedyś byłyśmy na spacerze. W razie czego opiszę ci na priwie drogę, od metra jest bardzo prosta (dosłownie :wink: ) Dla wszystkich moja komórka 0608 450 022 Oczywiście wyjde po was na stację metra.
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Alicjarydzewska'][quote][img]http://img187.imageshack.us/img187/9108/98gl.jpg[/img][/quote] bidny Czaruś nie wie o co chodzi :lol: [/quote]A o co chodzi? :hmmmm: Belcia ciudna, biała, puszysta, do schrupania :eating: :iloveyou: :angel: -
I u nas też :( [size=1]Dog mi nie chce na psacer wychodzić, a sika co godzinę[/size] :evilbat:
-
Leon, to Boogie, przypatrz się chłopie dokładnie! [size=2](tylko weź pod uwagę, że z piłką w zębach, to może ci na razie nie wyjść, to wyższa szkoła jazdy :lol: )[/size] [URL=http://imageshack.us][img]http://img198.imageshack.us/img198/9196/mobraz0231uh.jpg[/img][/URL] A to, to chyba umiesz, co? 8) [URL=http://imageshack.us][img]http://img198.imageshack.us/img198/9637/mobraz0200aj.jpg[/img][/URL]
- 78403 replies
-
W niedzielę, na Kabatach ( :multi: ), a godzina to wlaściwie nie wiem... 13.30 wszystkim pasuje?
-
Nie będę oryginalna, Ten ma bajeczną sierść!!! Rany, jednak takie codzienne szczotkowanie procentuje... To widac też po Beżyku... Ech, gdyby tylko mi się chciało, tak, jak mi się nie chce :oops: Jak dobrze pójdzie to swoje piesy raz na tydzień szczotką przejadę. No i efekt niestety widac, wygladają jak wiejskie burki :oops:
-
No jak to co??? Zasmuciał mnie historia niespełnionych miłości - Gezia do Alzy i Mani do Gezia :cry: :lol:
-
[quote name='carragan']O ! Juz dziala :lol: Fotka z dzisiaj :wink: :lol: [img]http://img252.imageshack.us/img252/8231/obraz0020ar.jpg[/img][/quote]Świetna fotka :klacz: A Julki czemu na wspólne wilczarzowe spacery nie zabierasz? 8)
-
Och, cóż za dramat :( Biedny Gezio :( I Mańka też biedna, bo pewnie zazdrosna o Gezia :( Złapałam doła :cry: :cry: :cry:
-
Nie przejmujcie się, Bugajski zaczął na dobre nogę podnosić mniej więcej w wieku półtora roku 8) A teraz czasem, jak ma bardzo pełny pęcherz, to podnosi nogę i siiika, siiika, siiika i w trakcie chyba mu łapy drętwieją, bo nie przerywając siiikania powoli zmienia łapy - stawia te, ktora była w powietrzu, a podnosi tę, na któej się opierał :lol: Wygląda to przednio :lol: My mamy za to inny problem - jak nauczyć psa, żeby nie sikał pod wiatr??? :-?
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']aj asher szlag mnie trafil i tyle :roll: a jak moja zeżre ktoregos Twojego to nie będziesz na mnie zła? :roll:[/quote]Nie no, jak zeżre, tak do końca i całkiem, to pewnie, że będę miała za złe :wink: Ale miejmy nadzieję, że i tym razem żadna Saba nie będzie się zachowywać, jak prostaczka :wink: Moja będzie w kagańcu.
-
[quote][img]http://img128.imageshack.us/img128/3500/obraz1283vi.jpg[/img][/quote]Jeszcze tylko dzwonka na szyi brakuje i można zaprzęgac renifera do sanek świętego Mikołaja :lol: