[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']ojjojoj ale mole mają wyrzerkę :lol:[/quote]nie śmiechać :evil: jak on będzie wyglądał Szpila go rzuci :cry:
Wet wziął próbkę i będzie hodował czy to jakieś swiństwo nie jest :evil: ,łazi to po nasypie kolejowym , łeb w karzdą dziurę pcha i masz babo.... :evil:[/quote]
bidulek :(
jak go Szpila rzuci to nie szkodzi ja go bede ciagle koffala :D