-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
qrcze kto wie moze dostaly nozek ;) to na pocieszenie zeszloroczny jeszcze menelik ;) [img]http://img225.echo.cx/img225/1728/84141829mc.jpg[/img]
-
[quote name='Justi0022']mój się zgodził i kasiorę dał :D[/quote] ideal normalnie ideal
-
[url]http://www.pupile.com/pup/images/img_azainora.10.jpg[/url] :angel: :angel: bidaczynski pieszczoch :(
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst']ja normalnie zaczynam miec kompleks jednego psa :D[/quote] dlatego ja mam Borka - on właśnie między innymi z tego kompleksu się wziął :wink:[/quote] cholera moj nie pojdzie na kompleks co zrobic ma z TZ qtory tak jak Dagi nie ma serca ;) :lol: chociaz nie Dagi ma bo juz pozwolil na 3 a moj tylko przy jednym sie upiera :x
-
wrrrrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :wink:
-
a ja nie czy tak czy tak nie bede krytykowac tego programu tylko dlatego ze mowi on o "dobrych zwierzetach" pokazuje ze nie kazdy pies to bezwzgledny morderca ktory zjada dla przyjemnosci dzieci a potem sasiadow..... ;) oby wicej (nawet mydlanych) programow ktore beda ludziom (juz i tak bojacym sie zwierzat) nakreslac ze koty w zime marzana a ze psy moga sluzyc do terapii a nie tylko do walk ;) cieszy mnie ze tych programow ostatnio sie kilka ukazalo i licze ze bedzie ich wiecej pomimo ze trudno sprzedac takie historie a te z krwia we tle ida jak swieze buleczk ;) w spokoju sobie bede sledzic jak sie rozwija i w jakim kierunku podaza a swoja droga zauwazyliscie ze zmienila sie tendencja i juz mniej jest zlych psow ;) (ja odczuwam to na spacerach nie slysze juz prosze zabrac tego psa. Jak komus cos nie pasi to tylko mnie spojrzeniem zmierzy i juz ;). qrcze jakie to gloopie. Jak bardzo media oddzialywuja na narod ehhhhhh ) oby tak dalej cichutko i przyjemnie bylo ;)
-
ja normalnie zaczynam miec kompleks jednego psa :D
-
[quote name='Koma']Oj bardzo :D Wczoraj rano na spacerze spotkała swojego kolege i się z nim bawiła ale tylko na horyzoncie pojawił się duży Maksio to mało mi ręki nie wyrwała... :lol:[/quote] :lol: :lol:
-
[url]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8336_783696.jpg[/url] wszystko pieknie tylko czemu tu szczurka wlepilas ;) :lol: wypas scurek trawiasty :D
-
hihihi ale jaka wierna jest ;)
-
hehehe to extra :D moj powiedzial ze jak przeprowadzimy sie na parter to bede mogla miec psa "obronnego" bo on czesto wyjezdza ;) ale mysle ze "obronny" to bedzie kolejny bokser tylko jakis takibidok ;) ale cos ostatnio znalaz na 4 pietrze chate cholera biednemy zawsze w oczy ;) strasznie sie ciesze bedzie miala u Was jak u Pana Boga za piecem :D
-
hehehehe starszy rozwazny opanowany i dobrze zbudowany :d prawdziwy mezczyzna :D
-
hihihi powiedz jej ze za chlopakami sie nie rozglada ;) wiecej wiecej :D
-
[quote name='Siostra']debe kofana, zawsze możesz wpaść do Polski B ( piękne Podkarpacie) i wycałować wszystkie fafulce plus kota :D - zapraszam serdecznie. Wiecie co dziewczyny, ja to wczoraj ryczałam jak bóbr ze szczęścia, kiedy zapadła decyzja. Będę Was o wszystkim informować na bieżąco, kofane :)))[/quote] opowiadaj jak to bylo ;) chociaz moj TZ tez mial maslane oczy do tej sunie ;) tylko to CHOLERNE MIESZKANIE :evilbat: (to jego argument) i jak bedzie miec na imie i jak nasza mlodsza Dg juz wie czy nie i co TZ i w ogole opowiadaj :D
-
Dalmus dziekuje :oops: no nie kolejna przesliczna dogomaniaczka qtora tzreba ostro zaczac gnebic o foty :D agabass sliczne moze jesce ;) jakas jedna albo dwie Wojtek ja znowu czekam :evilbat:
-
beda zdjecia beda zdjecia :D :angel: a Wy gadulki (Kara i Daga ) tto mnie rozwalacie czuje sie codzienni jakbym Pana Tadeusza czytala Uwielbiam Was za to :D
-
Powiem jeszcze ze troche Ci zazdroszcze bo ona jest przepiekna :D ;) no i bedziesz miala fafle razy dwa baaaaaaaaardzo sie ciesze :D
-
[quote name='Siostra']Uwaga, uwaga, najnowsze wieści: rozmawiałam z doddy, obecną opiekunką Niuni i.....[b]NIUNIA BĘDZIE NASZA [/b]!!!! No same powiedzcie, czy to nie wspaniale? :D[/quote] [color=red][b]SIOSTRA JA CIE KOCHAM[/b][/color]
-
[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17817&postdays=0&postorder=asc&start=0]tuj est czesc linkow z tej galerii wieksza czesc ;)[/url] qrde tyle truskawek bedzie na nas czekac :D :D :D :D :D Maga100 szaraduszka dziekuje :D a Wy ,i tu o truskawkach nie mowcie bo resztki wlasnie wyjadam :D
-
[quote name='daga10011']boskie :P :D .widze,ze rok temu tez juz doskonalila swoje miny :lol:[/quote] hehehe wiesz lata cwiczen wyrzeczen i dieta buuuuuuuuuuhahahhaha a tak serio normalnie mi sie corka zmienila :D
-
daj buzi [img]http://img211.echo.cx/img211/720/84242029wu.jpg[/img]
-
[quote name='daga10011']na pewno :lol:[/quote] a to oznacza ze nie bedzie fot Komki dzis :(
-
sfinks [img]http://img211.echo.cx/img211/5569/84141713vf.jpg[/img]
-
[quote name='daga10011']no napewno aligatory uwielbiaja pasztet :lol: .[/quote] chyba Kome wystraszylam 8)
-
[quote name='Alicjarydzewska']jest jeszcze wyjście raz jedna jedzie a druga bieży obok :lol: ,potem zamiana :lol: idę robić galaretkę z kurczaczka dla mamci :wink: PA[/quote] o nie ja z moja kondycha padne jak kaczka ;) PA pozdrow mame :D