Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. padlam ale slicznosci :D
  2. [img]http://img336.imageshack.us/img336/2938/p71200031ua.jpg[/img] jaki niedzwiedz siedzi :D :angel:
  3. [img]http://img346.imageshack.us/img346/6329/p71200061gn.jpg[/img] ii jak psieknie :D
  4. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijakie piekne foty :D :angel:
  5. [quote name='LAZY']Nadrobie juz wkrótce![/quote] to ja czekam z niecierpliwoscia WIELKA
  6. [quote name='KaRa_TC']Dziś poraz pierwszy kociaki zostały w kość, bo dwoje dzieciaczków ( 2 i 6 lat) cały czas je głaskało i nosiło... Naszczęście byli delikatni, ale co koty się napłakały, a ja nawyzywałam dzieciaki :lol:[/quote] heheh ebiedna Kara siwe wlosy zacznie miec :D
  7. :eek: :eek2: :scared: o nie to nie na moje nerwy taki piekny amant i zamieniony w szczura a moze trzeba go cmoknac zeby sie odczarowal :robot: co za straszna historia :shocked!:
  8. [quote name='Camara'][quote name='dbsst'] jaki piekny bialy tygrys niedzwiedzi ja kce takiego :D[/quote] przecie zbieramy futerko (do zimy zdążymy!!!) to wydzierga się płaszczyk dla Szpiluni i będzie tygrys :wink: a póki co niech Szpila szpanuje brąz opalenizną... taka cera w lecie zdecydowanie stosowniejsza :P[/quote] hahaha no tak zapomnialam ze Szpila cos ala dresiara troche z opalenizna przesadza szczegolnie na pychu hahahahah to i ja moze sobie takie biale puchate tygrysie futerko uszyje :D :angel:
  9. a to sie zrobilo karatowo :roll: :lol: extra wyplochy :d
  10. [quote name='Koma'][quote name='Basenji']I znowu będzie szeplenicz. Sztrófko :x[/quote] nie będzie, nie będzie, bo dostała dziś do obgryzienia "prawdziwe" kosteczki :lol: Ale rymy :D do romansów szczególnie :lol: To już jej 3 kostka, oprócz niej ma jeszcze, udko (bez chrząstki :evil: , na szczęście już zwrócone :lol:), piłeczkę i kółko, aha i sznurek :lol:[/quote] hahaha piekny zestaw malego psotnika :D
  11. ja obstawiam ze pozna ale ciekawe czy psice sie "obraza" na Marynie ze je zostawila na tyle :D :lol:
  12. [quote name='Ka-ka']offuję Wasz apetyczny temat 8) i powracam do kwestii bokserowych [b]debe[/b], melduję, że możesz mnie doprawdy z pełną odpowiedzialnością za ten czyn wciągnąć na listę chorych na [b]boksowirozę[/b][b] w stanie AGONALNYM [/b]hihihi :lol: wczoraj spotkałam w przychodni 4 Łapy przeeeesympatyczną sunię oksera 8) Pani na początku speszona ocierała jej ślinę, tłumacząc, że sunia tylko się ślini, jak sie stresuje, ale ja uspokoiłam, że zdaję sobie z tego sprawę, a jakbym sie brzydziła sliny, to bym się z bokserem witać nie chciała :lol: sunia wlazła mi prawie na kolana i się śliiiicznie przytuliła. po czym uradowana, że trafiła na "swojego" człowieka", zaczęła rozdawać całusy na lewo i prawo. po chwili cały mój nos i usta schowały się w psim pysku i nie pytaj, ile mialam śliny na sobie. akurat sporo osób czekało i słyszałam skrzyzowanie jęków zachwytu, jak to się piesek śłicznie wita z jednoczesnym współczującym "błeeeeee" na widok tej śliny i zdziwieniem, że na tak dużo psu pozwalam i się nie boję o moją wstrętną twarzyczkę 8) dopiero w momencie, gdy suńka pieszczotliwie złapała mnie za cały nos :wink: ja ją złapałam za jej, bo doszlam do wniosku, że się rozpędza w okazywaniu swej miłości :lol: (spokojnie, nie złapalam zę bami :lol: tylko delikatnie palcami :D ). ale była śliczniasta, koffaniutka, fafluniasta i uśliniona jak siedem nieszczęść 8) hihi...od razu mi humor poprawiła :wink:[/quote] :angel: :angel: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiii zarazona :d ;) moja Szpila jak ja radosc poniesie tez lapie za nos niby zebem ale faflem wtedy wiadomo ze osiagnela szczyt hihihihihihi jak ja widze boksie to tez zawsze daje sie wymiachac na maxa kiedys pan bokser w tramwaju wszedl mi na kolana wlasciciele byli zaklopotani ja zakochana a ludzi a co mnie ludzie ;) hahah sie ubsmialam Koma pokochalabys ta slinke :d mowie Ci :D
  13. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jakie cudenko :D :angel: tylko cemu tak malo :(
  14. [quote name='Agga']A teraz leży rozwalona na swoim legowisku nic ją nie rusza....Pewnie uszy mocno zaciśnie jak ja zawołam, że na dworek idziemy[/quote] hihihihihii a moj menel spi po spacerku pod stolem przytulony do sciany hihihihi
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']a ja zamyklalam w kwiatkach takich kielichowych ale nie wiem czy powinnam to mowic na glos bo nie dosc ze znecza;am sie nad bzykami to jeszcze kwiatki zrywalam niedobla dziewczynka bylam[/quote]oj niedobly skodnik z ciebie był :evil: dobze ze urosłaś :lol:[/quote] niom baldzo niedobly byl skodnik ze mnie [quote name='Agga co sie z nas nabija']dbsst normalnie Szpilka robi sie coraz piekniejsza[/quote] hiihi Agga Agga co Ty odemnie kcesz ;)
  16. hehehe bo to bokser :D ;)
  17. i ja nie wiem jak musisz Poswiatke zapytac
  18. [quote name='agabass']no proszę gwiazda serialowa do występów gotowa hihihihi :lol:[/quote] i do romansow :D
  19. [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/kicie/b22.jpg[/img] no nie jaki dziubek do calowania :angel:
  20. [quote name='PATIszon']W koncu to Oliwka, to musi byc oliwkowa... 8) [b]Coztego[/b] wiem jak blisko mam nad morze i w zwiazku z tym spadam tam w piatek :lol: [quote name='Ka-ka']a nie masz tam wiecej fotek tego aniołka???[/quote] Mam, mam jakis tysiac 8)[/quote] no to ja sie pisze na caly tysiaczek :D :angel:
  21. [quote name='agabass']ja się już gotuję :drinking:[/quote] hihihi w piatek to bedziemy mog;y sie powloczyc :o :drinking:
  22. [quote name='agabass']ale wyrosłaś[/quote] na cale szczescie przyrody :D
  23. [quote name='agabass'][quote name='dbsst'][quote name='agabass']to se kup :lol:[/quote] hihihihi barrrrrdzoo smieszne :P[/quote] :lol: :D :) :P :cunao: :lol:[/quote] H A H A Lothia cos mowi o piatku i o spacerze i jeszcze cos mowi o :drinking:
  24. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']:angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:[/quote] Dbsst jeszcze mam ładniejsze zdjęcia maluszków :evilbat:[/quote] :o jeszcze ladniejsze nie mozliwe
  25. a ja zamyklalam w kwiatkach takich kielichowych ale nie wiem czy powinnam to mowic na glos bo nie dosc ze znecza;am sie nad bzykami to jeszcze kwiatki zrywalam niedobla dziewczynka bylam
×
×
  • Create New...