-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][SIZE=3]Tak dokładnie sie czuję - mam obłęd w oku, zjadłam cztery fantazje biszkoptowe z polewą pomarańczową ( jedna po drugiej ), trzy Grześki, pół puszki śliwek w czekoladzie - i chyba popiję to teraz czerwonym barszczykiem[/SIZE][/B] :robot: :robot: :robot:[/quote]A niebawem powiesz "Rzygam Dogomanią" :lol: Alu, no dokładnie :roflt: No, chyba, że kropka pozostaje czerwona bez względu na to, czy ta osoba jest na forum, czy nie ;-)
-
[quote name='malawaszka']A JA TERAZ DOSTAJĘ PO 10 POWIADOMIEŃ Z KILKU TOPICÓW KTÓRE ZDĄŻYŁAM ODWIEDZIĆ OD TEJ OKROPNEJ ZMIANY!!![/quote]Wszyscy, któzy sobie zaznaczyli tę opcje tak dostają... Miałam nadzieję, że to jakis błąd, który Admin poprawi, ale własnie sie okazało, że nie - wszystko jest ok :evilbat: A jak nam źle, to se możemy zaznaczyc opcje powiadamiania raz dziennie. No po prostu super :evilbat:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100']A ja śpieszę doniesć, że powiadomienia zwariowały , a ja razem z nimi . Np. ktoś napisze tylko JEDNEGO posta, a ja dostaję 7 powiadomień. [B]Do jednego, jedynego posta [/B] Kuźwa dupadupadupa:drinka:[/quote]Dobije cię. Zerknij sobie na administrację. Admin dał głos. Z tymi wielokrotnie powtarzanymi powiadomieniami jest wszystko ok, żadne błąd, juz tak zostanie :evilbat: A tytuł topiku można zmienić tylko w 10 minut po jego założeniu, potem może to zrobić tylko moderator :evilbat: Ja serio myślę o wyprowadzce z tego forum... :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Taaa, Luna NA PEWNO pilnuje wieprzka ABSOLUTNIE BEZINTERESOWNIE 8)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Teklunia']Niby mozna cos pozmieniac w Panelu, ale nie zgramy sie raczej ze soba i terminy nam sie rozjada... :-?[/quote]To będzie więcej okazji do świętowania :drinking: A ja wreszcie będę miała usprawiedliwienie na te swoje opóźnienia, odtąd nigdzie nie będę spóźniona, po prostu będe miała inne ustawienia w panelu 8)
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]Co oznacza niebieski ptaszek po prawej stronie w spisie topicu ?[/B] [B]Co oznacza zielone kółeczko w lewym dolnym rogu ? Albo szare i trójkąt ? PODEJRZEWAM ... Ale wolę sie upewnić ... :icon_roc: [/B][/quote]Wystarczy najechac myszką, wyświetli się informacja co to ;) Ten niebieski ptaszek to opcja szybkiej odpowiedzi, żeby z niej skorzystać (masz ją na dole pod topikiem), musisz najpierw w tego ptaszka kliknąć. Cholera wie czemu takie utrudnienie, jakby nie można było po prostu od razu pisać w tym okienku na dole... :roll: Te kropeczki natomiast zastąpiły żarówki z poprzeniego forum: zielona=użytkownik jest online, obecny, szara=użytkownik jest offline, nieobecny, czerwona=użytkownik jest invisible, ukryty ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']jesu jakie znów pieguski:question: :-o Skleroza, jak babcie kocham, skleroza :-o Ala, a na co niby składałaś zamówienie u tekluniowego świętego Mikołaja???
