Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='Alicjarydzewska']na wielkanoc to musiałby być z jajkami;-)[/quote]Alu, no to ozulcowego wielkanocnego podpisu [B]NIC[/B] nie przebije :cunao:
  2. [quote name='PIKA']Z allegro, czy innych wysyłkowych nie kupie kagańca, bo sucz jest "niewymiarowa" Ma wąski pysk a za to wielki łeb i albo się nie dopina jak na pysku dobrze lezy, albo kosz jest za kótki więc musze przymierzć przed kupieniem :lol:[/quote]Ten koles jest z Warszawy i chyba spokojnie można sie na przymiarkę umówić ;-) KA "Fort" też w Warszawie ;-) [B]Debe[/B], nie znasz się :evilbat:
  3. [quote name='aga1215'][URL="http://imageshack.us"] .................................... [/URL][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img372.imageshack.us/img372/7147/boorkizima29bf.jpg[/IMG][/URL][/quote] Aaaaaa, kuźwa, zaraz mnie coś trafi :evil: Jak się post cytuje, to zamiast kodu źródłowego wyświetla sie po prostu obrazek :evil: Aga, czy możesz wkleić ten banerek używając znaczników Bo nie umiam go wkleić do podpisu :puppydog:
  4. Aga, dzięęęęękujęęęęę :angel::flasings: :flasings: :flasings: :buzi: To teraz podpisik spokojnie poczeka sobie do wielkanocy :evilbat: ;-)
  5. Olcha, a ja znam przepis na to ciacho :angel: Faktycznie pyyycha. Tyle, że w mojej wersji budyń robi się samodzielnie :flasings: A pomysł na galerię kulinarną jest super :bigok: Debe, zakładaj!!!
  6. [quote name='PIKA']Asher a gdzie je mozna kupić?[/quote]Te drugie, bywają czasem na Allegro. Sprzedaje je jakis gostek, który bywa chyba na amstafowym zielonym forum. Doddy kupiła od niego kaganiec, naprawdę super sprawa. Natomiast Gapaya nie wiem, gdzie można kupić. Coś mi się kojarzy, że sprowadzał je ktoś z Klubu Agility Fort, a jeśli tak, to na pewno Robull coś o tym wie.
  7. [quote name='PIKA']A czemu Borynio śnieg przez okno oglada a nie na zywo? :lol:[/quote]Pewnie dlatego, że zbyt robotny chłop jest :lol: Camara zmusza go do w ten sposób do odpoczynku :lol:
  8. [quote name='Sabina1']Nawet zrozumiałam pierwsze zdanie: "Założyć pasek".[/quote] Ba! Ale GDZIE założyć? I JAK? ;-)
  9. [quote name='PIKA']a to maja byc sklejone te zdjęciaw jedna całośc?[/quote]No :-D To z dwoma boorkami i życzeniami pośrodku, a po bokach pojedyncze boorki... :-D
  10. [quote name='HankaRupczewska'][B]Asherku ???[/B] :-o :-o :-o [B][SIZE=3]Jeżeli podtrzymujesz zamiar zmycia się z tego forum, to PO CO CI NOWY PODPIS ???:sg168: :sg168: :sg168: [/SIZE][/B][/quote]No cio? Będę go uzywać na tym forum, na które się zmyję :evilbat: [B]Pika[/B], chcem, chcem :multi: Na Wielkanoc będzie jak znalazł :lol:
  11. No to może ja jeszcze dodam, że ten preparat polecała AM, moderator działu "Żywienie", ktora zna sie na rzeczy, jak ma kto na Dgomanii :flasings: Pisała, że z powodzeniem stosowała ludzkie zamienniki u dysplastycznej suki. A ja w ogóle polecam temat "Chlorowodorek glukozaminy" znajdujący się w tym właśnie dziale. A po kolejne, po tym preparacie, tak jak po Arthroflexie nie spodziewam się cudów. Nie wiem, czy wiesz, ale wciąż jeszcze nie udowodniono dobroczynnego wpływu glukozaminy i chondroityny na stawy... Może działają, a może nie, a może ich dobroczynny wpływ zależy od jakis zmiennych, których jeszcze nie udało się zidentyfikować? :niewiem: Ja będe jednak suce podawać preparaty zawierające te składniki. Na zasadzie "Nie zaszkodzi, a może pomoże"...
