-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img192.echo.cx/img192/2144/brudzki472pq.jpg[/url] superanckie sa :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
jak przeslicznie wyglada chore malenstwo na fotelu :D
-
[quote name='"Koma"'][quote name='dbsst']żebyś widziała z jakim smakiem zjadła :P[/quote] normalnie zaraz Cie pogryze wrrrrrrrrrr
-
[quote name='Koma'][quote name='dbsst']:chainsaw: [/quote] a co to ma znaczyć?? :smhair2:[/quote] to za ten pasztet
-
:puppydog: o jej :buzi: dla Leonka niech sie chlopak cieplo trzyma :D
-
:chainsaw: slicznosciowy dlugi ozor :D
-
[quote name='Siostra']uprzedzam lojalnie:[b]ja nie zobaczę[/b] :D[/quote] hehehehehehe why :D
-
[quote name='Siostra']mój TZ natomiast przesadza w drugą stronę, ma takiego świra na punkcie Nandy i jej urody ( hehehe), że nawet ja odpadam czasami :D[/quote] hihihihi moj tez chwilami przesadza ;) Alu ale ona tak z milosci :D a teraz "dziwnie" sioe czuje jak patrze na psa z dluga kufa jakis taki "inny" jest ;) :lol:
-
[quote name='Siostra']debe miła, trochę bredzisz ( za przeproszeniem ofkors) rok temu Szpila była pięknym - ale dzieckiem jeszcze, a teraz jest piękną - ale już młodą damą. Ty tez nie wyglądałaś identycznie, weźmy na to 6 lat temu, co nie? :wink:[/quote] no niby tak ale proporcjonalnie :roll: moze to zdjecie nie jest takie wyrazne ;) teraz robie porzadek w zdjeciach szpila ale pozniej jak powstawiam te zeszloroczne to zobaczycie ;) :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']sama musisz nie pomożemy :([/quote] mozemy wspierac cie duchowo :D cholrea ale ciezki ten gruz Alu pomoz mi bo nie uniese :bigcool:
-
[quote name='Siostra'][quote name='aga1215']a Nanda jest śliczna :iloveyou:[/quote] Kurczę, ja też tak uważam 8) , ale spotkałam się i z taką opinią: ona jest tak brzydka, że aż ładna :o[/quote] hihihi moja rodzona mama tak mowi i wiekszosc znajomych mowia "ona jest tak paskudna ze az sliczna " hahahahhahaha nawt moj TZ tak mowi :evilbat:
-
[quote name='daga10011']Szpilka teraz ladniej wyglada :P .Co ty wygadujesz,ze klatke miala wieksza :roll: :lol: ide gruz przewalac-do 10 niemoge czekac bo kontener wynajelam od mpo tylko na 24 godziny :-?[/quote] cholercia a na serio kcialam Ci pomoc :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']nie na innych fotach tez bedzie wdac ze miala ladniejszy kolor zobaczysz jaka miala klatecke ;)[/quote]to może podfarbój :roll:[/quote] cholercia ale jaki kolor to byl 8)
-
[url]http://foto.onet.pl/upload/2/82/_483798_n.jpg[/url] hahaha nie moge ona nie tylo pyszczydlo ma dlugie ozor tez ;)
-
[quote name='Wojtek'][quote]Wojtek Ty mi nie podpadaj juz mi powiedziales ze do facerta jestem podobna [/quote] :o Bądź mądry i z babą gadaj... :lol:[/quote] :lol: hehe obiecales foty :evil: i jakos ich nie widze :evilbat:
-
nie na innych fotach tez bedzie wdac ze miala ladniejszy kolor zobaczysz jaka miala klatecke ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hihiha le komu czy mnie pomoc czy Dadze wrzucenie mnie do transportu :D :lol:[/quote]no o wrzucaniu cię do transportu publicznego mówiem :roll:[/quote] hihihihihihii to teraz bedzie musiala mnie za raczke wprowadzic bo znajac moje szczescie znowu cos nie przyjedzie albo wsiade w inna strone ;) i wroce do Bydgoszczy :D
-
Tu Szpila z tej zimy (juz byla ta fota niedawno) [img]http://img53.echo.cx/img53/7142/15858658xw.jpg[/img] a tu rok wczeniej [img]http://img232.echo.cx/img232/8835/84141708xo.jpg[/img] jak jej sie kolor zmienil :evil:
-
hihiha le komu czy mnie pomoc czy Dadze wrzucenie mnie do transportu :D :lol:
-
no nie jaki pies morderca [url]http://img220.echo.cx/img220/6775/10088172no.jpg[/url]
-
[quote name='Alicjarydzewska']Daga poczekaj z tym gruzem do 10 bodajże , jak dbsst przyjedzie :wink:[/quote] hehehe wlasnie ja Ci pomoge a Ty pozniej jak worek cementu wrzucisz mnie do busa albo pociagu :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']obawiam sie ze 2 tony gruzu :lol: ..ale truskaweczki czekaja w lodowce :P[/quote] w lodowce :o to Ty z moim TZ sobie piatke przybij ja lubie takie "pokojowe" mniam slinotoku dostalam wlasnie patrze ale sie skubana zmienila klate ma mniejsza a wieksza glowe :evil:[/quote]to o dadze czy szpili bo nie łapie :evil: :lol:[/quote] :cunao: nie no jestes zarabista o Szpili :roll: cholera mieso sie pali zaraz wracam
-
[quote name='daga10011']dbst-jak Szpila moze miec mniejsza klate???????? :o :o :o to niemozliwe :lol: ..dobra-ide popracowac,jak wroce mam nadzieje na foteczki :P[/quote] nie idz nie idz nie idz :lol: zaraz zobaczycie ;) jaka miala klate ;)
-
nio ja dzis jem tyle ze zamieni sie sama w truskawke :D
-
[quote name='daga10011']obawiam sie ze 2 tony gruzu :lol: ..ale truskaweczki czekaja w lodowce :P[/quote] w lodowce :o to Ty z moim TZ sobie piatke przybij ja lubie takie "pokojowe" mniam slinotoku dostalam wlasnie patrze ale sie skubana zmienila klate ma mniejsza a wieksza glowe :evil: