-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[quote name='Greven']Mógłbym pojechać z nimi krótko, ale to w końcu sąsiedzi, a z sąsiadami lepiej żyć w zgodzie (jeszcze mendy trutkę podrzucą, albo co).[/quote]Sądzisz, że stanowczy zakaz wchodzenia na twój teren będzie miał gorszy wpływ na dobrosąsziedzkie stosunki, niż poturbowanie sąsiada przez psa (choćby i przyjacielskiego)? Tak, jak napisały poprzedniczki - dopóki nie zabezpieczysz terenu porządnym ogrodzeniem, odpowiadasz za wszelkie szkody wyrządzone przez psy. Poza tym nie masz tak naprawde żadnej gwarancji, że pies nie wydostanie sie poza twój teren...
-
Nakręcić filmik, jak sąsiad drażni psy. A potem na policję. Drażnienie psów podpada pod paragraf :evil: Natomiast trzymania psa na uwięzi na własnym ogrodzonym, dobrze zabezpieczonym terenie nikt ci nie może nakazać! :o Możesz też dla świetego spokoju postawić jakis płotek jakieś pół metra od tej części ogrodzenia, która graniczy z sąsiadem, tak, by psy nie miały dostępu do tego fragmentu siatki.
-
[b]Wind[/b], ja ci odpowiem :wink: Jako kompletny laik, tak w kwestii terrierów, jak w kwesti psich sportów 8) Owczarki, czy to bordery, czy ONy (choć te powinno sie chyba pominąć litościwym milczeniem :roll: ), czy np. belgi, choc tak bardzo przeciez różne, maja jedną cechę wspólną - ogromną chęc współpracy z człowiekiem, chęc tak dużą, że w odpowiednich rękach są jak plastelina. Natomiast AT mają jedną cechę wspólną wszystkim chyba terierom - niezależność. Więc żeby AT porządnie wyszkolić trzeba się więc bardziej nagimnastykowac, więcej pracy w to włożyć, niż szkoląc owczarka. Bo choć pasję do pracy mają może podobną, to jednak zupelnie sie różnią "osobowością"... Tak ja sobie dumam... :wink: No i pamietaj, że AT nie sa jedynymi "wszechstronnymi" psami, które rzadko bywają na zawodach. A takie pudle na przykład? Jedne z najinteligentniejszych i najbardziej wszechstronnych psów. A w sporcie ich praktycznie nie widać... Czemu? :niewiem:
-
[quote name='LAZY']ARTHRON® COMPLEX A to? 500mg glukozaminy, 300 chondroityny i 250 MSM...cenowo tez całkiem dobrze. [url]http://www.unipharm.pl/cons_chemicals_A_Complex.html[/url][/quote]A weź se sama porównaj cenę z innymi (bo skład porównywalny), bo ja o tej porze z matematyka jestem na bakier :lol:
-
Haha, Lazy, śledzę cię 8) Wersje sa trzy, ale tylko jedna zawiera i glukozamine i chondroitynę, to bodajże Atrhron Complex. Ostatnio oglądałam to w aptece, pani aptekarka nic nie mówiła o recepcie, ale preparat wydał mi sie dośc drogi... Nie pamietam jednak ceny i składu (bo ja sobie cenę leku ustalam porównując ile g. i ch. ma jedna kapsułka, czyli ile kapsułek dziennie będe musiała podawać - to z kolei porównuje do Arthroflexu :wink: )
-
[quote name='LAZY']Patka napisała mi o Joint Therapy firmy Trec. Podobno chwalony przez molosowatych forumowiczów. Wiecie cos o tym? [url]http://www.athleticshop.pl/product_info.php?products_id=615[/url][/quote]Chyba żadna rewelacja, a drogi jak nie wiem co :roll: Przecież to, co daje Pika ma prawie identyczny skład, a zobacz, ile taniej! No i nie jest napisane ile ma składników w jednej tabletce...
