-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='LAZY']No własnie..co z suczka cavaliery???? Black Obsession w końcu!;-)[/quote]No i z kontynuacją hodowli? Przeciez musisz sobie jakiegoś zmorkowego potomka zostawić! 8) -
[quote name='malawaszka']jenyyy jak nas tu na ślunsku zawiało to co dopiero u Was się musiało dziać [wielkie oczy][/quote]Waszka, wielkie oczy robi się tak: dwukropek, myślnik i małe o 8) A w stolycy tez napadało. Wreszcie :multi:
-
[quote][img]http://img356.imageshack.us/img356/3860/h208ny.jpg[/img][/quote] Haniu :-o Krzyczysz na Giezia??? :-?
-
Dziś zeżarł swoja porcję, zeżarł porcję Sabiny a i tak głodny :roll: Ten pies jest wiecznie głodny :-? A Sabinka niedomaga, ma biegunkę od wczoraj, wymiotowała, zero apetytu... Taka biedniutka jest :( Chyba wciąż jej się poimprezowe obżarstwo czkawką odbija :(
-
[quote name='HankaRupczewska'][B]Dzisiaj trochę nie w psim temacie, ale po trzech dniach bezposredniego kontaktu z TYM młodym człowiekiem jastem trochę ... No nie ważne, jaka ....[/B][/quote]Jaka? 8) A piosenki z Teletubisiów nucisz? :evilbat: A Mania widze ma zdecydowany gust i preferuje jeden typ facetów... 8)
-
[quote name='Maga100'][B]Jak jesteście w temacie kagańców... ASHERKU nie izie mi nauka Leona :( Z kagańca już ładnie je, ale jak tylko usiłuje mu przytrzymać dłużej, czy nie daj Boże zapiąć (i wtedy siłą rzeczy przestaję dawać smakołyk, bo nie mam trzeciej ręki :-? ), to on wpada w panikę :-?[/B][/quote]To jeszcze nie zapinaj. A czy doszłaś już do etapu, że on sam wsadza pycho w kaganiec, bez smakołyka w środku? I dopiero potem jest nagradzany (oczywiście przez kaganiec)?
-
Ech, postanowiłam nie czekac na kabelek i pokazać wam jak mój własny pies znęca się nade mną psychicznie... [SIZE=1]Fotki fatalne, bo ciemnawo było, ale mam nadzieję, że będzie widac, co trzeba[/SIZE] :flasings: [B]A oto co robi Boogie, jak ma głodówkę... PATRZY[/B] :crazyeye: [IMG]http://foto.onet.pl/upload/36/39/_561800_n.jpg[/IMG] [B]I patrzy...[/B] :shocked!: [IMG]http://foto.onet.pl/upload/46/42/_561801_n.jpg[/IMG] I tak ciągle, a mnie ciarki po plecach chodzą... :smhair2:
-
[quote][img]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/XII-18-D7.jpg[/img][/quote] Buahahaha :lol: :cunao: :cunao: :cunao: nie mogę popłakałam się hihihihihi [img]http://manu.dogomania.pl/emot/hahaha2.gif[/img]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No patrz, jak ja go bezbłędnie rozpoznaję :lol: Zadarty trochę jest :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Na gardło można też podawać wit. A+E (ale nei Capivit, bo za mocny). I nie do połykania - trzeba wycisnąc zawartośc kapsuki i dac piechowi, żeby jęzorem zlizał ;)
-
[quote name='anetta']Jak juz to AC HoPsA ;) [/quote]Teraz Hopsa, a wczesniej Fort. Fort wiem, że sprowadzał, a czy i Hopsa sprowadza - nie wiedziałam :lol: [SIZE=1]ps. a co się stało z Fortem?[/SIZE]
-
[quote name='PIKA']A baby nie ma za co Ja do wszystkiego dochodze przypadkiem, bo ja to jestem ten typ co to musi "nacisnąć", zeby sparwdzić co to jest :wink:[/quote]Też bym tak chciała, ale na razie nie am czasu, bo muszę wywalać ze skrzynki setki niepotrzebnych powiadomień :-x :-x :-x
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote][IMG]http://img500.imageshack.us/img500/5817/pc1800274qe.jpg[/IMG][/quote] Ten nos to Lunowy? :nonono2:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']tylko tyle zastałam na placu boju :puppydog: noo i jeszcze sól :bigok:[/quote]Rany, jaką ty masz cud ekipę! Chlebem i solą cię witają... Fiu fiu :sg168:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]No jakże mogłyby mi się nie podobac dziwolągi moje kochane? 8-) [/B][/quote]Ja o czapeczki pytałam!!!! :sg168:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara']a poza tym: Borys to leniuch - dlatego zalega w domu i snieg ogląda przez okno. Nazywanie go pracusiem jest grubą przesadą :-)[/quote]No jak to??? A kto przez płoty przechodzi, zeby dzieci do szkoły odprowadzać??? :nonono2: Ja myslałam, że Borynio siedzi w domu własnie ze względu na tę swoją pracowitość :lol: -
[quote name='PIKA']a nie bylo najechać mysza na zdjęcie i wejść we właściwości, mialabys linka :haha:[/quote]I dużo by mi ten link dał 8) Mnie o cały kod banerka chodziło... Super, że odkryłaś na to sposób :multi: [B]Maga[/B], a co, nie podobają się? 8)
-
[quote name='kutulka']Jesli chodzi o agresje, szczegolnie wybucha wtedy, gdy Natalia chce sie z nia pobawic pilka - problem w tym, ze ona sama jej ta pilke porzynosi, ale gdy mala chce ja zabrac (by jej rzucic) ona warczy ze zloscia - tego typu zachowan nie prezentuje w stosunku do nas doroslych. [/quote] Zachowanie, które opisujesz niektórzy behawioryści nazywają "agresją kontrolującą". Ma podłoże w dominacji i - upraszczając - jest to przejaw agresji dominacyjnej okazywanej przez osobniki niezbyt mocne psychicznie. [COLOR=black]O takiej agresji możesz przeczytać na tej stronie:[/COLOR] [COLOR=black][url]http://www.dogs.gd.pl/kliker/[/url][/COLOR] [COLOR=black]W dziale Agresja w "The canine aggression workbook" Jamesa O'Heary (po polsku ;-) )[/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black]To jednak oczywiście nie zastąpi kontaktu ze szkoleniowcem.[/COLOR]
-
A to jakaś wstydliwa przypadłość? :lol: To daj na priw ;)
-
No i porozmawiaj z córką. Czy wcześniej suka nie dawała żadnych niepokojących objawów? Jeśli jej zachowanie zmieniło się nagle, to możliwe, że przyczyna leży w zachowaniu dziecka... Jesteś absolutnie pewna, że córka się z psem nie drażni, nie robi psu jakiejś krzywdy? Jeśli chodzi o szkolenia w Poznaniu, to na forum wypowiadano się dobrze o tej szkole: [url]http://www.abc.poznan.pl./[/url]
-
A nie możesz poprostu na forum napisać?
-
[quote name='Moniś']Ciekawe kto krył ;-) Czyżby Ala :sg168::-D[/quote][B]Alu,[/B] kryłas Tuffika??? :-o No wiesz??? :oops: :oops: :oops: :shake:
-
Tego pogrubionego nie było :lol: Ale teraz już jest, dziękuję :angel: :angel: :angel:
-
[quote name='dbsst']a cio avantarek sie nie podoba :shake:[/quote] :evilbat::evilbat::evilbat:
-
Dostałam, usunęłam spacje, wkleiłam w podpis, ale nie ba banerka :cry: