Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='agabass']to se kup :lol:[/quote] hihihihi barrrrrdzoo smieszne :P
  2. trzymam kciuki za nie strajkowanie :D
  3. o fuuuuuuuuuuuuuu a Szpila w faflu przemycala mam nadzieje ze to nie gryzie :evil:
  4. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  5. ja KCE FOTY
  6. hihii siedza jak na tureckim kazaniu hahahahahha
  7. [quote name='anetta']:loveu: ale postawa :loveu: :klacz: Jakie ma udko 8) :lol:[/quote] wynocha od moich udek :lol: :lol: hehehe postawa jak na drania przystalo ;) :d dzis polowala ta goopia na tzrmiela czy co to tam lata takie duzei ochydne
  8. iiiiiiiiiiiihihihi taka kostke tez mamy tylko ze jzu w polowie zjedzona :evil:
  9. [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/9779_157472.jpg[/img] iiiiiiiiihihihi u wyg;ada jak z kalendarza menela hihihihihihihihii rozwalony na trawie i spiewajacy hihihihihi extra czad komando
  10. dziewczyny dziekuje bardzo za mile slowo ale ja mysle ze to Szpila pieknieje i mam coraz wiecej szczescia bo sie starzeje i czesciej przystaje ;)
  11. [quote name='baskomaniak'][quote name='dbsst']... no tak to widze ze Komka miala szerokie plecy na kastingu :D :lol: prosze prosze sam pan reZySer sie zauroczyl w aktorce :D[/quote] Już przy pracy nad avatarkiem i podpisem dla Komy dostrzegłem zalety Komki, i nie ukrywam, że namówiłem... :wink: A czy reżyser się zauroczył? O to trzeba by spytać samego reżysera :wink: Pozdrawiam. :D[/quote] hihi no to pytam Panie ReZySeZe czy zauroczyl sie pan w pannie Komce :D
  12. [quote name='Koma'][quote name='dbsst']hihihii a no widzisz Gapo ;)[/quote] dzięki :evilbat: jej się jakoś kleszcze nie czepiają :roll: też dlatego o tym zapomniałam, ale musimy na wszelki wypadek się zaopatrzyć[/quote] nio i my mamy na wszelki
  13. [quote name='Koma']Ta jej "odmienność" czasem mnie już z równowagi doprowadzała jak była szczeniakiem, jejuuu, suńka nawet nie mogła spokojnie się odsikać bo się ludziska do niej lepili :lol: To było w sumie miłe uczucie ale później stało się męczące :roll: A wczoraj jak byłam z nią na poczcie to jakaś kobitka mało się nie rozpłynęła na jej widok, i powiedziała że powinna mieć przyczepioną czerwoną kokardkę bo taka śliczna 8) [quote name='dbsst']prosze prosze sam pan reZySer sie zauroczyl w aktorce [/quote] tak to zabrzmiało jakby miała miec romans :lol:[/quote] hgihihihihihiihi ciekawe co na to baskomaniak ;)
  14. hihihii a no widzisz Gapo ;)
  15. [quote name='baskomaniak'][quote name='dbsst'][quote name='baskomaniak']Oglądam, oglądam i oglądam tą KOMKOWĄ GALERIĘ i [b]nie mogę nacieszyć oczu jej fantastycznym umaszczeniem[/b]. :D :D :D :D :D Pozdrawiam. :D[/quote] hihihi nie Ty jeden :D[/quote] Też to zauważyłem, ale nie sugerowałem się innymi wpisami. Komka jak tylko "zgłosiła się" na casting do serialu od razu wpadła mi w oko. Jej umaszczenie było mocnym atutem podczas ustalania obsady. Komka komponuje się znakomicie na każdym tle. A dodatkowo jej bardzo wyraźny pyszczek, idealnie nadaje się do animacji, a reporterka w końcu musi dużo gadać. :wink: Pozdrawiam. :D[/quote] no tak to widze ze Komka miala szerokie plecy na kastingu :D :lol: prosze prosze sam pan reZySer sie zauroczyl w aktorce :D
  16. jaka slodycz i jakie bielutenkie zabki cuuuuuudo
  17. [quote name='Koma']Ale ma żółtą obróżkę :lol:[/quote] smierdziel przeciwkleszczowy :evilbat: nie znosze tej obrozki
  18. [quote name='malawaszka']:klacz: hahah Szpila potrafi być wszędzie na raz :lol:[/quote] wszedzie jej pelno hahahahha
  19. [quote name='olekg18']niom widze 8)[/quote] hehehe sie wie ;)
  20. warszawiacy szybciorem pakowac manatki i tez jechac raz raz
  21. [quote name='baskomaniak']Oglądam, oglądam i oglądam tą KOMKOWĄ GALERIĘ i [b]nie mogę nacieszyć oczu jej fantastycznym umaszczeniem[/b]. :D :D :D :D :D Pozdrawiam. :D[/quote] hihihi nie Ty jeden :D
  22. pies strozujacy z kilmatyzacja :D [img]http://img314.imageshack.us/img314/3993/24060593yq.jpg[/img]
  23. o ne ja sie bojkam ja sie strrrrrasznie bojkam :shocked!:
  24. oooo tak musimy tupnac noga bo inaczej nam pouciekaja syscy DGManiacy
×
×
  • Create New...