Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='Maga100'][quote name='asher'] bo już sprawdzałam o której autobusy do Ikei odjeżdżają :cunao:[/quote] buhahahaha :lol: :lol: :lol: A to byś się zdziwiła, jakbyś juz tam pojechała :lol: I potem byłaby pretensja do Alicji, że nie było... :lol:[/quote]A żebyś wiedziała :lol: :lol: :lol:
  2. [quote name='Maga100'][quote name='asher'] [b]Alu[/b], 40zł to się da przeżyć, tylko kurna, czmu w [b]Ikei[/b]??? Strasznie mam daleko :roll: [/quote] :roflt: :roflt: :roflt: Asherku, zmień te soczewki w końcu :lol: :lol: Naprawdę nie sądzę, że w Ikei sprzedają kabelki do telefonów 8) Ala napisała w IDEI...... :lol:[/quote]O w mordę :roflt: Chyba naprawdę muszę soczewki zmienić :roflt: :oops: :oops: :oops: No i dzięki za sprostowanie, bo już sprawdzałam o której autobusy do Ikei odjeżdżają :cunao:
  3. [quote name='malawaszka']no i co z tym pw?? :evil: siedze i cekam kurna i czekam i czekam i nic nie moge zrobić bo mnie ciekawość zżera :evil:[/quote]Waszka, podliczyłam fundusze i... nie będzie PW :cunao: A żeby cie ciekawośc nie zeżarła do końca - chciałam, żebyś mi zestaw Econetti zlicytowała :wink: [b]Alu[/b], 40zł to się da przeżyć, tylko kurna, czmu w Ikei??? Strasznie mam daleko :roll: [b]Aga[/b], mam i dyktafon. A co? [b]Patka[/b], normalnie nie mogę się napatrzeć na mój nowy śliczny awatar :angel: :angel: :angel: Taki jest... antyświąteczny :angel:
  4. [b]Ika,[/b] a jak z ta mączką? Czemu na polskiej stronie Acany jest "mączka z miesa kurcząt", podczas gdy na stronie producenta jest "mączka z kurczaka"? No i co z tym Premium, o które pytała Sawa? Acana jest sklasyfikowana oficjalnie, przez te organizację od klasyfikowania karm (nie pomnę nazwy, ale na pewno wiesz, o co mi chodzi :wink: ), czy nie? Ja na worku nie mogłam znaleźc napisu "Premium", ale na stronie www jest określenie w stylu "Canadian premium food", czy cos w tym rodzaju...
  5. [quote name='mmbbaj'][quote name='asher'] [b]Haniu[/b] tylko ty przestań już tę moja kukiełkę w zęba kłuć, bo niedługo jajo zniosę!!! Boli jak nie wiem co! :evil: A RM i tak nie będę odbierać, więc zajmij się czyms bardziej konstruktywnym :evilbat:[/quote] :o :o :o ...[/quote]No cio? Ząb mnie bolał, więc myślałam, że to Hania zrobiła moja kukiełke i mi szpilką w okolicach żuchwy majstruje... Żebym to RM zaczęla przez plomby odbierać... :-?
  6. [quote name='Lagunka'][quote]Wiem,wiem,łatwiej pisać niż reagować!Dla mnie chowanie głowy w piasek w takiej sytuacji jest równie naganne,jak bicie psa!To cicha zgoda! [/quote] Naganne jest, również oskarżanie, kiedy nie ma się w ręku dowodów, a opiera wyłacznie na własnych domysłach i nadinterpretacji. Dziękuję za rzeczowe wypowiedzi :-?[/quote]Lagunka, pisałas, że widziałaś, a nie wspomniałaś ani słowem, że jakoś zareagowaliście na to. Nic więc dziwnego, że wyciągnęlismy takie, a nie inne wnioski.
  7. Super!!! Oby sie wam udało! :kciuki: A obsługa wystawy nie zareagowała wtedy? 0X
  8. [b]Aga[/b], ja wiem, że będą beznadziejne, ale przynajmniej będą :wink:
  9. [quote name='Poświata']Ale moje dziecko się rozszalało :roll: ( [size=2]jakbym miała za mało pracy przed świętami[img]http://manu.dogomania.pl/emot/maruda.gif[/img][/size]).[/quote]No nie wmawiaj nam, że tego nie lubisz 8)
  10. Dzięki [b]Patka[/b] :buzi: Śliczny :angel: [b]Bila[/b], bo cie kurna wyproszę od siebie z galerii :evil: :wink: Zastanawiam się tylko, czemu prałata wypipkowało :o A impreza to nie była żadna msza... Wypraszam sobie! Prosiaka było mi strrraaasznie szkoda, ale w tajemnicy wam powiem, że pyszny był :eating: Ael boorkom chyba poimprezowe obżarstwo nie posłużyło... Dzisiaj... mają głodówkę :evilbat: :evilbat: :evilbat: [b]Waszka[/b], ja nie jestem zarejestrowana na allegro, ale skoro ty jesteż, to chyba będę miała do ciebie prośbę :wink: Zaraz wyskrobię priw. Ale kabelka tam nie kupię, bonie wiem, JAKI mam kupić :roll: [b]Mmbbaj[/b], drogi kabelek, to znaczy ile? Więcej, niż stówa? Dziś się okazało, że nawet filmy tą komórka mogę kręcić :o
  11. [quote name='Patka']Ale Asher poszła :evilbat: :wink: Oj Alu co zrbic z tymi ludzikami sama nie wiem ...[/quote]Podatek od każdego łebka w miociku przyrąbac :evilbat:
  12. Hahaha, Waszka, mnie się podobne inteligenty do garażu włamały :lol: Ukradły te inteligenty tylko jedną rzecz - noge od wentylatora, sam wentylator został :cunao: A mikołajki śliczne :angel: I śnieg mnie też wkurza - spowalnia Dogo i sprawia, że mi się zimno robi 0X
  13. [quote name='Alicjarydzewska']Asher współczuję ja podobne atrakcje miałam przez 2 tygodnie :evil:[/quote]No weź mnie nie strasz :o Po tygodniu pójdę kupić siekierę :-?
