Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. A proszę bardzo, oto głowa :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img254.imageshack.us/img254/6738/aserifaja0ku.jpg[/img][/URL]
  2. [quote name='Maga100']wy kompletnie nie doceniacie kunsztu artysty :evil: Pies ma klatę, a jegomość brzuch od piwa 8) [size=2]brawo Alicja :klacz: [/size][/quote]To od piwa robi sie brzuch na klatce piersiowej :o Kurdę, to chyba się na wino przerzucę, chociaż nie lubię :shake:
  3. [quote name='Maga100']super zdjęcie :o najgrzeczniejsze onki na świecie :lol:[/quote]Oj, polemizowałabym (co do Sabiny oczywiście :wink: ) :roll: Po prostu bystry fotograf, wiedział, kiedy focić :lol:
  4. Coś krzywo sobie te hennę na rzęski nałozyła :lol: To jest która? Teza, czy Boogi?
  5. Hahaha :roflt: LAZY, i w siebie chcesz walić z powodu faceta? :o To nie lepiej w niego? :o :evilbat:
  6. No pewnie, że przekupują! Nikt nie chce pracowac za darmo :lol:
  7. [b]Ale nie z samych przyjemności spacer się składa... Siad, zostań[/b] [img]http://img24.exs.cx/img24/8286/1404gg.jpg[/img] [img]http://img52.exs.cx/img52/5849/obraz1434xa.jpg[/img] [b]Waruj, zostań[/b] [img]http://img144.exs.cx/img144/4708/obraz1441nk.jpg[/img] [img]http://img140.exs.cx/img140/9771/obraz1469oe.jpg[/img] [img]http://img147.exs.cx/img147/1746/obraz1459wt.jpg[/img] [b]Do mnie![/b] [img]http://img24.exs.cx/img24/7834/obraz1390nt.jpg[/img] [b]Na wedzonego kurczaka patrz![/b] :lol: [img]http://img90.exs.cx/img90/3294/obraz1478kq.jpg[/img]
  8. No to fotki z... grudnia 2004 8) Z mini spacerku Dogomaniaków na Polach Mokotowskich (większośc fotek robiła Doddy) Oto bohaterki: [b]Patsy[/b], której własicielką jest Lulu [img]http://img141.exs.cx/img141/1632/obraz1550wo.jpg[/img] [b]Brena[/b] Doddy [img]http://img74.exs.cx/img74/2076/obraz1330ac.jpg[/img] No i [b]Sabina[/b] [img]http://img82.exs.cx/img82/457/obraz1216yn.jpg[/img] [b]Ulubione zajęcie[/b] :roll: :lol: [img]http://img83.exs.cx/img83/1393/obraz1385cy.jpg[/img] [img]http://img56.exs.cx/img56/5391/obraz1663jl.jpg[/img] [img]http://img66.exs.cx/img66/4487/obraz1487xa.jpg[/img] [img]http://img57.exs.cx/img57/518/obraz1718xc.jpg[/img] [img]http://img136.exs.cx/img136/5853/obraz1689qi.jpg[/img]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Alka'][quote name='asher'][b]mmbbaj[/b] mnie się strona nie otwiera :( Wczoraj mi się otwierała, ale tylko strona główna, oprócz tego nie mogłam nic zobaczyć.[/quote] u mnie dokładnie to samo! :evil: asher, :hmmmm: kiedy zobaczymy jakieś fotki psiaków? :D[/quote]to trąbki jesteście bo u mnie chodzi 8) [/quote]A jakiej przeglądarki uzywasz? Bo może w tym tkwi problem? :roll:
  10. A za chwilkę :D Ale to będą starocie, bo nie mam aparatu :(
  11. [quote name='bos'][b]Asher[/b] - ogary są rzeczywiście piękne , galerię założy [b]tylko na razie ogary poszły w las[/b]...... hihihi :D :D :D [/quote]No a Bajanek to już na pewno :wink: A ten co tak ciągle lata, to musi terier :lol:
  12. [quote name='Maga100']no więc po głebokim namyśle i męczących namowach zgadzam się na popiersie 8) ale bez dekoltu! :roll:[/quote]Bardzo trafny wybór, bo artysta chyba jest w tym kierunku uzdolniony. Widniejacy na obrazku jegomość ma dość wydatny biust :lol:
  13. Hahaha, ja sobie w dosłownie ostatniej chwili zmieniłam pisemną hostorię na pisemny angielski :lol: Z historią chyabbym nie wyrobiła :roll: :lol:
  14. Już od dawna wiadomo, że odrobina medytacji nikomu nie zaszkodzi :lol:
  15. [quote name='Maga100'] :o a dlaczego - ja sie pytam po raz kolejny - on robi miny Leona? :o[/quote]Chyba na odwrót? Leon młodszy :lol:
  16. Leni, super, super, super :laola: A bulek naprawde musi miec równo pod sufitem :D Nawet mój niebywale zdystansowany do świata Bugajski staje się bardzo nerwowy, kiedy jest na smyczy i podchodzi do niego obcy samiec.
  17. asher

    zakoceni.pl

    Hahaha, na mój gust Marcel tańczy "YMCA" :evilbat: :lol:
  18. Hahaha, LAZY, to może lepiej idź spać :lol:
  19. O rany :o Chyba kupię jutro Fakt, bo grzech nie przeczytać artykułu pt. "Mutant w Krościenku" :o
  20. [quote name='Alicjarydzewska']i stoicki spokój Tekiego 8)[/quote]Tez zwróciłaś na to uwagę? Hahaha, on chyba udaje, że ich nie widzi :lol:
  21. O cześć Magda :hand: Zuzię, to powiedzmy, że znam :wink: Ale kim jest Bianka? :D
  22. [b]Haniu[/b], ja mam nieśmiała prośbę... Zasypuj nas fotkami!!! Są takie piękne i to bez względu na to, co fotografujesz :D
  23. [b]mmbbaj[/b] mnie się strona nie otwiera :( Wczoraj mi się otwierała, ale tylko strona główna, oprócz tego nie mogłam nic zobaczyć. A dzisiaj w ogóle nie moge tam wejść :( A galerię załóż Bajanowki koniecznie :angel: Ogary sa niesamowicie fotogeniczne :D
  24. Nie no, ja wiem, że to nie będzie jakieś super profesjonalne szkolenie :wink: Ale na pewno macie o tym większe pojęcie, niż ja :wink: Tyle, że w najbliższy weekend my odpadamy, bo Sabinka ma operację w czwartek...
  25. Ło matko, zestaw patyczków :o To ja chyba najpierw musze teorię uzupełnić :wink:
×
×
  • Create New...