-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Czytam, czytam i mi szczeka opadła :o Ludzie, o co wam kurde chodzi??? Przecież to nie wasza sprawa, że oni żebrają... Chcą, to niech żebrają, a wam nic do tego... :o Psy wyglądają na zadbane, nie dzieje im się krzywda (tak, tak, cały dzień spędzają na ulicy! No to może zaczniecie piętnowac tych, którzy mają domy z kawałkiem ziemi przy ulicach i wypuszczają swoje psy do ogrodu? Też się biedne spalin muszą nawdychać!)... O co wam tak właściwie chodzi? :o
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
Hahaha, fajne są. A czarny podpalany wygląda ja mega hovawart :lol: Tylko czemu kurde tekst po niemiecku? :-? Pysia, nie przetłumaczyłabyś? 8) -
Jesłi chodzi o pbróbkę zdjęć, to porponuję udrzyć do Eveliny, albo Baskomaniaka. Oboje znajdziesz w galerii, a robią prawdziwe cudeńka!!! :D A jeśli chodzi o zawartość strony... Jak będzie oficjalna, z suchymi faktami, to - wybaczcie okreslenie - będziecie się kisic we własnym sosie :wink: A chyba chodzi o to, by rozpropagowac troszkę pudla, wrócić mu choćby częśc dawnej popularosci? Czymś tych ludzi trzeba przyciągnąć, sam wzorzec nie wystarczy :wink: Mnie się wydaje, że strzałem w dziesiątkę byłoby zwrócenie uwagi na wszechstronność pudla. Psie sporty staja się w Polsce coraz bardziej popularne, trza ludziskom pokazac, że nie tylko bordery potrafią :wink:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
A to dopuszczalne umaszczenie, czy wada? I koniecznie pozukaj zdjęć :modla: Ja mam jakąś słabość do czekoladek (dosłownie również :roll: :oops: ) -
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
asher replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Kurczę :( Może załoz malutkiej nowy wątek na Psach w Potrzbie? Trzymam kciuki! Mała jest słodka kluska, na pewno ktoś się w niej zakocha!!! :kciuki: -
[quote name='Aulinka']Z moją Auli też poniosłyśmy całkowitą klapę z klikaniem, ale wydaje mi się9I nie jestem odosobniona w tym twierdzeniu), że bule są na klikiera zbyt inteligentne. Nie lubią być zaszufladkowane i robić coś odruchem Pawłowa na klikanie.[/quote] To chyba nie do końca tak :roll: :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
Skoro już jesteśy przy genetyce - zgarzają się niufy biało brązowe? -
I doszły :wink: [URL=http://imageshack.us][img]http://img63.imageshack.us/img63/685/img30391iq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img63.imageshack.us/img63/7536/img30419ya.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img63.imageshack.us/img63/564/img30434rv.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img63.imageshack.us/img63/5539/img30444lx.jpg[/img][/URL] Biedniuńki taki :( A może by poszukać nowego domu? :(
-
Kurczę, jak ona taka nakręcona, to chyba najpierw przydałoby się ją wyciszyć? Wiesz, zero pobudzających zabaw (przeciąganie się sznurkiem, itp)... Spacery powinny być jak najmniej aktywne, raczej monotonne... No i maksymalny spokój w kontaktach z suką. Może oprócz standartowego szkolenia spróbuj z nia np. tropienia? Praca węchowa jest dla psa dośc męcząca, wymaga też koncentracji i skupienia. No i wymaga współpracy :wink: (tylko weź poprawkę na to, że psa na oczy nie widziałam!!!)
-
Klubowa strona ładna i przejrzysta wszystko zrozumiałe i jasne (zostałam poproszona o komentarz, jako osoba całkiem z zewnątrz :wink: ), . Mam tylko małą sugestię - może oprócz "formalnych" rzeczy, tj. wzorzec i historia rasy, znalazłoby się też miejsce na kilka słów o "pudlu na codzień"? Wiecie, coś o wadach i zaletach, o wychowaniu i zachowaniu, itp... No i nie zpominajcie, że pudle sa świetnymi psami sporotwymi! O tym też możnaby wspomnieć, zwłaszcza, że są na forum właściciele pudli "pracujących" :wink:
-
I niech sobie radzą jak najdłużej! :wink:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Spóźnione stooo laaat stooo laaat [img]http://manu.dogomania.pl/emot/gitara4.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/pijacy.gif[/img] :tort: :BIG: Za zdrowie Beluni!!! :drinking: :drinking: :drinking: -
[quote name='Złośnica&LUGER']Wydawało mi się, że świetnym narzędziem pracy z Dodą będzie klikier...i jak na razie jedna wielka klapa :Help_2:[/quote]Ale w jakim sensie narzędziem? Chodzi co ogółem o szkolenie klikerowe? Wychowac jej tylko w ten sposób pewnie nie wychowasz, ale wyszkolić pewnie możesz. Grunt to znaleźć to coś, co będzie dla niej nagrodą :wink: [size=2]ps. jesteś cały czas na Dogobserwerze? Ja mam kilkumiesięczne zaległości w czytaniu i jakos sie zebrac nie mogę, czasu brak[/size] :wink:
-
Łomatko, jak ten kumpel łeb przes te wąskie pręty przecisnął? :o :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jeśli już to raczej pastereczka :cunao:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='efra-husky']Oczywiście, pies jest tylko psem, kot tylko kotem, a człowiek tylko człowiekiem. Każde stworzenie jest nieprzewidywalne, a to że pies ma duże zęby to oznacza, że jest mordercą :-?[/quote]A gdzie ja coś takiego napisałam? :o Oczywiście, że pies z racji posiadania zębów nie jest mordercą!!! Ale z tego samego powodu nie może też byc traktowany jak niewinny aniołek, który nigdy nikomu krzywdy nie zrobi :wink: Moim zdaniem wobec nawet najlepiej ułożonego psa "łagodnej" rasy trzeba stosować zasadę ograniczonego zaufania. Tylko tyle i aż tyle :wink:
-
[quote name='Toller-Fox']KAŻDY hodowca retrieverów powinien robić pdzynajmniej RTG stawów biodrowych[/quote]Łokciowe też by się przydało, nie tylko u retrieverów :wink:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='LAZY']Asher...gilus z Ciebie :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]Co ze mnie? :o :hmmmm: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Gośka']Robisz świetną reklamę stronom klubu, teraz już na pewno wszyscy wejdą oglądać.[/quote]A żebyś wiedziała! Ja już lecę!!! :lol:
-
[quote name='Patka']Martusi no wiesz tak o naszych bydlaczkach pisać - Pan Espace ma na to monopol :wink: :evilbat:[/quote]I ja :evilbat: :lol:
-
No dobrze [b]olenika[/b], ale co to ma do rzeczy? Twoim zdaniem nie powinno się eliminowac tych czynników powodujących chorobę, na które można mieć wpływ - czyli dziedziczności? :niewiem:
-
Ja przepraszam, że się wtrącę, ale nie mogę wytrzymać :cunao: [b]Ewelinaa[/b], rozumiem, że psiak jest z tojej hodowli? :wink: Przecież chyba nikt nie jest na tyle nierozsądny, by obarczać cię odpowiedzialnością za to w jakim stanie piesek został zaprezentowany na wystawie. A jak ktoś cię obarcza, to prezentuje tak niski poziom, że nie warto się nim przejmować :wink: Tak więc wyluzuj :wink: I pamiętaj, że nawet w najlepszych (cokolwiek to znaczy) hodowlach, po przemyślanych kryciach zdarzają sie pety. I co wtedy? Hodowca ma popaśc w depresję? :wink:
-
[quote name='asia40']Ale ja w wypadku goldenów bazuje na stereotypach :( że łagodne bezwzględnie.[/quote]NIE MA psów łagodnych bezwzględnie :wink: Wiecie, mnie zawsze zadziwia zdumienie miłośników jakiejś rasy, kiedy dochodzi do pogryzienia/zagryzienia... Zaraz podnoszą się głosy, że to na pewno mieszaniec, że pewnie z bazaru, z pseudohodowli... OK, zazwyczaj tak własnie jest. Ale przecież pies jest tylko psem i nawet przedstawiciel wzrocowo łagodnej, o wysokim progu pobudliwości rasy, pochodzacy z dobrej hodowli, z przemyślanego krycia - jest tylko psem :wink: Husky też ma zęby i w pewnych okolicznosciach nie zawaha się ich użyć :wink:
-
[quote][img]http://img68.imageshack.us/img68/1170/img3312apomn6vz.jpg[/img][/quote]Słodka wiewióra :D Ale kurczę, weźcie się za nią, żeby z niej killer nie wyrósł :(
-
[quote name='Poświata']poznałam takiego wielkiego co syczy, warczy i leje mnie po łbie :evil: [img]http://img323.imageshack.us/img323/3886/089er.jpg[/img][/quote] Ale Milka też Barysia nie oszczędza. Pełne uzbrojenie :o :lol: