Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. ale pewnie solenizanci teraz siedza i placza :( bo :tort: nie dostali :(
  2. a to kolejna fota z tympu LANS ;) [img]http://img350.imageshack.us/img350/8984/24060275pe.jpg[/img]
  3. hihihihi wlasnei mialam wlepic jakas nowa zeby nie miec dziury w brzuchu wierconej ze fot nie daje hihihii dziekuje ciesze sie ze sie podoba obrozka ;) :lol:
  4. [quote name='Magda&Amir']hehe a w galeryji Amira pustki :( ... a nowe foty 8)[/quote] bo malo fot ;)
  5. [img]http://img347.imageshack.us/img347/9741/p71400084tr.jpg[/img] :iloveyou: czy moge przylaczyc sie do stolu :D
  6. :tort: :multi: :new-bday: :new-bday: :multi: :BIG: :drink_2: :BIG: :bday: :laola: :beerchug: STO LAT :D
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']:o O Rany! [color=red][b]DZIEKUJE[/b][/color] :buzi: mam swojego konika :angel: :angel:[/quote]to jużz ci rumak niepotrzebny......................................... :bigcry:[/quote] potrzebny potrzebny
  8. [quote name='Wojtek'][quote]cos ostatnio nie rozmawiasz ze mna b [/quote] strasznie zalatany jestem, same problemy... :-? Ale nie damy się!!! :D[/quote] :( to nie dobrze ze problemy :( a na Zlot DGMniakow sie moze wybierasz :D
  9. :o O Rany! [color=red][b]DZIEKUJE[/b][/color] :buzi: mam swojego konika :angel: :angel:
  10. [img]http://foto.onet.pl/upload/27/89/_505814_n.jpg[/img] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  11. :angel: :angel: :angel: uwielbiam prace Twojej latorosli :d piekne sa
  12. ćliczne oby dwa URWISY :D :iloveyou:
  13. [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/czekolady/e22.jpg[/img] :buzi:
  14. oj baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dawno Was tu nie bylo
  15. tak poprosze sesemesy :D
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][b]waszka, dbsst, lazy[/b] a kiedy ja was zobacze z dzidzi 8) :lol:[/quote] u mnie jak bede juz legalnie mog;a sobie skolonowac mnie :lol: :lol: :lol:[/quote]no to se jeszcze poczekamy :wink:[/quote] ojjjjjjj tak ojjjjjjjjjjjjjj tak ;)
  17. wyglada cudnie nic mu nie sterczy
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']jest kilka ma je Aga ale Jej nie ma jest gdzies na Warszawce ;)[/quote]czyli poszła w miasto :lol: w taką ciemnicę :o nie bojała się .A kopniaki były :o[/quote] nie bojala bo poszla ze swoim psem obronnym :D kopniaki nie bylo bo mnie dziewczyny zagadaly :oops:
  19. jest kilka ma je Aga ale Jej nie ma jest gdzies na Warszawce ;)
  20. [quote name='Camara']i fotecek nie będzie :roll: do niedzieli :-? apartat pojechał robić fotecki koteckom co domu szukają :([/quote] ihh pojechal dla wyzszych celow sluzyc niz moje zachcianki wiec przezyje ;)
  21. [quote name='Agga'][b]waszka, dbsst, lazy[/b] a kiedy ja was zobacze z dzidzi 8) :lol:[/quote] u mnie jak bede juz legalnie mog;a sobie skolonowac mnie :lol: :lol: :lol:
  22. ihhhhhhhhhhhhh jaki on sliczny :d cudny :d czekoladowy :D
  23. [quote name='malawaszka'][img]http://img182.imageshack.us/img182/5857/14lipiec0208kk.jpg[/img] :angel:[/quote] do juniorow z imi ;) Wojtek to Twoje :o no prosze jaki tajemniczy jestes :D [size=1]cos ostatnio nie rozmawiasz ze mna[/size] :( b :cry: Ja Siostra ale Ci cora wydoroslala i jaka Śliczna jest o jaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  24. [quote name='Alicjarydzewska']A po spacerku będzie M U L T U M fotecek :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:[/quote] jezdem ale fotek brak :D
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='agabass']to nie sprawiedliwe[/quote] hehehe jak nie jak tak ;) berdzo sprawiedliwe misja jest misja trzeba ja wykonac i juz[/quote]oho ciekawe o której wrócą z tej misji :wink:[/quote] i ciekawe w jakim stadium wyczerpania wroca ;)
×
×
  • Create New...