  12. [quote name='dbsst']ja umiem tylko avantarek <gafa>[/quote]To tak, jak ja :lol: A wiecie, że obecnie nie można napisać posta krótszego niż 10 znaków? :roll:
  13. [quote name='Mrzewinska']Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy - otoz czesto trudno ocenic, czy jakies zachowania sa nabyte czy wrodzone. Jesli nie znamy przeszlosci psa - nie wiemy o dotychczasowych doswiadczeniach nic, jesli znamy - tez ....niewiele, bo kazdy wlasciciel chetnie tlumaczy wszystkie bledy w zachowaniu jako nabyte. I sam w to uwierzy... Psic i psow jest tak wiele, i taka nadprodukcja szczeniat - ze przy stwierdzeniu jakiegokolwiek problemu ze zdrowiem czy psychika - lepiej wstrzymac sie od rozmnazania zwierzecia. Zofia[/quote]Amen ;-) ps. chciałam napisać samo "Amen" ale wyskakuje mi komunikat, że moj post jest za krótki i musze go zwiększyć do co najmniej 10 znaków :roll: Ach, jak mnie wkurza ta nowa Dogomania!!! :evil:
  14. [B]Sabinko[/B], co tam święta!!! Zdjęcia, zdjęcia się liczą :megagrin: :lol:
  15. A nie skleciłby mi kto dobry podpisiku banerku z tych mikołajkowych zdjęć? :oops:
  16. [quote name='Mrzewinska']Jesli ma sie plochliwa psice - to niezaleznie od tego, czy to jest cecha wrodzona czy nabyta - nigdy nie nalezy takiej psicy pozwolic na szczeniaki, chocby byla super interchampionem!!! Charakter jest dziedziczny, tak samo jak wyglad, a rola suki w przekazywaniu charakteru jest o wiele wieksza niz rola psa.[/quote]To ja może doprecyzuję, bo tak to zabrzmiało, jakby cechy nabyte też były dziedziczne ;-) Dziedziczenie to jedna sprawa - jeśli płochliwy charakter suka ma zapisany w swoich genach, to istnieje prawdopodobieństwo, że te "płochliwe geny" dostaną się szczeniakom. A druga sprawą jest, że nawet jeśli ta chorobliwa płochliwośc suki nie jest zdeterminowana przez geny, nawet jeśli "genetyczny charakter" suka ma świetny, a płochliwie zachowuje się tyko i wyłącznie na skutek popełnionych przez człowieka błędów w procesie wychowania, to i tak jej szczeniaki mogą być płochliwe - bo nauczą się takiego zachowania przez znasladownictwo.
  17. [quote][img]http://images3.fotosik.pl/7/54ke70zi8avbejhy.jpg[/img][/quote]Sliczne!!! :klacz: :klacz: :klacz:
  18. [quote name='Miła']Ja sugerowałam się cenami preparatów jakie podał Ludek. Dla mnie Arthoflex jest preparatem doskonałym, dla Ciebie nie. Trudno. Skoro widzę ogromne postepy przy stosowaniu Arthoflexu to nie mam zamiaru kombinować z innymi preparatami, których nie znam.[/quote]Arthrofkex tez przeciez musiałas poznać :lol: Ja nie twierdzę, że inne preparaty są lepsze od Arthroflexu. Ale jesli zawierają dokładnie te same składniki, co Arthroflex, a przy tym są dużo tańsze, to dla mnie wybór jest oczywisty :sg168: A żeby nie być gołosłowną ;-) [I]4 kapsułki Olimp ARTHROBLOCK zawierają: Siarczan glukozaminy 2 KCL 1500 mg Siarczan chondroityny 1200 mg Metylosulfonylometan (MSM) 350 mg[/I]
  19. [quote name='Vectra']To my zostaniemy narazie przy Arthofleksie.Co by za bardzo nie mieszć.Pozatym wciskanie do pyska tabletek mojej Lalusi to syzyfowa praca.Sztuke wypluwania opanowała do perfekcji......[/quote]A jak obtoczysz tabletki w odrobinie pasztetówki, czy serka topionego, to też nie zje? :-o Co do dobcia, to mogę poradzić tylko jedno - wizytę u weterynarza...
