-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara'][quote name='dbsst']ja bym kciala biale niedzwiadki na foteckach plose[/quote] obiecuję, że będą fotecki... akumulatorki w aparacie sie ładują :wink: :P[/quote] jupppi jeeeejeee jupiii jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa -
[quote name='Camara'][quote name='dbsst']oczka mi sie lepia ide pac [img]http://img227.imageshack.us/img227/8353/obraz2286dl.jpg[/img][/quote] o bożeszszsz... gadają pół nocy i Szpilunia wyspać się nie może :evil: biedna malutka :( :wink: :D[/quote] heheh eno tak moja wina moj a;) spadam na spacer
-
[quote name='Olcia']Dbsst, ze szpila jedziesz????[/quote] tak tak tak przepraszam ze tak pozno ale zapominam tu zagladac :oops: Ka-ka :(
-
[quote name='agabass']to nie sprawiedliwe[/quote] hehehe jak nie jak tak ;) berdzo sprawiedliwe misja jest misja trzeba ja wykonac i juz
-
[quote name='Siostra']debe, no rozwalasz mi serce na pół, będę kombinować, obiecuję i zobaczymy, co z tego wyjdzie.[/quote] :angel: diobla to ja trzymam kciuki :d
-
[quote name='agabass'][quote name='dbsst'][quote name='agabass'][quote name='Justi0022'][quote name='dbsst']czemu na Szpile on tak nie patrzy [/quote] Może za wysoko 8)[/quote] Szpila jest od całowania a nie od patrzenia w oczy :lol:[/quote] hahahaha Ty mi tu oczu nie mydla bo dwa kopniaki sie szykuja[/quote] nie boję się nie boję nie bo mam małego obrońce[/quote] hihihihi wezme ze soba laseczke zeby jego uwage odwrocic :d
-
no to pol drogi ;) musicie wpasc plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz na kolanach plissssssssssssssaaaaaaaaaaam
-
[quote name='agabass'][quote name='Justi0022'][quote name='dbsst']czemu na Szpile on tak nie patrzy [/quote] Może za wysoko 8)[/quote] Szpila jest od całowania a nie od patrzenia w oczy :lol:[/quote] hahahaha Ty mi tu oczu nie mydla bo dwa kopniaki sie szykuja
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst']czemu na Szpile on tak nie patrzy [/quote] Może za wysoko 8)[/quote] no tak o tym nie pomyslalam :oops: :lol:
-
ojej to niech TZ Was podrzuci i odbierze :D a TZ niczego sobie wiec milobylo by go chwilka w realu przylukac :D
-
[quote name='agabass']na szczęście na odludziu :lol:[/quote] nie na odludzi pod Billa :lol: a i eszcze jeden kop od Saymy dla Ciebie Aga :D ale kozaka zdjecie i historyjka :d ale sobie patrza w oczy czemu na Szpile on tak nie patrzy [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/9975_413062.jpg[/img]
-
zima bedziemy przymarzac do siebie ale co tam ;)
-
:angel: :angel: :angel: iiiiiiiijaki slodziak :D
-
[img]http://img97.imageshack.us/img97/8104/obraz1507aa.jpg[/img] [img]http://img313.imageshack.us/img313/4114/24060481sz.jpg[/img] [img]http://img97.imageshack.us/img97/8189/obraz0538hf.jpg[/img] i kolejny portrecik :d [img]http://img227.imageshack.us/img227/8353/obraz2286dl.jpg[/img]
-
oczka mi sie lepia ide pac [img]http://img227.imageshack.us/img227/8353/obraz2286dl.jpg[/img]
-
Sayma budz mnie jutro plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
-
[img]http://img227.imageshack.us/img227/1471/obraz1063yz.jpg[/img] mowie WAM bylby RAJ
-
[quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Sayma a Ty na zlot jedziesz??? :evilbat:[/quote] nie jedzie mieczak :evilbat:[/quote] Ma jechać :evilbat:[/quote] :cry: :cry: :cry: juz nic nie mowcie tak bardzo bym kciała :cry: :cry: ale akurat z urlopu wtedy wracam :evil: :evil: chyba, ze może jakoś w weekend uda mi się wyrwac o ile TZ nie będzie pracował wrrrrrrrrr[/quote] to sama :D na wickend :d
-
[quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']SAYMA SAYMA SAYMA[/quote] SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA[/quote] SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA[/quote] SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA[/quote] SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA[/quote] SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA[/quote] buuhahhaha dziewczyny jestescie niesmowite jeszcze trochę i sie przekonam. Tylko nie wiem cy mój TZ tak łatwo odpuści ihihih chyba, że przeprowadzimy sie do Kary wszyscy razem i wtedy dopiero będzie sie działo ihihihi :megagrin: :megagrin: :megagrin: i mialabym Eruńkę koło siebie, i chrzesniaka i Szpilakówną ........ :modla: raj na ziemi[/quote] zyc nie umierac
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']SAYMA SAYMA SAYMA[/quote] SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA[/quote] SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA[/quote] SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA[/quote] SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']SAYMA SAYMA SAYMA[/quote] SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA[/quote] SAYMA SAYMA SAYMA SAYMA
-
[quote name='Agga']a tu Agacie z moja kuzynka [img]http://img111.imageshack.us/img111/460/fotosy0126qd.jpg[/img][/quote] ciiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuudne oby dwie :D
-
[quote name='KaRa_TC']Sayma a Ty na zlot jedziesz??? :evilbat:[/quote] nie jedzie mieczak :evilbat:
-
SAYMA SAYMA SAYMA
-
SAYMA SAYMA SAYMA