-
[quote name='Maga100']ależ Asherku, nie martw się :puppydog: Jak cię nie będzie, to ja się zaopiekuję pieguskami, nie zmarzną, nie zostaną porzucone....8-)[/quote]W takich kwestiach ufam tylko sobie :megagrin:
-
[quote name='Alicjarydzewska']A ja miałam 122 wiadomości na 100 dopuszczalnych i był tłok8-)[/quote]A ja miałam cos ponad trzysta :evilbat: Kuźwa, już dawno tak nie narzekałam, jak dzisiaj... :roll: :oops:
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']noo dupadupadupa i nic więcej nie da się powiedzić - ale chyba mają jeszcze zmieniać image - tak było w mailu od forum: :drinka: który chyba sobie wymyśliłam bo teraz go nie moge znaleźć a chciałam Wam zacytować :sabber:[/quote] O ten mail chodzi? [I]Doczekaliśmy się w końcu nowego forum na [/I][URL="http://dogomania.pl/forum/"][COLOR=#0000ff][I]http://dogomania.pl/forum/ [/I][/COLOR][/URL][I]. Wygląd forum będzie jeszcze przez kilka dni dostosywany do wyglądu reszty serwisu, ale już teraz zapraszam do sprawdzenia nowych opcji. Najważniejsze zmiany to: - znów działa wyszukiwarka wiadomości, - skrzynki na prywatne wiadomości zostały powiększone o 100%, - doszły nowe opcje w panelu użytkownika (lista osób ignorowanych i znajomych, subskrypcja tematów, dodawania większego zdjęcia w profilu) - opcja zgłaszania nieodpowiednich tematów/wiadomości do moderatora - wyświetlanie statusu Skype, ICQ (w ciągu najbliższych kilku dni zostanie jeszcze dodana opcja wyświetlania ikony GG) i wiele innych opcji, których nie sposób tu wymienić.[/I] To powiększenie skrzynki o sto procent rozbawiło mnie do łez :evilbat: Bo w następnym mailu poinformowano mnie, że ktoś próbował wysłac mi wiadomośc, ale nie mógł, bo skrzynke mam zapchaną :evilbat:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Camara']a dlaczego (to dzis moje najczęściej używane zdanie ;-)) no więc dlaczego waszka nie jest już kompletnym psy_chopatą???? :???:[/quote]Bo tak? :roll: Zauwaz, że my też jesteśmy nikim :cry:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Jesooo, jaką on ma śliczną sierść!!!!! :-o Piekny!!! :klacz: A ja składam zamówienie na pieguski na któryś z fortowych spacerków. Oczywiście na taki, w którym i ja będę uczestniczyć 8)
-
[quote name='Maga100']tylko rzeknij gdzie 8-)[/quote]No własnie się zastanawiam. kurde. Obecna Dogomania mnie dobija, nawet nie chodzi o te cholerne powiadomienia, które też mnie dobijają, ale ogólnie o styl forum :roll: Swego czasu bywałam na psieforum.pl... Ale tamto też nie do końca jest fajne, nie ma na przykład galerii... Chyba za Waszką powtórzę dupadupadupa :evil:
- 78403 replies
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Widzę, że białaski w swoim żywiole :angel: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
No nie mogę, dwie Zmorki :angel: :angel: :angel: [B]Pysia,[/B] ale czmu ty piszesz, że Zmorka2 nie znosi suk? :-o Ze zdjęć to wprost nie wynika :lol: -
