Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='HankaRupczewska']Teraz wyrzucili mnie z dziadkowej dziupli . Bo niby mają męskie sprawy . A ja im PRZESZKADZAM :evil: :evil: :evil: [/quote]No tak, FACECI :evil: Wystarczy brak drobnego szczegółu i już wykluczają biednego Gezia ze swojego grona :( :lol: ps. a w co grają? 8)
  2. [quote name='Agnes']dobra problem kubraka roziwazany - mama sie zlitowala i uszyla nogawki - jessu teraz Aza wyglada jak cyrkowiec - strach wyjsc na ulice ;)[/quote]Doszyjcie jej jeszcze pompony :modla: :lol:
  3. Hahaha, marchewkowe potwory :roflt: A Mania i moja Dziuba to chyba jakies astralne bliźniaczki... Temperamenty mają podobne, chorują na to samo, upodobania kulinarne mają takie same :hmmmm: :lol:
  4. Dziewczyny, ja was proszę, przez jakieś dwa trzy dni zero gadek o sikaniu :modla: Oddałam dzis dozia włascicielom, dajcie mi trochę czasu na dojście do siebie :lol:
  5. Ależ Penny ma zadowolone pyszczydło :D A z grzywaczem jej do twarzy :wink: Naprawdę rewelacyjnie razem wyglądają :lol:
  6. [quote name='zaba14']Mala zaba :lol: :lol: [/quote]Znaczy się - kijanka? :lol: Fajne, ale jakoś dziwnie robione, bo taka... spłaszczona wyszłaś :wink:
  7. [quote name='Wojtek']Mokka, a skoro masz problem ze mną to w jaki sposób chesz go załatwic? Radykalnie? :-? [/quote]Teraz pewnie nijak, ale jakby wprowadzono odpowiednie przepisy, to pewnie mandatem 8)
  8. Ciężko rozpoznać, które jest które :lol:
  9. [b]Aga[/b], a sabowy kołnierz Azie przymierzałaś? Nie pasuje, że rozważasz kupno? [size=2]Acha, zapomniałam, gdybyś go używała i Aza by go rozwaliła jeszcze trochę, to się nie wygłupiaj z odkupywaniem, tylko sklej pęknięcie plastrem :wink: No i niepotrzebnie prałas linkę, nie chciałabyś wiedziec, jak ona teraz wygląda :lol: [/size] :wink:
  10. [quote name='betty_labrador']a wiesz jak jechac na te Kabaty? po wyjsciu z metra?[/quote]:hmmmm: Po wyjściu z metra (ostatnia stacja - Kabaty) już nigdzie nie musisz jechać, bo BĘDZIESZ na Kabatach. Już pisałam, że na stację mogę po was wyjść.
  11. No. Chociaż tutaj uczucia się spełniają :D
  12. Dzień dobry :D (ja wczoraj zeszłam ze sceny o 20.30 :roll: Miałam nadzieję, ze wyrobię się przed pierwszym siku dozia. Nie wyrobiłam się :evil: )
  13. Oprócz EKG zrobiłabym też szczegółowe badania krwi, nie wiem, jak się to fachowo nazywa, ale chodzi mi o nerki, wątrobę itp. Sprawdziłąbym też wydolnosć oddechową suni, czyli płuca, oskrzela. Trzymam kciuki :kciuki:
  14. Jak dla mnie to mogą być i Pola, w sumie sucz w trakcie ćwiczeń ładnie sie na mnie koncentruje. Ale Ola z Arią nie mogą, stąd te Kabaty. Doddy, skoro nie możesz wcześniej, ot może my umówimy się na 14.30, a ty po prostu dojedziesz? Przez te pół godziny i tak pewnie w sumie niewiele będziemy ćwiczyć, bo i się zapoznać będzie trzeba i trochę pogadać :wink: Trafisz tam sama? Wiesz, na te łąki, gdzie kiedyś byłyśmy na spacerze. W razie czego opiszę ci na priwie drogę, od metra jest bardzo prosta (dosłownie :wink: ) Dla wszystkich moja komórka 0608 450 022 Oczywiście wyjde po was na stację metra.
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][quote][img]http://img187.imageshack.us/img187/9108/98gl.jpg[/img][/quote] bidny Czaruś nie wie o co chodzi :lol: [/quote]A o co chodzi? :hmmmm: Belcia ciudna, biała, puszysta, do schrupania :eating: :iloveyou: :angel:
  16. I u nas też :( [size=1]Dog mi nie chce na psacer wychodzić, a sika co godzinę[/size] :evilbat:
  17. Leon, to Boogie, przypatrz się chłopie dokładnie! [size=2](tylko weź pod uwagę, że z piłką w zębach, to może ci na razie nie wyjść, to wyższa szkoła jazdy :lol: )[/size] [URL=http://imageshack.us][img]http://img198.imageshack.us/img198/9196/mobraz0231uh.jpg[/img][/URL] A to, to chyba umiesz, co? 8) [URL=http://imageshack.us][img]http://img198.imageshack.us/img198/9637/mobraz0200aj.jpg[/img][/URL]
  18. W niedzielę, na Kabatach ( :multi: ), a godzina to wlaściwie nie wiem... 13.30 wszystkim pasuje?
  19. Nie będę oryginalna, Ten ma bajeczną sierść!!! Rany, jednak takie codzienne szczotkowanie procentuje... To widac też po Beżyku... Ech, gdyby tylko mi się chciało, tak, jak mi się nie chce :oops: Jak dobrze pójdzie to swoje piesy raz na tydzień szczotką przejadę. No i efekt niestety widac, wygladają jak wiejskie burki :oops:
  20. No jak to co??? Zasmuciał mnie historia niespełnionych miłości - Gezia do Alzy i Mani do Gezia :cry: :lol:
  21. [quote name='carragan']O ! Juz dziala :lol: Fotka z dzisiaj :wink: :lol: [img]http://img252.imageshack.us/img252/8231/obraz0020ar.jpg[/img][/quote]Świetna fotka :klacz: A Julki czemu na wspólne wilczarzowe spacery nie zabierasz? 8)
  22. Och, cóż za dramat :( Biedny Gezio :( I Mańka też biedna, bo pewnie zazdrosna o Gezia :( Złapałam doła :cry: :cry: :cry:
  23. Nie przejmujcie się, Bugajski zaczął na dobre nogę podnosić mniej więcej w wieku półtora roku 8) A teraz czasem, jak ma bardzo pełny pęcherz, to podnosi nogę i siiika, siiika, siiika i w trakcie chyba mu łapy drętwieją, bo nie przerywając siiikania powoli zmienia łapy - stawia te, ktora była w powietrzu, a podnosi tę, na któej się opierał :lol: Wygląda to przednio :lol: My mamy za to inny problem - jak nauczyć psa, żeby nie sikał pod wiatr??? :-?
  24. [quote name='PIKA']aj asher szlag mnie trafil i tyle :roll: a jak moja zeżre ktoregos Twojego to nie będziesz na mnie zła? :roll:[/quote]Nie no, jak zeżre, tak do końca i całkiem, to pewnie, że będę miała za złe :wink: Ale miejmy nadzieję, że i tym razem żadna Saba nie będzie się zachowywać, jak prostaczka :wink: Moja będzie w kagańcu.
  25. [quote][img]http://img128.imageshack.us/img128/3500/obraz1283vi.jpg[/img][/quote]Jeszcze tylko dzwonka na szyi brakuje i można zaprzęgac renifera do sanek świętego Mikołaja :lol:
×
×
  • Create New...