  20. [quote name='aga1215']to tak dla urozmaicenia ;) - :hmmmm: a widziałaś podpis??? :niewiem: znowu mam jakieś dziwne skojarzenia :hmmmm: ;)[/quote]A faktycznie :lol: :lol: :lol: Jesooo, jeszcze nam powrotu agresywnego doga brakowało :roll: :lol:
  21. [quote name='PIKA']Dziwne bo na molosach na takim samym temacie, osoba ktora go zalozyla bardzo metnie sie tlumaczyla z tego, ze [I]nie zareagowała [/I]:-? I śledząc watek mozna wywioskować, ze nikt nie zareagowal, wlacznie z hodowca suczki :-? A teaz się okazuje, ze jednak byla reakcja ... tylko skąd sprzeczne informacje? :-?[/quote]Własnie sobie przeczytałam ten wątek na Molosach... Faktycznie, informacje sprzeczne :hmmmm: :niewiem:
  22. [quote name='aga1215']zerknijcie :hmmmm: :niewiem: :hmmmm: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1159105#post1159105"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1159105#post1159105[/URL][/quote] [B]Aga[/B], błaaaagam... Jakby nie dośc dziś było mocnych wrażeń na Dogo :cunao:
  23. [quote name='dbsst']a ja wlasnie dostalam cos super chruper od Saymy :d DZIEKUJE qrde zarabiste [IMG]http://images1.fotosik.pl/7/xlykaoxfh2wzn5t6.jpg[/IMG][/quote] Restauracja na końcu Wszechświata :lol:
  24. [quote name='aga1215'][COLOR=red][B]ja odwołałam powiadomienia - od 23.00 do teraz dostałam 46 !!![/B][/COLOR] [COLOR=red][B]okazuje się, że przy KAŻDYM poście trzeba odwoływać!!! Nie wystarczy przy całym topiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/quote]A odhaczyłas sobie opcję dostawania powiadomień w swoim profilu użytkownika? Bo zdaj emi się, że tam domyślnie jest ustawione, że powiadomienia mają przychodzić ;-) Tyle, że dla mnie to nie rozwiązanie. Zbyt wiele topików śledze, żeby być na bieżąco bez powiadomień :-(
  25. [quote=Miła]Ja też nie jestem zwolennikiem ciagłej zmiany preparatów. To nie przynosi nic dobrego. A co do Arthoflexu to zauważyłam, że 99% stosujących go jest z tego preparatu bardzo zadowolona. Przemyślałam tez jeszcze raz sprawę ceny i znów doszłam do wniosku, że nie jest drogi w stosowaniu. Ktos z Was proponował tabletki, które stosuje się 3 x dziennie 1-3. W opakowaniu jest 60 tabletek i z tego co wczesniej zauwazyłam takie ludzkie tabletki kosztują ok 30 zł. Stosując nawet 3 x 1 tabl. opakowanie starcza na 20 dni. Czyli na miesiąc wydaje się na leczenie dwa razy tyle co podajac Arthoflex.[/quote][B]Miła[/B], chyba źle liczysz :lol: Taki np. Arthroblock, opakowanie 100 tabletek kosztuje 40 zł, a zawartośc dwóch tabletek równa się leczniczej dawce Arthroflexu (a nawet ciut ją przewyższa)... Czyli dwa opakowania Arthroblocku starcza mi na tyle, na ile pół litra Arthroflexu (sto dawek), a zapłacę za to 80, a nie 130 zł...
×
×
  • Create New...