-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='agabass']Szpila tak już ma to piłkowa bestia[/quote] ona w ten sposob wdzieki prezentuje kiedy idziemy na spacer :D
-
jaki ladny nionialek :D
-
[quote name='Ka-ka'][quote name='Wojtecki']Dobrze, że jutro wyjeżdżam , bo by mi spokoju nie dały [/quote] :o :o :o cieszysz się, że Cię nie będzie na DGManii ?????? uuuuuuuuu....... przechlapałeś sobie :evilbat: [b]elena[/b], jaki zawadiacki wzrok Twojego Synka :wink: aniołek :angel: podszyty diabełkiem :evilbat: śliczne dzieciaczki :D:D:D[/quote] uuulalalall Wojtecki normalnie mogila jak ta lala dziewczyny karne 3 posty nieodzywania sie do Wojteckiego ja ksie tu pokaze :evilbat: [b]elena[/b] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :D
-
jak bylo jak bylo jak bylo :D
-
[quote name='daga10011']biedne kwiatki :lol:[/quote] a jeszcze biedniejsza doniczka :lol:
-
[quote name='Miga']Dbsst ja mam to samo. Ja chcem nad morze! :cry: :cry: Ech... pokatuje się jednak i pooglądam dalsze fotki. Niech mam przynajmniej namiastkę Bałtyku. Dziewczyny co jest? Fotki, Fotki Fotki! :D[/quote] madrze gada Miga foty foty foty
-
[b][color=red][size=7]GRATULACJE PANI MAGAZYNIER[/size][/color][/b] ja wiedzialam ze tak bedzie ja wiedzialam ze tak bedzie :D :angel: :angel: to pijemy :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']psia kosc Siostra sie zaorala w tej pracy :([/quote]oj no patrz , robotna dziewczyna :lol:[/quote] gdyby wiecej takich mroweczek bylo toby sie systkim lepiej zylo :lol: alez jeZdem uzdolniona 8) :lol:
-
psia kosc Siostra sie zaorala w tej pracy :(
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Szpila od faflunienia Ozzy od wycia a My będziemy naparzać w co się da :lol: /może w kogo :lol: /[/quote] moze byc i w kogo ale pod warunkiem ze bedziemy walic jak w murzynski beben :D[/quote]a to nie badzie rasizm :roll:[/quote] nie murzyna bic nie bedziemy za to beben jego tak :D :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Szpila od faflunienia Ozzy od wycia a My będziemy naparzać w co się da :lol: /może w kogo :lol: /[/quote] moze byc i w kogo ale pod warunkiem ze bedziemy walic jak w murzynski beben :D
-
hehe jasne ze malenki tylko czemu noszony w trabke jest ten ozorek i czemu rozwijak sie jak dywan czerwony ;) :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='agabass']pożyjemy zobaczymy a kiedy ten wyjazd - w tym terminie 24 - 28 sierpień 2005 ? Może coś się uda pewnie pod namiot, a może coś innego się załatwi. Będę nakręcać mojego Marcina może ulegnie moim namową i się zezlocimy.[/quote] :angel: pracuj pracuj :D i jak bylo na festiwalu :D mow :D Ala oby nie dete bo ja sie ofaflunie jak bede miala zadac ;) ale jakies cymbaly to owszem moge w nie naparzac ;) :D[/quote]od faflunienia to jest Szpilkowa :lol:[/quote] i wlasnie dlatego nie kcialabym jej funkcji zgarnac z przed nosa :D :lol:
-
[quote name='lothia'][quote name='agabass']o matko ile mnie ominęło Szpila z małolatem Demonem coś kąbinuje proszę proszę co to się porobiło Spacer w ciemności - późne spotkania czy o tej porze Demon już spać nie powinien?[/quote] no wiesz takie panienki a on miałby spać? niestety Szpila zdradziła go z piłeczką :evil:[/quote] hihi odrazu zdradzila ona sie prezyla a Demonek na nia krzyczal ;)
-
[quote name='agabass']pożyjemy zobaczymy a kiedy ten wyjazd - w tym terminie 24 - 28 sierpień 2005 ? Może coś się uda pewnie pod namiot, a może coś innego się załatwi. Będę nakręcać mojego Marcina może ulegnie moim namową i się zezlocimy.[/quote] :angel: pracuj pracuj :D i jak bylo na festiwalu :D mow :D Ala oby nie dete bo ja sie ofaflunie jak bede miala zadac ;) ale jakies cymbaly to owszem moge w nie naparzac ;) :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
buuhahahah jaka Luna dobra podzieli sie kosteczka a potem zamaltretuje na smierc lub na odwriot ;) a Bolo widze ez szlachta grzeczniutko "w swoim" pokoju delektuje sie kosteczka :D :angel:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='lothia']ciekawe kto je robił DBSST ?[/quote] ja mam raczki tutaj ja nic nie wiem ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Ka-ka']buhahahaha...a czy Szpila i Ozzy(też jedzie?) potrafią wyć do Księżyca?? :lol:[/quote] naumieja sie ale pytanie czy Preston potrafi ;) :lol: agabass jedz :D Kara nie ma sprawy mozesz z nami zawodzic czemu nie :D[/quote]no ktos nam musi pomóc :lol: :lol: :lol: złapać nutę :wink:[/quote] i rytm :D
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
piekna :D to mozemy zaczaxc odliczac :D -
:o hihihihihi porno zdjecia :D
-
[quote name='Ka-ka']buhahahaha...a czy Szpila i Ozzy(też jedzie?) potrafią wyć do Księżyca?? :lol:[/quote] naumieja sie ale pytanie czy Preston potrafi ;) :lol: agabass jedz :D Kara nie ma sprawy mozesz z nami zawodzic czemu nie :D
-
[quote name='Koma']A może chcesz Komciowego buziaczka?? takim jęzorkiem :lol: [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.82.jpg[/img][/quote] :o toz to nie jezyk tylko krawat :D :lol: kce
-
[quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma']Ale fajny jęzor :angel:[/quote] cudaskowaty[/quote] przecudaskowaty :lol:[/quote] siupelprzecudaskowaty 8) :lol:[/quote] extrasiupelprzecudaskowaty :roll: :lol:[/quote] czadzikowoextrasiupelprzecudaskowaty :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma']Ale fajny jęzor :angel:[/quote] cudaskowaty[/quote] przecudaskowaty :lol:[/quote] siupelprzecudaskowaty 8) :lol:
-
[quote name='Koma']No niech Ci będzie, Komka Ci wybacza :lol: [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.90.jpg[/img][/quote] :angel: :angel: :angel: jupi :buzi: w ten czatny nochal przesylam :D