Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. ja bym kciala biale niedzwiadki na foteckach plose
  2. [quote name='Agga'][img]http://img315.imageshack.us/img315/1106/fotosy0132cy.jpg[/img] [img]http://img315.imageshack.us/img315/9349/fotosy0063te.jpg[/img][/quote] nie brak mi slow i jaka ma kozaka sukieneczke :D
  3. [quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC']Haha ale Szpili śpieszno do RR :D Skąd ona wyczasneła takiego mercedesa?? :o :o[/quote] haha jak to przecież RR jej kupił zamiast pierścionka zaręczynowego :wink: :D[/quote] hehehehehehehehehe no wlasnie on ja koffa jak nie wiem co i kce zeby do niego przyjezdzala w kazdej wolnej chwili czyli wtedy kiedy nie pozuje buuuuuuuuuuuuuuuuuhahahhahahaha
  4. [quote name='Agga']A dzis druga modelka...Agacie spedziła dzionek na działeczce... zasnełam sobie... [img]http://img315.imageshack.us/img315/4052/fotosy0145pv.jpg[/img][/quote] jeshu jaki Anolek jaka slicznota i jak urosla :D
  5. Daga nie smutkaj sie [img]http://img313.imageshack.us/img313/4114/24060481sz.jpg[/img] Kara heheh wiesz Szpila ma znajomosci ;)
  6. oj to ja Cie kopac bede mocno FoTy
  7. niezalezna :D
  8. RR jade do ciebie moj drogi kochany lysku :D [img]http://img327.imageshack.us/img327/912/24060335rf.jpg[/img]
  9. tego sie nie da zapomniec :D
  10. hehehehehe straszycie mnie zamknieciem topiku jak nie wiem :D
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']ojjojoj ale mole mają wyrzerkę :lol:[/quote]nie śmiechać :evil: jak on będzie wyglądał Szpila go rzuci :cry: Wet wziął próbkę i będzie hodował czy to jakieś swiństwo nie jest :evil: ,łazi to po nasypie kolejowym , łeb w karzdą dziurę pcha i masz babo.... :evil:[/quote] bidulek :( jak go Szpila rzuci to nie szkodzi ja go bede ciagle koffala :D
  12. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']Kara robisz naprawde coraz lepsiejsze foteczki :d brawo[/quote] Robiłabym jeszcze lepsze jakby rodzinka kupiła mi nowy aparat, a ja już nawet wybrany jaki :lol: :lol: :lol:[/quote] a jaki masz wybrany :D
  13. iiiiiiiiihihihihihi RR zjadaja mole hihihihihihihihih ale postrach ćem i moli :D
  14. Kara robisz naprawde coraz lepsiejsze foteczki :d brawo
  15. [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/kotyish/b46.jpg[/img] ciuuuuuuuuuuuuudo
  16. no wiesz ma sie ten dar Rutkowskiego ;)
  17. [quote name='lothia']agabass lepiej by brzmiało to se zrób :lol: to co piątek wieczorem?[/quote] T A K
  18. [quote name='agabass']tylko ona jeszcze o tym nie w :wink: ie[/quote] haha ale widze ze na dgm sie juz pojawila sprytna bestia
  19. [quote name='agabass']jeszcze raz powtarzam Panie mają delikatne żoładeczki ciekawe jakby nie jadły tydzień - ślimak byłby rozszarpany zapewne A [b]lothia[/b] kiedyś wspominała, że nie zabiera śniadania do pracy bo ma pełno smakołyków to pewnie o to chodziło :cunao:[/quote] buuuuuuuuuuuhahahaa no i rozszyfrowalysmy Lothie :d hihihihihi
  20. [quote name='Camara']a te o jedzeniu... a ja przerwę śniadaniową na DGM zużyłam... i głodna jak pies jestem, nawet ślimaki bym połknęła... ale żaden do biura nie przytuptał :evil: :wink: :lol:[/quote] heheh Lothia ma slimaki w pracy w akwarium juz wiem po co hahahahhaahahhahahahhaha pewnie na trzecie sniadanie zjada slimaczka z akwarium ;)
  21. nieeeeeeeeeeeeeee no jesem zakoffana :D :angel: Siostra koniecznie muszisz przyjechac na Zlot :D :angel: :angel: :angel: Jeshu jak cuuuuuuuuuuuuuuuuuuudownie
  22. aha a gdzie ta niedobrota sie podziala w takim razie ;) [img]http://img314.imageshack.us/img314/6356/24060368qs.jpg[/img]
  23. [img]http://img339.imageshack.us/img339/379/24060425fp.jpg[/img] czy ktos mnie szukal :d ;)
  24. a jakie :D sliczne zdjecia
  25. strone albo dwie wczesniej ;) sa psie zdjecia :lol:
×
×
  • Create New...