Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Śliczny Wektorek :fadein: Musi rozprostować kości po leżeniu w tej urągającej psiej godności budzie :evil: Założę się, że buda nie spełnia unijnych wymogów :nono: 8)
  2. Ja bym jednak chciała, żeby była obecna Doddy, więc jeśłi ona nie może wcześniej, to wolałabym, żeby spotkanie było później. Niestety nie znam też w centrum Warszawy żadnego parku, który byłby w niedzielę w południe ustronnym miejscem :niewiem:
  3. [quote name='Anecia_&_Jura'] Leon.T masz racje ja co prawda też nie jestem specem i nie mam zamiaru nikogo pouczać ale to co pisze jest tym co myśle i co sądzę na ten temat....[/quote] No popatrz, to tak samo, jak ja :wink: [quote name='Anecia_&_Jura']a tak poza tym to widze że większośc z tych co tu pisze nie mają na codzień ztyczności z astami ani pitami....[/quote] Niektórzy niestety mają... I chyba nie za bardzo im się to podoba... :( Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz... Jak to się właściwie stało, że ASTy i pitbule mają taką, a nie inna opinię? Twierdzicie, że to głupi stereotyp... No ale przecież każdy stereotyp ma jakies korzenie, czyms jest spowodowany... Czasem głupią plotką, czasem propagandą, czasem zwykłą reklamą, a czasem jednak tkwi w nim jakies ziarno prawdy... Nurtuje mnie też czemu to własnie ASTy i pitbule są tak popularne wśród "dresów", a nie na przykład owczarki niemieckie? Przecież ON to równiez popularna rasa, a odpowiednio wyszkolone mogą być świetną "bronią"... "Pracowały" w Oświęcimiu, zabijały ludzi... Czemu więc ta rasa jakos dresów nie kręci? A czemu nie np. bulteriery? I czemu to własnie ASTy i pitbule szkoli się do psich walk? Przypadek? :niewiem: Odpowiecie, ze to własnie przez ten stereotyp. Jednak to nie stereotyp czyni te psy tak skutecznymi w walce... A gdyby nie były naprawdę skuteczne, to przecież ich popularnośc w tych kręgach nie trwała by tak długo...
  4. Odezwała się posiadaczka kudlatych :lol:
  5. Śliczna, śliczna morda :fadein:
  6. PIKA, ty sie ciesz!!! Ja mam laptopa. Ciekawe co by było, jakbym wpadła na pomysł, żeby go rozkręcić :o
  7. Pysua, ja sę tu spodziewłam nagiego chińskiego nowofunlanda, a ty wklejas zdjęcia jakiegoś kudłacza :evil: Ja się tak nie bawię :evil: :wink: A jak Zmorka zniosła rozstanie z maluchami?
  8. asher

    Ślubna Galeria

    [quote name='olekg18']P.S.chyba jednak nie jestem aż tak szpetny :D :evilbat:[/quote]No co ty! Oczywiście, że jesteś szpetny, ale masz po prostu fajny charakter :evilbat: :wink:
  9. No to oświeć mnie Mądry Człowieku :modla:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='asher']Serio, one szczypią? :o A ja myślałam, że nieszkodliwe są 0X[/quote] wypróbuj i złap go za poopę :wink:[/quote]Taaaa, jeszcze sie odwinie i mi lutnie lewym sierpowym 0X
  11. Hania zabiła nam ćwieka i się ulotniła :evil: Pewnie straszy Manię :evil: :(
  12. [quote name='carragan']Zrobilam troche zdjec w plenerze,ale narazie Wam nie dam,bo ja podla jestem.I leniwa :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote]I bardzo dobrze :evilbat: Przynajmniej strona się będzie normalnie ładować :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  13. Aniu, możesz mi napisać na priw co to za lekarz? Jeden z moich psów właściwie mieszka na stałe z moimi rodzicami, w Radomiu właśnie. Co prawda do weta chodzimy raczej w Warszawie, no ale wiadomo, że warto się ubezpieczyć na wszelki wypadek... A sunia i kluski śliczne :angel:
  14. Miałam na mysli rasy uznane przez FCI...
  15. asher

    Ślubna Galeria

    [quote name='olekg18']Dziewczyna idealna :oops:[/quote]Nie istnieją takie :evilbat: :lol:
  16. Oj tam, to przecież normalne, że po odchowaniu bandy goowniarzy nie będzie wyglądać, jakby prosto z rignu zeszła :wink:
  17. Cudna Pyza :iloveyou: Ja się co prawda nie znam, ale dla mnie to ona ma rewelacyjną głowę :D A ta ostatnia fotka jest po prostu bombowa!!! :klacz: :lol: [b]MSMIMI[/b] mogłabys mi ja przesłać w oryginalnym rozmiarze? Zrobiłabym sobie tapetkę na pulpit mojego osobistego komputera :modla:
  18. A z czego się cieszysz? :o Ja tam nie lubiam czekać :shake: [b]Carr[/b], a ty MUSISZ na tym rowerze jeździć? Ty nie lubisz, Maleństwo nie lubi, to po co? :hmmmm: 8)
  19. [quote name='HankaRupczewska']Co to jest ? Mańka się tego boi ... [img]http://img255.imageshack.us/img255/9229/dzw5vw.jpg[/img][/quote] :hmmmm: :niewiem: Napiszę tylko, że to bardzo nieładnie straszyć Manię :nono: I to na dodatek nie wiadomo czym :evil:
  20. No własnie, GDZIE FOTY ZMORKI??? Wszyscy się kluskami zachwycają, a o mamie zapomnieli :( :wink:
  21. [quote name='basia_u'][quote]Jesli przez setki lat kojarzy sie tylko psy, ktore bez zadnego treningu wykazuja silny poped walki[/quote] hm jezlei chodzi o AST to chyba juz od dawna nie kojarzy sie ich w tym celu[/quote]Z bulowatych to chyba własnie ASTy wciąż są najbardziej "nierówną psychicznie" rasą? Nie jestem specem, ale o czymś to chyba świadczy? Albo hodowcy robią złą robotę, albo geny tych psów :niewiem:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img81.imageshack.us/img81/3829/padam0qx.jpg[/img] :wink:[/quote]Oziabmer zemdlał! :o :(
  23. Słuchajcie, to może ustalmy najpier [u]KIEDY[/u] nam wszytskim pasuje, ok? Doddy napisała, że może [b]w najbliższą niedziele po 14[/b]. Fajnie by było, gdyby Doddy była, bo z nas wszystkich to ona jest chyba najbardziej fachowa :wink: Mnie ten termin pasuje. Czy innym też? Powiedzmy [color=red]NIEDZIELA, godz. 14.30 - 15[/color] A jak już ustalimy termin, to będziemy się zastanawiac nad miejscem, ok? Pola Mok. chyba odpadają, bo w niedzielę zapewne będą tam koszmarne tłumy... No, chyba, że Doddy zaprowadzi nas do swojego magicznego miejsca? :wink:
  24. asher

    Ślubna Galeria

    [b]Olekg,[/b] to kiedy ten ślub? 8)
×
×
  • Create New...