Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Despotyczna Katarzyno, ja z tym małym wariatem na pola nie pojadę :shake: Mały urwis ma pstro w łepetynie, jeszcze w metrze nasika :o No a mopa ze sobą brać to tak jakoś nie bardzo... :lol:
  2. Hahaha, najbardziej jej do pyska w naturalnych dodatkach :lol: Ale w sumie ładnemu we wszystkim ładnie :wink: Śliczna psica :loveu: [size=2]Koło mnie mieszkają dwa kaukazy, suka też ma na imię Sara. Strasznie mi ich szkoda, bo one chyba w ogóle nie wychodzą poza teren malutkiej posesji. I są bardzo zaniedbane, chyba ich nikt nigdy nie czesał[/size] :(
  3. A my chcemy jeszcze więcej Tenusia do oglądania 8)
  4. [quote name='Flaire'][quote name='asher']Nie gadaj, jak do Pól masz blisko, to do metra też masz blisko :lol:[/quote]asher, nie koniecznie - zalezny to od tego, do której strony Pól ma się blisko... na przykład, jeśli blisko znaczy 15 minut do Pól od strony Żwirki, to żeby dojść do stacji metra będzie pół godziny szybkim krokiem. :([/quote]Cichaj :evil: Ja ją chce na Kabaty wyciągnąc, przekonuję, staram się, a ty mi kłody pod nogi rzucasz :cry: :wink:
  5. Nie gadaj, jak do Pól masz blisko, to do metra też masz blisko :lol:
  6. [b]Doddy[/b], trochę się boję zabrać na Pola małego, bo on w końcu nie mój jest... A na Kabaty jedzie się metrem tylko 10- 15 minut dłużej, niż na Pola 8) [b]Flaire[/b], a co lubisz, cooo? 8) Ja ciekawska jestem :oops: :lol: Acha, ja oczywiście tez dziękuję :buzi:
  7. Fajnie było, fajnie :D Byłam ja z Sabiną, PIKA z Sabą, Flaire z Misią i Sylwia z Szejkiem. Wszytskie psy fajniste, szkoda tylko, że nie za bardzo chciało im się ćwiczyć :lol: Trenowaliśmy głównie chodzenie przy nodze. Z Sabiny jestem dumna, z siebie zdecydowanie mniej. Dziewczyny stwierdziły, że zdecydowanie muszę się podszkolic :lol: [b]Doddy[/b], a nie masz ochoty odwiedzić mnie jutro, albo we wtorek - godzina dowolna? Będzie dozio u mnie, poznasz urwisa 8)
  8. [quote name='Patka']Lilith zwana potocznie w galerii jest zółtą krówką :D lubi trawę ale mleka nie daje :lol: :wink:[/quote]A doić próbowałaś? Bo możesz się jeszcze zdziwić 8) :lol: [quote name='Greven']Warto uwieczniać każdy etap życia, bo nie wiadomo, kiedy pies odejdzie...[/quote]Cóż za optymizm :shake: Nie dlatego warto focić, bo się nie zna dnia ani godziny, a dlatego, że maluch rośnie błyskawicznie i anis ie obejrzysz, jak czekoladowa kulka zmeni sie w pitbula pełną gębą :wink:
  9. [b]Carr[/b], widziałas Irysa? :cry: [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/839_fotki_88fd3c4/13596_022449.jpg[/img] To mieszaniec wilczarza. Jest w schronisku. Spójrz na jego oczy i uszy i ogon - totalne przerażenie :cry: :cry: :cry: [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=27447&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=]Tutaj[/url] jest jego topik...
  10. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='aga1215'] Hanuś - zdradź, który wygrał ? [img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/3/65.gif[/img][/quote] [img]http://img218.imageshack.us/img218/7937/a565gm.jpg[/img] :lol: :lol: :lol:[/quote] Ale spójrzcie na wyrazy twarzy (pysków? :hmmmm: ) zawodników. Wygrany cuś skrzywiony, a przegrany się cieszy :lol:
  11. [quote name='pj_']tak naprawdę nie jestem w temacie co do możliwości diety bezmięsnej dla psa, więc się nie wypowiem[/quote]To ja ci napiszę, że dobre suche karmy dla psa można poznać m. in. po tym, że nie zawierają soi. Jak wiesz, karmy się bilansuje - czyli dobiera odpowiednie proporcje między białkiem, tłuszczem, a węglowodanami (to tak w skrócie). I w niektórych karmach część białka zwierzęcego zastępuje się własnie białkiem sojowym, bo tańsze. Ale dobrą karmą tego nazwac nie mozna :wink:
  12. [quote name='pj_']na [url]www.viva.org.pl[/url] jest do kupienia sucha karma dla psów wegetarianów ;)[/quote] :eek2: Nadgorliwośc jest gorsza od faszyzmu 8) ps. rośliny też żyją, mają nawet system nerwowy :wink:
  13. [b]bachar[/b], z tego co ja wiem (Flaire o tym pisała), nietrzymanie moczu owszem jest czestym powiklaniem przy wczesnej sterylizacji, ale tylko przy NAPRAWDĘ WCZESNEJ (kilumisieczne maleństwa).