-
[quote name='Dag']Pierwszy raz widzę male grzywacze i nadziwić im się nie mogę...[/quote]Duże (o ile można je tak nazwać :lol: ) tez są zadziwiające :lol: Mam takiego jednego modela prawie po sąsiedzku, ufok nie pies :wink: [b]Marta[/b], żeby ci krewetki zdrowo rosły :drinking:
-
No ładnie i nikt Misi życzeń nie złożył :evil: Spóźnione, ale szczere sto lat Misiu!!! :BIG: :tort: :drinking: :drinking: :drinking:
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='asher'][quote name='HankaRupczewska'][b]O rany, asherku [/b] :angel: [b]A ja myślałam, że tylko ja jestem jakaś zboczona ....[/b] :lol:[/quote]No jasne, że jesteś! Giezia w moherowy kapelusz ubierać... :roll:[/quote] :evilbat:[b]Który ? Czy ten fioletowy będzie dobry ???[/b][/quote]A ten, co go ma na łbie :roll: Wygląda identycznie, jak ten dla Pana Premiera :evilbat:
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='asher'][quote name='mmbbaj']powinny mieć czapeczki mikołajkowe! :lol: :lol: :lol:[/quote]O nie, żadnych czapeczek! :evilbat: Wystarcza mi wasze :evilbat:[/quote] [b] O rany, asherku [/b] :angel: [b]A ja myślałam, że tylko ja jestem jakaś zboczona ....[/b] :lol:[/quote]No jasne, że jesteś! Giezia w moherowy kapelusz ubierać... :roll:
-
[quote name='Maga100']Każdy pies jest na swój sposób dziwolągiem :wink: [/quote]No i masz, jednym krótkim zdaniem zdetronizowała mi boorki :bigcry:
-
[quote name='Patka']Asher to mi wyszedł już jestem na 100% pewna po wypowiedzi Dbsst :lol:[/quote]A po moich to nie? :( Czuje sie niedoceniana :cry: :cry: :cry: :evilbat:
-
[b]Pika[/b], a ile to kosztuje? Mniej, niż te dla sportowców? I ile kapsułka zawiera składników?
-
[quote name='LAZY']Asher tak tez myslalam, a cyz moze orietujecie sie kobiety w tanich nawet ludzkich lekach z zawartoscia glukozaminy? Szukałam wczoraj po necie, ale ja sie na tym kompletnie nei znam. :-?[/quote] Wklejam fragment z [url=http://www.dogomania.pl/forum/viewtopic.php?t=26810&postdays=0&postorder=asc&start=0]tego topiku[/url] [quote name='AM'][quote name='asher']A ja właśnie szukam jakiegoś tańszego zamiennika Arthroflexu, bo mi finanse nomen omen okulały na dobre :wink: [/quote] Może spróbuj coś co jest dla ludzi, co zawiera MSM, glukozaminę i chondroitynę np. Arthroblock (firmy Olimp) ok. 40zł za 100 kapsułek (profilaktycznie podaje się jedną dziennie) lub Artox (firmy Vitalmax) 120 kapsułek za ok. 37zł (wystarczy 1 kapsułka dziennie profilaktycznie) Jeśli pies będzie obciążany możesz zwiększyć dawkę do dwóch kapsułek dziennie.[/quote] W Radomiu przypadkowo natknęłam sie na sklep dla sportowców i tam niestety Arthroblock był droższy - ponad 50 zł. Ale chyba i tak wyjdzie wtedy taniej, niż psi Arthroflex. Opis Arthroblocku znajdziesz np. [url=http://tonus.pl/nowy_sklep/product_info.php/cPath/21/products_id/460]tutaj[/url] A Arthroxu np. [url=http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/929]tutaj[/url]. Wydaje się korzystniejszy cenowo, niż ten pierwszy...
-
[quote name='aga1215']Spód upiec (zdecydowanie) - ale można tysz kupić gotowy :oops: [/quote]A racja, kto by sobie teraz głowe zawracał pieczeniem, te kupne biszkoptowe blaty sa całkiem smaczne :fadein: [quote]TYLE KALORII :evilbat: :evilbat: :evilbat: [/quote][color=red][b]ZAMILCZ[/b][/color] :evilbat: [quote]luknij :angel: [url]http://www.dogomania.pl/forum/viewtopic.php?t=28439&postdays=0&postorder=asc&start=135[/url][/quote]Widziałam, widziałam :laola:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
asher replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
No, nareszcie :angel: :angel: :angel: [quote][img]http://img403.imageshack.us/img403/421/k074aw.jpg[/img][/quote]Jaki szczery uśmiech :cunao: :lol: :lol: :lol: -
[quote name='HankaRupczewska'][b][color=red][size=6]RAFAELLO HANKI [/size] [/color] [/b] [b]1/2 l śmietanki kremówki 36% 2 śmietanki w proszku Śnieżka 1 fix śmietanowy 25 dag wiórków kokosowych 2 tabliczki białej czekolady 1/2 szklanki ajerkoniaku 1 opakowanie biszkoptów ( takie dla dzieci, w podłużnym pudełku, bodajże " San" czy jakoś tak :roll: Śmietanę ubić w mikserze razem ze Śnieżką na sztywno. Pod konieć ubijania dodać fix śmietanowy. Biszkopty bardzo starannie pokruszyć, dodać do śmietany. Zmieszać je z utartą białą czekoladą i kokosem.. Wlać ajerkoniak. ( dla pełnoletnich można dodac WIĘCEJ ajerkoniaku ) Dokładnie wymieszać. Spód biszkoptowy (cienki) posmarować powidłami śliwkowymi. Wyłożyć masę. Pozostawić w chłodnym miejscu. Och, jakie dobre ! [/b]:roll: :roll: :roll:[/quote]Haniu, jedno pytanie - ten spód biszkoptowy to skąd wziąć? Zrobić z tych biszkoptów, czy upiec normalne ciasto biszkoptowe? :hmmmm:
-
A ja mam takiego niusa, że moje boorki kręcą nosami na Purinę z łososiem... Jeść jedzą, ale bez entuzjazmu.
