Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Flaire, a myślisz, że moja Sabina by sie nadawała? Ja co prawda nie myślę o zawodach, ale tak dla siebie chciałabym potrenować, nauczyć sie czegoś...
  2. A ja, żeby moja Sabina :roll: Fakt, że czasem się psica wyluzuje, na przyklad z Bezykiem tak szalała, że mi mieszkanie przemeblowywały, z małym doziem też dokazywała, no i na spacerach też czasem pobryka, ale to raczej wyjątki od reguły :roll:
  3. Ale super :D Biedna Lazy, opędza się jak może :lol:
  4. Braw, brawo, brawo :klacz: :klacz: :klacz: :angel:
  5. Hahaha,dzięki [b]mmbbaj[/b] :lol: [size=2]ps. dlaczego twoja stronka nie działa?[/size] :(
  6. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='asher'] I nie dołujcie się :buzi: No, chyba, że lubicie, tak od czasu do czasu, to ok. Byle nie popadać w przesadę :wink:[/quote] No coś ty ! Czy ktoś wogóle moze lubieć doły ? :roll: :o[/quote]A bo ja wiem? Chciałam po prostu być dyplomatyczna i poprawna politycznie :lol:
  7. A co zmalował Gezio? :o I niby jakim cudem, ja widziałam, że on sobie zmacznie śpi... Lunatyk? :o
  8. [b]Haniu[/b], nie dociekałam... :-? Z tego, co zrozumiałam, to suczka jest już stareńka i nie chcieli jej męczyć... :roll: [b]Bos[/b], witaj :hand: :D
  9. [b]Agnieszko,[/b] nie zalewaj się łzami, tylko, jeśli jest to możliwe, zrób RTG płuc. Moja suka tez ma trudności z oddychaniem, zdarza jej się charczeć, rzęzić, jej serce przez płuca wolniej pracuje, a mimo to nie są to przerzuty, tylko zrosty, nacieczenia, prawdopodobnie po jakimś przebytym zapaleniu płuc. Bierze na to leki już od ponad roku i jest - tfu odpukać - ok... Jeśli nie daj Boże u Romusia są przerzuty w płucach, to chyba nie ma sensu męczyć go narkozą i usuwac guza :(
  10. [quote name='HankaRupczewska'][img]http://img140.imageshack.us/img140/5830/d20ie.jpg[/img][/quote] :o :roflt: [size=6][color=red][b]ZBUDŹ SIĘ FERDYNANDZIE!!![/b][/color][/size] :lol: I nie dołujcie się :buzi: No, chyba, że lubicie, tak od czasu do czasu, to ok. Byle nie popadać w przesadę :wink:
  11. [quote name='malawaszka'][URL=http://www.zippyvideos.com/3900786141705106/p7260027/][img]http://i1.zvhost.com/1/f/fwn148h7.jpg[/img][/URL] Luna z Majeczką - tak super się bawiły :([/quote]No nie, Waszka, przerwałaś film w najciekawszym momencie, jak już się Lunie udało dorwać koci ogon :evil: [size=2]ps. a co się stało z Majeczką?[/size] :(
  12. [quote name='Lucy*']a ruskie rasy.. chyba takie mają misiowato - niedżwiadkowate i powolnawe.. [/quote]Prawda? A jak przyjdzie co do czego... :evilbat:
  13. Chcem chcem chcem :multi: Dziękujem :buzi: Maniuta jest słodka :loveu: Dzisiaj w lecznicy widziałam jej siostrę bliźniaczkę, tyle, że brzydszą 8) (i tez z guzami sutka, ale ogrooomnymi, a waściciele nie chcą usuwać :o :( )
  14. Będzie dobrze :kciuki: Moja Sabina (nie pierwszej już mlodości) ma w czwartek ostatniego guza sutka usuwanego, a przy okazji również guzka, który jej się zrobił wasnie w okolicy zeber. Trzeba byc dobrej myśli!!! Acha, radziłabym zrobic badania histopatologiczne guza, ot, tak, żeby wiedzieć z czym ma się do czynienia.
  15. [b]mmbbaj[/b], ja nawe nie wiedziałam, że jest jakaś rzeka Chechło :lol: A w zalewie to się na sto procent można kąpac, moje kuzynostwo tam jeździ i żadnych parchów nie dostaje :wink: [b]Alicje drogie[/b], a może to wy nas w razie czego odwiedzicie,co? :D
  16. Ale śmiesznie z tymi wielkosciami macie :D Tylko skoro nie można przepisywac, to znaczy, że taki "niewymiarowy" piesek jest wykluczony z dalszej hodowli, choćby był najpiekniejszy na świecie? :(
  17. A tego niestety nie wiem... Ale może jeszcze przed nowym rokiem mi sie uda :wink:
  18. Hahaha, no własnie :lol: Na przykłąd taka Nutra Nuggets, jak przeczytałam ulotkę, to myślałam, że fiknę :lol: W opisie karmy z jagnięcina, piszą, że jest świetna dla psów nie tolerujących drobiu i kkurydzy, a dwie linijki niżej w składzie jak byk stoja drób i kukurydza :evilbat: :roflt:
  19. A ja w maju byłam nad Sosiną :multi: Kurczę, dziewczyny, jak będę się wybierała do rodzinki, to dam znac. No przecież grzech by się było nie spotkać, nie? :D
  20. No to faktycznie trudne psy z nich... Ale chyba wszystkie ruskie rasy takie są... Na przykład jużaki, tez niezłe z nich ziółka, choć wyglądają tak niewinnie :wink:
  21. Yyy, do trzebińskiego mapki nie znam, do sosnowickiego tym bardziej :lol:
  22. [b]Pysia[/b], ale przeciez twój syn w twoim temacie jest :lol:
  23. [b]Waszka[/b], ale oprócz oryginalnego i sosnowieckiego jest jeszcze trzebiński :lol: [b]mmbbaj[/b] a co jest z Chechłem nie tak?
  24. E tam, dziwny... Kocha swoją mamcię i tyle. A że nastolatek, to i napyskować czasem musi :lol: Poza tym Maga, ze sznaucerem dałaś sobie radę, to z Leonem sobie nie poradzisz? :wink:
×
×
  • Create New...