  14. [quote name='XXL'][quote name='asher']Buuu, powietrze mi z kół zeszło, a pompki nie mam :cry: :lol:[/quote] hhahaha to na flaku dawaj :d polak potrafi nie zapominaj :d[/quote]To już chyba prościej byłoby per pedes, z rowerem na plecach :wink:
  15. Buuu, powietrze mi z kół zeszło, a pompki nie mam :cry: :lol:
  16. [quote name='XXL']hahha ano widzisz jak ty mnie dobrze znasz jasne z zaprosze na walki :D piekne czekoladka :D ale jeszcze fajniesza bendzie jak podrosnie :D wtedy dopier sa super :D :lol: :wink:[/quote]Połknie ci Agrafkę w całości i poprosi o więcej :megagrin:
  17. [quote name='Basenji']Wspaniała czekoladka. A tak przez ciekawość: jaka to rasa? Zdrówkio[/quote] Twoja ulubiona :wink: Pitbull rednose :wink:
  18. [quote name='Flaire'](jak wyjdziecie z wagonu, to należy iść do końca w tym samym kierunku, w którym jechało metro, potem skręcić w lewo i schodami w prawo.[/quote]Czyli po prostu iść tam, gdzie będzie szło 90 procent ludzi wysiadających z metra :wink: (do Tesco idą :wink: ). Dobra, to ślę Doddy priwa jak do nas trafić.
  19. [b][size=2]Hoo[/size]op [size=6]hoo[/size][size=7]op!!!![/size][/b] No i jak w końcu :question:
  20. Hahaha, trzeba się było nie przyznawać, bo zaraz cię o wspólne spacery zaatakują :lol: A tam różne dziwne rzeczy się dzieją, psie walki, itp :lol: No i niecodzienne znaleziska się przytrafiają :lol: Psica fajniutka :fadein:
  21. [b]MB[/b], to ja najpierw napiszę uwagi tutaj, a potem prześlę maila :wink: [b]1.[/b] Niedoskonała definicja niebezpiecznego psa [quote]pies niebezpieczny - rozumie się przez to każdego psa, bez względu na wiek, który na terenie publicznym lub prywatnym nie sprowokowany, zranił, lub ugryzł jakiekolwiek zwierze domowe lub człowieka [/quote] Wynika z tego, że jeśli mnie, albo mojego psa zaatakuje pies (niesprowokowany), a ja zacznę się przed nim bronić np, parasolem i w trakcie szamotaniny przyleci właściciel psa i go odciągnie, to ten agresor już nie jest niebezpieczny, bo ani mnie, czy mojego psa nie ugryzł, lub zranił. "Tyko" poszarpał mi parasol :wink: [b]2.[/b] Jaki jest dokładny mechanizm uznawania psa za niebezpiecznego? Czy to policja/SM zawiadamia IW, o tym, że kogoś udziabał jakiś pies, czy również ja, zwykły szary obywatel mogę to zrobić? [b]3.[/b] Nie rozumiem obowiązku trzymania niebezpiecznego psa non stop w kojcu. Jeśli w mieszkaniu nie musi być w kojcu, to czemuż ma być w takowym na ogrodzonej posesji? Tak na teren jednego, jak i drugiego nie ma prawa wejśc nikt niepowołany, a jak wejdzie, to jest intruzem, czyż nie? Dlaczego nie wystarczy odpowiednio zabezpieczyć posesję - tak, żeby pies się z niej nie wydostał i tak, by nikt przypadkiem łap przez ogrodzenie nie wsadził? :niewiem: [b]4.[/b] No i zupełnie nie rozumiem artykułu 6. Czy wnynika z niego, że jak wioze psa np. drogą prywatną, to nie mam prawa zatrzymać się i wyjść z psem na siusiu, no bo wtedy będzie przebywał "poza kabiną pojazdu silnikowego"? A jeśli mam skuterek, który rozwija prędkośc nie większą, niż rower, (czy choćby jade motorem, ale dajmy na to 10 na godzinę) to nie mam prawa wieźć psa w odpowiedniej przyczepce? Czemu? ps. [b]MB,[/b] jeśli zaś chodzi o podpisy, to ja chętnie będę zbierać, ale tylko pod tym, pod czym sama chcę się podpisać. A poki co projekt jest moim zdaniem niedoskonały :wink:
  22. [quote name='Alicjarydzewska']A spacerek był tylko mało ciekawy bo nie było zadnego kumpla :-?[/quote]No jak to? Przeciez widze że smerf też się byczy na kanapie i wyraźnie się nudzi!!!
  23. Pogadaj z Dagą, ona leczyła swoje psiaki na to. Dagę znajdziesz w jej galerii, czyli [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=20177&postdays=0&postorder=asc&start=0]tutaj[/url]
  24. [quote name='PIKA'][quote name='asher']Dziewczyny, ja was proszę, p[b]rzez jakieś dwa trzy dni zero gadek o sikaniu[/b] :modla: Oddałam dzis dozia włascicielom, dajcie mi trochę czasu na dojście do siebie :lol:[/quote] :o nie zamierzasz sikać przez dwa - trzy dni? :o[/quote]Zamierzam, ale nie zamierzam o tym [b]gadać[/b] :evilbat:
×
×
  • Create New...