-
[quote name='Flaire'][quote name='zachraniarka']Podobnie jak nie widziałam dorosłych psów bez znudzenia, bez zmęczenia aportujących jedną i tę samą piłkę w każdych warunkach np. w tłumie biegających obcych psów.[/quote] Niestety, ta właśnie sytuacja - aportowanie wśród obcych psów - doprowadziło Apcię do połknięcia piłki, coby jej te obce (i nie tylko) psy piłki nie ukradły. :( Nie wiem, co połykanie piłek świadczy o psychice, ale mam nadzieję, że piłkożerstwo nie jest dziedziczne. :wink: [/quote][b]Flaire[/b], świadczy to tylko o tym, że Api jest inteligentna - nie każdy pies byłby w stanie wykombinowaćsobie coś takiego. No i świadczy o tym, że Api jest odważna - nie straszna jej była perspektywa, że te obce psy mogą ja wypatroszyć, żeby się do piłeczki dobrać 8) :wink: A dyskusji proszę nie kończyć, bardzo ciekawie się was czyta :wink:
-
Ufff, super, że z łapkami dobrze :angel: [quote name='LAZY']Asher..czy ten lek ziołowy zawiera glukozamine i chondroityne? Bo jakos sie nei doczytałam na ich stronie a nam o to chodzi, bo stanu zapalnego ani zwyrodnien nie mamy.[/quote]Jeśli chodzi ci o Reumaphyt, to nie, nie zawiera.
-
[quote name='mmbbaj']powinny mieć czapeczki mikołajkowe! :lol: :lol: :lol:[/quote]O nie, żadnych czapeczek! :evilbat: Wystarcza mi wasze :evilbat:
-
[quote name='mmbbaj'][quote name='asher']Jeśli to coś, czego kawałek masz na zdjęciu jest obiektem ruchomym - na przykład Bajanem :wink: - to dzieje się tak dlatego, ze w komrkach aparaciki są marne i mają duże opóźnienie - od momentu naciśnięcia guziczka do zrobienia zdjęcia mija kilka sekund, w przeciągu których obiekt się pięć razy zdąży przemieścić :wink:[/quote] :roflt: :roflt: :roflt: , no taka ciemnota to ja nie jestem :lol: [/quote]A kto cie tam wie 8) Ja mierzę innych swoja miarą, sama widzisz, że o mało co po kabelek do Ikei nie pojechałam :lol:
-
Maga, drabinka bombowa :cunao: Skoro ona taka historyczna, to podaruj ją teściowej, niech ją zniszczy w odwecie za historyczny kocyk 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Baw się dobrze :hand: A mnie niech ktoś oświeci, co to za dzikie chłopy w Wiśle na które jedzie Waszka? :oops:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='mmbbaj']U mnie występuje jeszcze jedna dziwna rzecz...nie zawsze na zdjęciu wychodzi mi to co faktycznie umieściłam w kadrze tylko np. kawałek tego czegoś :-?[/quote]Jeśli to coś, czego kawałek masz na zdjęciu jest obiektem ruchomym - na przykład Bajanem :wink: - to dzieje się tak dlatego, ze w komrkach aparaciki są marne i mają duże opóźnienie - od momentu naciśnięcia guziczka do zrobienia zdjęcia mija kilka sekund, w przeciągu których obiekt się pięć razy zdąży przemieścić :wink: