-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Ech, skąd ja to znam :roll: Przyłazi taki stwór, łeb kładzie na kolanach i patrzy, patrzy, patrzy... :puppydog: :roll: :lol:
-
[quote name='mrowka']A my chyba też w tym roku kupimy jakieś ubranko, tylko jeszcze nie wiem gdzie.. :roll: :wink:[/quote]Spróbuj u Izy Szumielewicz, ma oryginalne kanadyjskie ubranka, a cały dochód idzie na schroniska :D Z dużych został jej jeszcze czarny polar. [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17161&start=555]Topik handlowy Izy[/url]. Tylko musisz się pospieszyć, bo jutro Iza idzie rodzić :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100']no to tworzymy zgodne stado :lol: niech żyją kartki na mięso :wink:[/quote]Na mięso moga być. Byleby nei na fajki :o :x
-
Hahaha, wyglądają, jakby im kto świetny dowcip opowiedział :lol: Boskie są!!! :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, to załóż ochraniacze. Na przykład panowie spawacze mają takie fajne i solidne :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No przecież Oliwka Waszkę znokautowała! :roll: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[b]ASICA,[/b] ale co się własciwie stało z sunią? :o Bo przecież jak ją przywiozłaś, to była łagodna??? Jak długo ją masz i kiedy zaczęły sie problemy?
-
Ja tez się zgadzam :wink:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
O ile sobie przypomina, to coś nie tak bylo z Waszkowym okiem. Ale nie wiem, z którym 8)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No to teraz trzymamy kciuki za apetyt :wink: :kciuki: [size=2]A jak technicznie wygląda to ściąganie płynu?[/size]
-
Alu, śliczny masz pokoik :angel: Muszę go mamie pokazać, ona tez ma zielony pokoik, ale nie umywa się do Twojego!
- 78403 replies
-
Jeszcze był Pan Cerowany, ale ja go nie pamietam, mama mi o nim mówiła, podobno bardzo go lubiłam :lol: No i Bolek i Lolek i Reksio. I Krecik łiiiiiiii :lol: [img]http://www.krecik.poznan.pl/images/kret_onas.jpg[/img] No i [img]http://janus.pl/images/wilk_i_zajac_resize.jpg[/img] :lol:
-
No jak to cio wiem o Carmenach? :o Dużo wiem o Carmenach, choć osobistych doświadczeń z nimi nie mam. Sporo wiem też o Radomskich i Kapitanach :evilbat:
-
Piaskowego Dziadka i Jacka i Agatki nie pamiętam :shake: Ale pamiętam Pankracego z serialem Nikto nie je doma i Pyzę na polskich dróżkach i Daszeńkę, małą foksterierkę :D No i Kobietę za ladą 8) :lol: [b]Haniu[/b], foć, foć jak najwięcej, chocby codziennie to samo! Kocham twoją galerię :fadein:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
O rany, jaki byczek :o :o :o Śliczny misio. Tylko jedna rzecz mnie intryguje - czy tę grzywę na głowie, to jakoś mu panciostwo specjalnie fryzuje, czy sama z siebie jest tak perfekcyjnie nastroszona? :lol: -
[quote name='HankaRupczewska']Trochę temu paliłam po dwie paczki dziennie 8)[/quote]A jakich? 8)
-
[quote name='LAZY'][URL=http://www.zippyvideos.com/1419004841759816/obraz_11253/][img]http://i1.zvhost.com/1/x/x96481n1.jpg[/img][/URL][/quote][b]XXL[/b], czego chciałes od Agrafki? :cunao:
-
Hmmm... ten uśmiech to taki bardziej... no... refleksyjny... :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alojzyna']A u staffików najpiękniejsze są uśmiechy... [img]http://img397.imageshack.us/img397/923/smile7tz.jpg[/img][/quote] :lol: Nie wiadomo, czy się cieszyć, czy uciekać :lol: :wink:
-
Ze niby jak miałaby ją podrasować???!!! :lol: No to kilka foteczek z kolejnego spacerku na Polach Mok. z Doddy i Brenką. Tym razem towarzyszyli nam Katcherine i Grot, niestety nie mam ich na fotkach, a nie pamietam gdzie je Doddy wklejała... Maj 2005 [b]Sabina w nowym (wtedy :lol: ) nabytku na pycholu[/b] :evilbat: [URL=http://imageshack.us][img]http://img348.imageshack.us/img348/4923/3050420051va.jpg[/img][/URL] [b]Znowu każą warować :-? W duecie z Brenką[/b] [URL=http://imageshack.us][img]http://img348.imageshack.us/img348/1186/1050420054ar.jpg[/img][/URL] [b]I solo[/b] (na zdjęciu kawałek Katcherne się załapał) [URL=http://imageshack.us][img]http://img348.imageshack.us/img348/8638/2050420054qr.jpg[/img][/URL] [b]Asher chla i chla to piwsko :-? A ja biedna muszę tak lezeć na zimnej niegościnnej posadzce i się nudzić[/b] :cry: [URL=http://imageshack.us][img]http://img348.imageshack.us/img348/6683/4050420057lk.jpg[/img][/URL] [b]Haniu[/b], sęk w tym, że te moje biirki nie takie znów grzeczne :roll: :lol: Ale fakt, jakos strasznie nie narzekam :wink: A co do dawania sobie w płuco, to nie bądź taką zrzędliwą babą 8) :wink: :lol:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
asher replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Miałaś aparat i nie zrobiaś nawet jednej fotki??? :evil: Ja sie tak nie bawię :evil: -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Trzymam, trzymam!!! :kciuki: -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Ooo, śliczna panna :D Naopisz coś więcej, któż zacz :question: -
[b]Patka[/b], normalnie nie są aż takie wielkie, tu są po prostu wytrzeszczone :lol: A TA RZECZ jak najbardziej pasuje :evilbat: [b]Alu[/b], fakt, głowa z innej fotki, ta z fają ufocona przez mojego kolegę fotoreportera Wojtka Grzędzińskiego (to tak tytułem praw autorskich :wink: ) I jeszcze jedna głowa, tym razem dziełko [b]Eveliny[/b] Ślę Wam moc uśmiechów :fadein: [URL=http://imageshack.us][img]http://img348.imageshack.us/img348/6739/asher2jq6ov.gif[/img][/URL] :roflt:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Jakie dużo??? :o MAŁO!!!! :megagrin: A jakiego masz lokatora na przechowaniu? Fotek lokatora też się domagam!!! :D