-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Magda&Amir']:wink: debest cos też wykombinujemy for ju :D[/quote] :angel: :angel: hihihihi mowisz :D
-
qrcze jaki smieszne maluszek :d slodziek i widzisz zagladaja tu ludziska :D :eviltong:
-
[quote name='daga10011']Bokser nie moze byc za gruby :D .Szpila ma doskonala linie i piekne miesnie przeciez..jutro jakas sesyjka sie szykuje???????? 8) :P[/quote] qrcze dzieki :D nie dzis bede przegladac plyte z fotami szpili z zeszlego roku ;) o sesyjce nic nie wiem ;) Alu no jakto trzeba mowic o jedzonku :D zeby miec czyste sumienie ze sie podjadda hihihi ja zawsze tlumacze sobie ze to przez Was i odrazu lepiej mi smakuje ;) dzis rozpoczynam sezon truskawkowy :D
-
Sylwia :o extra :D Daga zcemu systkioe foty z oddali i nie moge podziwiac Twojej urody :( Wojtek Ty mi nie podpadaj ;) juz mi powiedziales ze do facerta jestem podobna :lol: hehehe Wojtecki to fakt oczy tego pana tyle mowia :D Siostra ja tez ja sie zapisze do Twojego fanklubu Marcina ;) (w zasadzie juz naleze ;) ) zdjecie jest o tyle "smieszne" ze wolam Marcina i mowie patrz ten to ma spojrzenie i odwracam sie a Marcin zauwazyl podobienstwo :evilbat: :lol: i kazal mi zrobic zla mine :D
-
spadam pac :buzi: sayma do jutra :D ;)
-
qrde a moja teraz nie dostaje duzo (zbiegi przed uronona :( ) ale spacery ma "ciekawsze"
-
Klinika Malych Zwierzat chyba sie nazywa ten serial i jest kooooooooooooooooooooosa :D
-
[quote name='sayma']hihih oby tylko rzeźnika przez pomyłkę nie pożarła :lol: [size=2][/size]mika już w plecaczku[/quote] no to dobrze bo inaczej moje sesyja powie mi :boom:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img144.echo.cx/img144/5429/brudzki449ds.jpg[/url] :angel: cudowne :D modele i modelinki pierwsza klasa :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ja tez kce taki ogonek
-
[quote name='daga10011']hahaha..dobre...juz mam obraz przed oczami Szpilki dzialajacej u rzeznika :lol:[/quote] hahahahah wpada z tym zadartym kinolem z pila w lapie i z zabkiem wszystko jej nawet rzeznik :lol:
-
[quote name='daga10011']ahaha...Koma aligator :lol:[/quote] raczej KOMALIGATOR :) :lol:
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='sayma']a tak a propo piłek to cio kupiłaś córci w dniu jej święta ( i mojego :wink: :D )[/quote] pewno piłkę....:[size=6]do metalu !! [/size]:lol: coby się mogła Szpilka dostać do sklepu mięsnego i sie tam porządzić :wink: :scared:[/quote] hihihi dokladnie ;) :D dostala dzis Spacer Extra wlasnie skonala :D
-
ale tu widac jej charcia nature :D extra jest :D
-
nio wlasnie i razaca na maxa :D ale taka nie do konca twarda tylko taka fajna do gryzienia i kiepsko sie odbija i w sumie bardzoo daleko nie lata ;)
-
hihihihihihi :D i mam bokserska krew :D
-
[quote name='Koma']łomamuniu ale zabaweczka :lol: PS. to tą piłeczkę podrzuca sobie z noska do pychola :lol: Jak tak to podziwiam, Szpila faktycznie ma niezły pychol :roll:[/quote] hhehehehehe nie ma taka jak Twoja Komka tylko zolta (jesli to taka pilka o jakiej mysle ;))
-
heheheh Koma to bokser :D :angel:
-
[img]http://img155.echo.cx/img155/4774/15858636ui.jpg[/img] i ulubiona zabaweczka Szpidudka
-
ona ma "zapadke" to fakt ;) kladziemy jej kilbaske i takie tam ;) ale z pilka naj bo ja podrzuca i lapie w locie :D jak bede miala aparat od kolegi to filmik nagram :D my tu gadu gady a Koma trenuje sztuczke ;)
-
[img]http://img155.echo.cx/img155/6770/15858443iy.jpg[/img] hihihi Dagus normalnie sie lekam Ciebie :D
-
o qrcze jaki pycholek :D a my Szpili na nosie kladziemy i na bierz lapie :D
-
hehehe ale poszukam czegos ale to jutro chyba ;)
-
hihihi no wlasni enarazie Szpilk :) ;) nieczym nie zaskoczy :( ale...........................
-
normalnie dzieki nie myslalam ze zrobi taka furore ta fota :D [color=white][size=1]Agga widac Elfie Ucho nie :D[/size][/color]