-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Śliczny Wektorek :fadein: Musi rozprostować kości po leżeniu w tej urągającej psiej godności budzie :evil: Założę się, że buda nie spełnia unijnych wymogów :nono: 8)
-
Ja bym jednak chciała, żeby była obecna Doddy, więc jeśłi ona nie może wcześniej, to wolałabym, żeby spotkanie było później. Niestety nie znam też w centrum Warszawy żadnego parku, który byłby w niedzielę w południe ustronnym miejscem :niewiem:
-
[quote name='Anecia_&_Jura'] Leon.T masz racje ja co prawda też nie jestem specem i nie mam zamiaru nikogo pouczać ale to co pisze jest tym co myśle i co sądzę na ten temat....[/quote] No popatrz, to tak samo, jak ja :wink: [quote name='Anecia_&_Jura']a tak poza tym to widze że większośc z tych co tu pisze nie mają na codzień ztyczności z astami ani pitami....[/quote] Niektórzy niestety mają... I chyba nie za bardzo im się to podoba... :( Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz... Jak to się właściwie stało, że ASTy i pitbule mają taką, a nie inna opinię? Twierdzicie, że to głupi stereotyp... No ale przecież każdy stereotyp ma jakies korzenie, czyms jest spowodowany... Czasem głupią plotką, czasem propagandą, czasem zwykłą reklamą, a czasem jednak tkwi w nim jakies ziarno prawdy... Nurtuje mnie też czemu to własnie ASTy i pitbule są tak popularne wśród "dresów", a nie na przykład owczarki niemieckie? Przecież ON to równiez popularna rasa, a odpowiednio wyszkolone mogą być świetną "bronią"... "Pracowały" w Oświęcimiu, zabijały ludzi... Czemu więc ta rasa jakos dresów nie kręci? A czemu nie np. bulteriery? I czemu to własnie ASTy i pitbule szkoli się do psich walk? Przypadek? :niewiem: Odpowiecie, ze to własnie przez ten stereotyp. Jednak to nie stereotyp czyni te psy tak skutecznymi w walce... A gdyby nie były naprawdę skuteczne, to przecież ich popularnośc w tych kręgach nie trwała by tak długo...
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
Odezwała się posiadaczka kudlatych :lol: -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Śliczna, śliczna morda :fadein: -
PIKA, ty sie ciesz!!! Ja mam laptopa. Ciekawe co by było, jakbym wpadła na pomysł, żeby go rozkręcić :o
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysua, ja sę tu spodziewłam nagiego chińskiego nowofunlanda, a ty wklejas zdjęcia jakiegoś kudłacza :evil: Ja się tak nie bawię :evil: :wink: A jak Zmorka zniosła rozstanie z maluchami? -
[quote name='olekg18']P.S.chyba jednak nie jestem aż tak szpetny :D :evilbat:[/quote]No co ty! Oczywiście, że jesteś szpetny, ale masz po prostu fajny charakter :evilbat: :wink:
-
No to oświeć mnie Mądry Człowieku :modla:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='asher']Serio, one szczypią? :o A ja myślałam, że nieszkodliwe są 0X[/quote] wypróbuj i złap go za poopę :wink:[/quote]Taaaa, jeszcze sie odwinie i mi lutnie lewym sierpowym 0X- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hania zabiła nam ćwieka i się ulotniła :evil: Pewnie straszy Manię :evil: :(
-
[quote name='carragan']Zrobilam troche zdjec w plenerze,ale narazie Wam nie dam,bo ja podla jestem.I leniwa :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote]I bardzo dobrze :evilbat: Przynajmniej strona się będzie normalnie ładować :evilbat: :evilbat: :evilbat:
-
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
asher replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Aniu, możesz mi napisać na priw co to za lekarz? Jeden z moich psów właściwie mieszka na stałe z moimi rodzicami, w Radomiu właśnie. Co prawda do weta chodzimy raczej w Warszawie, no ale wiadomo, że warto się ubezpieczyć na wszelki wypadek... A sunia i kluski śliczne :angel: -
Miałam na mysli rasy uznane przez FCI...
-
[quote name='olekg18']Dziewczyna idealna :oops:[/quote]Nie istnieją takie :evilbat: :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
Oj tam, to przecież normalne, że po odchowaniu bandy goowniarzy nie będzie wyglądać, jakby prosto z rignu zeszła :wink: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Serio, one szczypią? :o A ja myślałam, że nieszkodliwe są 0X- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cudna Pyza :iloveyou: Ja się co prawda nie znam, ale dla mnie to ona ma rewelacyjną głowę :D A ta ostatnia fotka jest po prostu bombowa!!! :klacz: :lol: [b]MSMIMI[/b] mogłabys mi ja przesłać w oryginalnym rozmiarze? Zrobiłabym sobie tapetkę na pulpit mojego osobistego komputera :modla:
-
A z czego się cieszysz? :o Ja tam nie lubiam czekać :shake: [b]Carr[/b], a ty MUSISZ na tym rowerze jeździć? Ty nie lubisz, Maleństwo nie lubi, to po co? :hmmmm: 8)
-
[quote name='HankaRupczewska']Co to jest ? Mańka się tego boi ... [img]http://img255.imageshack.us/img255/9229/dzw5vw.jpg[/img][/quote] :hmmmm: :niewiem: Napiszę tylko, że to bardzo nieładnie straszyć Manię :nono: I to na dodatek nie wiadomo czym :evil:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
No własnie, GDZIE FOTY ZMORKI??? Wszyscy się kluskami zachwycają, a o mamie zapomnieli :( :wink: -
[quote name='basia_u'][quote]Jesli przez setki lat kojarzy sie tylko psy, ktore bez zadnego treningu wykazuja silny poped walki[/quote] hm jezlei chodzi o AST to chyba juz od dawna nie kojarzy sie ich w tym celu[/quote]Z bulowatych to chyba własnie ASTy wciąż są najbardziej "nierówną psychicznie" rasą? Nie jestem specem, ale o czymś to chyba świadczy? Albo hodowcy robią złą robotę, albo geny tych psów :niewiem:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img81.imageshack.us/img81/3829/padam0qx.jpg[/img] :wink:[/quote]Oziabmer zemdlał! :o :(
- 78403 replies
-
Słuchajcie, to może ustalmy najpier [u]KIEDY[/u] nam wszytskim pasuje, ok? Doddy napisała, że może [b]w najbliższą niedziele po 14[/b]. Fajnie by było, gdyby Doddy była, bo z nas wszystkich to ona jest chyba najbardziej fachowa :wink: Mnie ten termin pasuje. Czy innym też? Powiedzmy [color=red]NIEDZIELA, godz. 14.30 - 15[/color] A jak już ustalimy termin, to będziemy się zastanawiac nad miejscem, ok? Pola Mok. chyba odpadają, bo w niedzielę zapewne będą tam koszmarne tłumy... No, chyba, że Doddy zaprowadzi nas do swojego magicznego miejsca? :wink:
-
[b]Olekg,[/b] to kiedy ten ślub? 8)