Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Alicjarydzewska']prędzej do rowu jak cię sayma zle pokieruje :lol:[/quote] hehehehehhehehe wiec nie ma szans zebym ja na kierownicy wiozla :D cvhyba ze ten rowerek ma bagaznik :D
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']jak bedzie damka to Inia bedzie szurac kolanami po ziemi ;) daga jak nie jak tak ;)[/quote]ale jest jeszcze sposób że można usiąść na kierownicy :lol:[/quote] zwariowalas zebym nic nie widziala :lol: to grozi kalectwem lub smiercia perzez zawiniecie na drzewie ;)
  3. jak bedzie damka to Inia bedzie szurac kolanami po ziemi ;) daga jak nie jak tak ;)
  4. [quote name='KaRa_TC']Ale na serio mogłabym wam rower pożyczyć 8) Z Lusowa jest 8km więc z Lusówka dodać jakiś jeszcze 1-2km :wink: [url]http://mapa.wlkp.com.pl/[/url] tu jest mapa wy jesteście w Lusówku a ja w Skórzewie. Sami obliczcie odległość :lol:[/quote] normalnie jestes kochana :D sayma powozic Cie na ramie :D
  5. [url=http://www.ctm.home.pl/?go=11]jak chce Ci sie poczytac ;)[/url] a w skrocie to jedna z terapii w rehabilitacji ;)
  6. [quote name='KaRa_TC']Może pożyczyć rower? :lol: A co to ta terapia? :o[/quote] hihihihihi bardzo smieszne ;) a piechota ile do Ciebie jest :D a co do terapii to dluga historia
  7. [quote name='KaRa_TC']Czego kursie? :o W tej wiosce sa jakies kursy? :o Ja tam umiem ledo rowrem dojechać i to do Lusowa wieś obok:lol:[/quote] terapii manualnej :roll: bedziemy tam teraz mieszkac przez tydzien 26 przyjedziemy :D
  8. [quote name='sayma'][quote]qrcze nie wiem bedziesz niosla mi bagaz ;) 8) :lol: [/quote] jako truskawkowy koń poniosę Cie na moim grzbiecie :)[/quote] hahaha stoi ;) :d Kara tam bedziemy na kursie :D i ja mysle ze predzej Ty nas odwiedzisz bo my ofiary sie zaraz zgubimy no i nie mamy transportu jakim jest ROWER
  9. [quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC']http://www.man.poznan.pl/~marcinp/pages/polska/poznan75.html to jest ten dworek 8)[/quote] :o :o :o hahahha nie może być ihihihih suuuperancki :D :D Dbsst jedziemy napewno?? :wink: :D[/quote] qrde aparaty trzeba by wziasc tylko gdzie to zrzucac :roll:
  10. Kara jestes kochana my tam bedziemy mieszkac - narazie
  11. [quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC']Dojaz z Poznania??tak chyba nie ma żadnego dojazdu tak mi się wydaje...żaden autobus tam raczej nie kursuje i PKP chyba nie ma :lol:[/quote] :o :o :o łłłłłooooo matko to jak my z Poznania tam dojedziemy :-? :D Dbsst rowery bierzemy :wink: :D[/quote] qrcze nie wiem bedziesz niosla mi bagaz ;) 8) :lol: a jak ten bus sie nazwya zeby go mozna bylo sprawdzic
  12. [quote name='KaRa_TC']A jakaś ruina jest tam nazywana dworkiem :lol:[/quote] ruina tam ma byc cos do mieszkania a nie ruina sayma slyszysz
  13. [quote name='KaRa_TC']Dojaz z Poznania??tak chyba nie ma żadnego dojazdu tak mi się wydaje...żaden autobus tam raczej nie kursuje i PKP chyba nie ma :lol:[/quote] :o o cholera
  14. :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  15. :popcorn: sayma :D
  16. [quote name='KaRa_TC']Ode mnie tam jest ok 8km wiem bo jezdze tam nad jezioro na rowerze, Więc tak ok 10km od Poznania :wink:[/quote] oo a jaki dojazd jest z Poznania??? i gdzie tam jest jakis dworek czy cosik
  17. hihihihihihihi [url]http://img214.echo.cx/img214/5351/ks06kp1klamie9hc.gif[/url] :modla:
  18. [quote name='KaRa_TC']Ale świetne nowe zdjęcia Szpili :wink:[/quote] :pissed: ;)
  19. oj sayma i ja dzis sobie piffko chyba chlapne :D Ala wystawimy ja jako naszego czarnego konia ;) :D
  20. niooooooooo truskawki zjedzone sezon rozpoczety :D
  21. [quote name='agabass']No piękna ta Szpilka fajna sunia nawet Gom przeglądał ze mną zdjęcia. Cudo Pozdrawiam[/quote] hihih mowisz :D sayma jeszcze jedna truskawka i pekne :D
  22. KLATA [img]http://img136.echo.cx/img136/6527/84141837wf.jpg[/img] [img]http://img136.echo.cx/img136/4703/84141851ed.jpg[/img] [img]http://img136.echo.cx/img136/9440/84141862mq.jpg[/img] teraz juz jak sie tak kladzie to nie ma takiej buly :(
  23. [quote name='sayma']hihihi no i jak Debeściarko zmieniłaś się już w truskawencję?? Hihihih i tak nie pobijesz mojego wczorajszego rekordu :wink: :D a ja się właśnie zabieram do pierwszego talerza truskaweczek :eating:[/quote] konam
  24. [quote name='Polnegrzyby'][quote name='dbsst']qrde zarrrrabiste szczegolnie TY mi sie podobasz :D[/quote] Dziękuję:) Trochę siebie ulepszyłam:) Wiesz na tym zdjęciu co robiłam z niego rysunek, wyglądam jak zupełny freak:) Agabass dziękuję także[/quote] eeeeeeeeeeee to czekam na orginal :D ;) :D
×
×
  • Create New...