[quote name='malawaszka']dupadupadupa siedze i siedze n tym dogo i nie moge chyba sie wyniose stąd na zawsze :puppydog: :nonono2: :haha:[/quote]No własnie weźmy się kurde wszyscy przenieśmy na jakieś normalne forum :evil: Bo mnie też szlag trafia!!!! :evil:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszko nie ciesz się za bardzo, bo nadwyżka naprawde malutka... :-( Maga, tobie naprawdę już powiadomienia lawinowo nie przychodzą??? Bo mnie ciągle :evil:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jestem jestem tylko sie odnaleźć nie moge :nonono2: nie podoba mi się i nie mam powiadomień i co kurma mam szukać tego wszystkiego teraz??!! :madgo: [/quote] :evil_lol: Dokładnie. A jak już sobie zaznaczysz powiadomienia, to maksymalnie zwiększ pojemnośc skrzynki, bo teraz nie jest tak, jak do tej pory, że przychodzici jedno, a kolejne dopiero jak odwiedzisz dany temat. teraz przychodzą powiadomienia o każdej jednej odpowiedzi w temacie :lol: [B]Waszko[/B], priwa ci nie mogę wysłac, bo masz skrzynkę zapchaną (chyba jak kazdy, ja swoją dwie godziny czyściłam :roll: ). Kaska dzisiaj poszła. Nadwyżka jest na zwierzaki które macie pod opieką, sama zdecyduj na co konkretnie. Nadwyżka niewielka, ale wiadomo, święta...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100']i dlatego [B]tym bardziej [/B]żałuję, że cię nie było :evil_lol:[/quote]I chyba masz czego... Przed chwilą wróciłam z boorkowego spaceru... Na spacerze wpadłam w błoto... po kolana :-x :-x :-x Pozostaje się cieszyć, ze tylko jedną nogą... :roll: I że miałam na sobie porządnie zasznurowane buty trekkingowe, a nie zwykłe kozaczki, bo kozaczek na bank zostałby w tej brei... :roll: Ja naprawdę nie wiem, czmu się dziś na mnie opatrzność uwzięła :evil:
-
[quote name='Maga100']A czemu cię nie było na fortach, hę? Tam piekny snieg leżał, zero błota[/quote]Bo po dzisiejszych porannych perypetiach przestraszyłam sie samej siebie i uznałam, że w taki idiotyczny dzień niebezpiecznie jest za bardzo się od domu oddalać :roll: ;)
-
[quote name='Maga100']Powiadomienia już się normują :flasings: Juz dostaję po góra dwie, trzy wiadomości, a potem koniec, dopóki nie zajrzę do danego topicu. Jest nadzieja :flasings:[/quote]Hahaha, raczej tobie coś szwankuje, bo nic się nie normuje :evilbat: Ech, biorę boorki na spacer, a na Dogo nie wiem kiedy zawitam, bo mnie szlag trafił potężny!!! :evil:
- 78403 replies
-
[quote name='aga1215']Asher - dawaj Boorki - masz już kabelek!!![/quote]Na razie mam go wirtualnie :lol: Trchę potrwa, zanim mi go przyślą ;) A dzisiaj filmik nakręciałam :-D
-
Przed Boogim to w sumie nie trzeba ;) Przed Sabiną i owszem :lol: Strasznie się nakręca na piszczące zabawki...
-
[quote name='Maga100']Tak. A najlepsze jest to, że w mailu jest napisane, że "nie dostaniesz więcej powiadomień, dopóki nie odwiedzisz tego tematu". KŁAMSTWO :vamp:[/quote]Ufff, to kamień z serca, bo to oznacza, że te dziesiątki powiadomień to tylko błąd, który prędzej, czy póxniej zostanie naprawiony, a nie norma :-D
- 78403 replies
-
Tego psa juz drugi raz spotkaliśmy. Obeszłoby się bez awantury, bo on w sumie jak biega luzem, to tylko warczy, a mój Boogie nie jest skory do wszczynania awantur, raczej odpuszcza takie prowokacje. Niestety jak babka tgo psa złapała, to się zrobił strasznie agresywny i zaatakował moja Sabinę. Tego już Boogie nie zdzierzył i wcale mu sie nie dziwię... No i się wszystykie trzy zakotłowały :roll: A podładowana była tylko Sabina ;) Po Boogiem awantura spłynęła jak po kaczce. Mógł ci się wydać podładowany, ale to wasza piłka tak go podkręciła :lol: (to on do was podbiegł, nota bene wyłamując, bo mu nie pozwalałam ;) ) No i wkurzał się na Sabinę, bo ta co i rusz mu chciała bęcki spuszczać - własnie dlatego, że była podładowana ;)