  14. Maga, robisz piękne zdjęcia :angel: A co sie Leonkowi w łapke stało? :o :(
  15. No widzisz? Mówilismy, że będzie dobrze :angel: Wątrobka dojdzie do siebie i będzie palce lizać :fadein: [size=2]A zmieniając temat, chyba zaraz popełnię zbrodnię :evil: Sąsiad wierci w ścianie, ten dźwięk jest NIE DO ZNIESIENIA!!!! Taki warkot SKRZYPIĄCY :evil: Normalnie plomby w zebach mi pulsują :x :x :x Haniu, czy to ty natchnęłaś mojego sąsiada???[/size]
  16. Rusek to mi na młodzika wygląda, małe paskudy chyba starsze :wink: Oprócz niego widziałam jeszcze na osiedlu trzy ruski, jeden stareńki, wcielenie spokoju, ale dawno go nie spotkałam, może już za TM :( Jeden młodzik, któremu na razie gęba sie do wszystkiego cieszy i jeden dośc młody, ale juz dojrzały, bardzo agresywny :-?
  17. Śliczny domek, ale łańcuch śliczniejszy :angel: :D :klacz:
  18. [quote name='malawaszka']tylko boję czy Rusek jak urośnie nie zje mi Luny, która pewnie całe życie będzie testować jego cierpliwość :-?[/quote]A sznaucery niby cierpliwsze? :lol: Jak chcesz to mogę spytać tę pania od boskiej trójki skąd ma swojego ruska. Te dwa małe sznaucery to również samce, a widzi mi się, że charakterki mają z deczka lunowe :evilbat: A on w ogóle nie zwraca na nie uwagi :lol:
  19. [quote name='Ijka'][quote name='Kindziora1']Na pierwszej fotce widzimy błękitną sukę,która została skopana po wyjściu z ringu ponieważ przegrała z inna suką. [/quote] :o :o :o i nikt nie zareagował?[/quote]Własnie :o Widzieliście to i... nic??? :o
  20. [quote name='ASICA']ja ostatnio w czasie wizyty kontrolnej też miałam tą przyjemnośc za darmo :D[/quote]Asica, nie żebym się czepiała, ale zabrzmiało to tak, jakby to tobie gruczoły wet wyciskał :cunao:
  21. Stoicie na twardym gruncie! Taką wersję przyjmij i się jej trzymaj! Ja rozumiem, bo przeciez wiem jak sama się czuję, kiedy któryś boorek nie domaga, ale mam jakies przeczucie, że z Ozzym będzie ok :fadein: Oczywiście zapomniałam pochwalic zdjęcia, sliczne :angel: No i jak zwykle spóźniłam sie na oblewanie :roll: :drinking: :drinking: :drinking:
  22. No nieeeee, kolejna zdrada!!!! :bigcry: Ala se aparat kupiła, nasza prezesowa!!!! :bigcry: Alu, a wątrobą ozulka ie martw się na zapas, bo tak jak pisały dziewczyny, to taki magiczny organ, co sie niesamowicie regenerowac potrafi :wink: Ozzy jest młody, silny, da se radę! Pewnie dostanie coś na wspomożenie tej regeneracji plus karmę weterynarjna i za jakiś czas wątroba będzie jak nowa :drinking:
  23. Psy się świetnie bawiły PO imprezie, jak resztki wyjadały. Dziś spałaszowały ostatnia resztkę - łeb pieczonego prosiaka. Zaczęły od móżdzku, a ja myślałam, ze się wyhaftuję, jak tak sobie apetycznie językiem w świńskiej czaszce ciamkały :evilbat:
  24. [quote name='Maga100'][quote name='HankaRupczewska'][quote name='Maga100'] Ale powiedz - fajnie było? 8)[/quote] [b]No przecież napisała :[/b] [quote]Impreza była suuuper, [/quote] [b]Ej, Maga ! [/b] 8)[/quote] ale czy [b][size=6]jej[/size][/b] było fajnie 8) [/quote] Jej było fajnie :lol: [quote name='Maga100'][quote name='asher']Jesoo, kabelek :smhair2: A gdzie się takowy kupuje? I czy w sklepie będą wiedzieli jaki to kabelek, czy ja to muszę wiedzieć? :Help_2:[/quote] Możesz iść do sklepu, albo zapraszam na Wolumen - na pewno kupisz i to taniej 8)[/quote]Tylko jeszcze mi powiedz do jakiego sklepu - foto sklepu, elektronicznego sklepu... :hmmmm: A w supermarkecie się to kupi? I ile to jest taniej, a ile drożej?
  25. Normanie mam zacmienie, zapomniałam, że przeciez prawe na pewno będę miała ze soba kmórkę i już zamierzałam wkuwac na pamięć jaki to model Nokii :oops: :lol: ps. wkurza mnie ten snieżek. Dogo mi jak krew z nos aprzez to chodzi :evil: Wam też spowalnia?
×
×
  • Create New...