Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Magda&Amir']:wink: debest cos też wykombinujemy for ju :D[/quote] :angel: :angel: hihihihi mowisz :D
  2. qrcze jaki smieszne maluszek :d slodziek i widzisz zagladaja tu ludziska :D :eviltong:
  3. [quote name='daga10011']Bokser nie moze byc za gruby :D .Szpila ma doskonala linie i piekne miesnie przeciez..jutro jakas sesyjka sie szykuje???????? 8) :P[/quote] qrcze dzieki :D nie dzis bede przegladac plyte z fotami szpili z zeszlego roku ;) o sesyjce nic nie wiem ;) Alu no jakto trzeba mowic o jedzonku :D zeby miec czyste sumienie ze sie podjadda hihihi ja zawsze tlumacze sobie ze to przez Was i odrazu lepiej mi smakuje ;) dzis rozpoczynam sezon truskawkowy :D
  4. Sylwia :o extra :D Daga zcemu systkioe foty z oddali i nie moge podziwiac Twojej urody :( Wojtek Ty mi nie podpadaj ;) juz mi powiedziales ze do facerta jestem podobna :lol: hehehe Wojtecki to fakt oczy tego pana tyle mowia :D Siostra ja tez ja sie zapisze do Twojego fanklubu Marcina ;) (w zasadzie juz naleze ;) ) zdjecie jest o tyle "smieszne" ze wolam Marcina i mowie patrz ten to ma spojrzenie i odwracam sie a Marcin zauwazyl podobienstwo :evilbat: :lol: i kazal mi zrobic zla mine :D
  5. spadam pac :buzi: sayma do jutra :D ;)
  6. qrde a moja teraz nie dostaje duzo (zbiegi przed uronona :( ) ale spacery ma "ciekawsze"
  7. Klinika Malych Zwierzat chyba sie nazywa ten serial i jest kooooooooooooooooooooosa :D
  8. [quote name='sayma']hihih oby tylko rzeźnika przez pomyłkę nie pożarła :lol: [size=2][/size]mika już w plecaczku[/quote] no to dobrze bo inaczej moje sesyja powie mi :boom:
  9. [url]http://img144.echo.cx/img144/5429/brudzki449ds.jpg[/url] :angel: cudowne :D modele i modelinki pierwsza klasa :D
  10. ja tez kce taki ogonek
  11. [quote name='daga10011']hahaha..dobre...juz mam obraz przed oczami Szpilki dzialajacej u rzeznika :lol:[/quote] hahahahah wpada z tym zadartym kinolem z pila w lapie i z zabkiem wszystko jej nawet rzeznik :lol:
  12. [quote name='daga10011']ahaha...Koma aligator :lol:[/quote] raczej KOMALIGATOR :) :lol:
  13. [quote name='Wojtecki'][quote name='sayma']a tak a propo piłek to cio kupiłaś córci w dniu jej święta ( i mojego :wink: :D )[/quote] pewno piłkę....:[size=6]do metalu !! [/size]:lol: coby się mogła Szpilka dostać do sklepu mięsnego i sie tam porządzić :wink: :scared:[/quote] hihihi dokladnie ;) :D dostala dzis Spacer Extra wlasnie skonala :D
  14. ale tu widac jej charcia nature :D extra jest :D
  15. nio wlasnie i razaca na maxa :D ale taka nie do konca twarda tylko taka fajna do gryzienia i kiepsko sie odbija i w sumie bardzoo daleko nie lata ;)
  16. hihihihihihi :D i mam bokserska krew :D
  17. [quote name='Koma']łomamuniu ale zabaweczka :lol: PS. to tą piłeczkę podrzuca sobie z noska do pychola :lol: Jak tak to podziwiam, Szpila faktycznie ma niezły pychol :roll:[/quote] hhehehehehe nie ma taka jak Twoja Komka tylko zolta (jesli to taka pilka o jakiej mysle ;))
  18. heheheh Koma to bokser :D :angel:
  19. [img]http://img155.echo.cx/img155/4774/15858636ui.jpg[/img] i ulubiona zabaweczka Szpidudka
  20. ona ma "zapadke" to fakt ;) kladziemy jej kilbaske i takie tam ;) ale z pilka naj bo ja podrzuca i lapie w locie :D jak bede miala aparat od kolegi to filmik nagram :D my tu gadu gady a Koma trenuje sztuczke ;)
  21. [img]http://img155.echo.cx/img155/6770/15858443iy.jpg[/img] hihihi Dagus normalnie sie lekam Ciebie :D
  22. o qrcze jaki pycholek :D a my Szpili na nosie kladziemy i na bierz lapie :D
  23. hehehe ale poszukam czegos ale to jutro chyba ;)
  24. hihihi no wlasni enarazie Szpilk :) ;) nieczym nie zaskoczy :( ale...........................
  25. normalnie dzieki nie myslalam ze zrobi taka furore ta fota :D [color=white][size=1]Agga widac Elfie Ucho nie :D[/size][/color]
×
×
  • Create New...