Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Ka-ka']dzięki :oops: wieczorem zadzwonię, czy udało się nareszcie coś konkretnego zdiagnozować i dowiedzieć :hmmmm: dziękuję [b]Wam wszystkim[/b] za ciepłe słowa :calus: :oops:[/quote] mam nadzieje ze podzielisz sie tym coz to moglobyc czy jest [size=1]chociaz na pw wyslij plizzzzzzzz[/size]
  2. o jeżu sliczne az dech zapiera :D
  3. [quote name='PATIszon']A to Moja Paulina. Do pigulki poprosze 8) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/4893/zmniejszone5yq.jpg[/img][/URL][/quote] jaka piekna stokroteczka :D :angel: :angel: :angel: Ka-ka zasasdzimy sie na niego jak wroci nie ujdzie mu toplazem ani innym gadem ;) :lol:
  4. [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/m5.jpg[/img] fantastyczna fota :D
  5. [img]http://img348.imageshack.us/img348/4069/22th.jpg[/img] ło rany bialy tygrys jaki piekny bialy tygrys niedzwiedzi ja kce takiego :D
  6. [quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst']zakonczony mini slinka [/quote] :roll:[/quote] tam na koniuszku jezyczka jest taka mini kropleka czy nie :roll:[/quote] o faktycznie :lol: Komka się w Szpilę zamienia :roll:[/quote] hihihihiih slineczke to ja wszedzie wypatrze :D ale cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudne rzesiska :D :angel:
  7. [quote name='Koma'][quote name='dbsst']hahaha to ona ma takie owlosione [/quote] haha a co Ty myślałaś :o w TV i na fotach to wszystkie piękne :roll:[/quote] iiiihi to takie kwiatki :D
  8. [quote name='Koma'][quote name='dbsst']zakonczony mini slinka [/quote] :roll:[/quote] tam na koniuszku jezyczka jest taka mini kropleka czy nie :roll:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Ka-ka']a Szpila :iloveyou: te [b]udka[/b] ...no nie powie, nie powiem...... :wink:[/quote] o nie z dala mi od tych chudych przeszczepow ;)[/quote]no wiesz, jak możesz , nogi jak Raqel Welh ,a ty sie czepiasz :lol:[/quote] hahaha to ona ma takie owlosione i cztery :roll: :lol:
  10. [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.88.jpg[/img] o nie rozpluynelam sie jakie cudniaste spojzenie jaki piekny krawacik zakonczony mini slinka moja malowana lala :D
  11. [quote name='Ka-ka']a Szpila :iloveyou: te [b]udka[/b] ...no nie powie, nie powiem...... :wink:[/quote] o nie z dala mi od tych chudych przeszczepow ;)
  12. tylko szkoda ze TAK MALO :evilbat:
  13. a na wampira z przedmiescia :D [img]http://img340.imageshack.us/img340/2842/24060134sa.jpg[/img]
  14. Ka-ka pozdrow Mamcie odemnie :D
  15. jajajaja jaka sliczna kociobestia ;)
  16. Szpila sie szykuje do wyborow miss sadow ;) [img]http://img340.imageshack.us/img340/6906/24060289bj.jpg[/img] i jak mam szanse [img]http://img340.imageshack.us/img340/2797/24060146kw.jpg[/img] hahahaha
  17. [quote name='Koma']to jeszcze porcja ozorków :lol: [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.81.jpg[/img] [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.80.jpg[/img] [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.84.jpg[/img] [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.83.jpg[/img] [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.85.jpg[/img] [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.86.jpg[/img] i kto ma dłuższy?? :lol: :P[/quote] ale ciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudenko malowane :D
  18. [img]http://img342.imageshack.us/img342/6668/s14tf.jpg[/img] :iloveyou: boshe jakie piekne synchroniczne zebranko Ale Nandziunia ma ladny saganek pyyyyyyszota :D sliczne dziewczynki a Psi Aniolek cuuuuuuuudo :angel:
  19. przezyjemy jednego psa niech bedzie ;) Ka-ka moim zdaniem jest to szczyt nie wiem w sumie czego robic sobie takie zarty chwile po prawdziwej tragedii. Wiem ze to bylo daleko i nas "niedotyczylo" ale jakis szacunek dla zabitych sie nalezy Ja osobisci jakbym kretyna zlapala tobym mu taka kare wlepla ze by zapamietal taki zart do konca zycia niedawno przeciez Rotunde ewakuowano bo ktos mial kaprys sie zabawic nie wspomne juz o kasie jaka idzie na takie zabawy :evil:
  20. [quote name='Siostra']ej, no co jest? [b]Gdzie Szpilowa?????[/b] Tak się zastanawiam, może i ja bym się na ten zlot wybrała???[/quote] jedz jedz jedz plizzzzzz plizzzzz plizzzzzz Wy WARIATKI jedne malo Wam zdjec owstawialam z wystawy szczerze mowiac to troche na image patrzec nie moge :evil: po tych wklejankach ;) wczoraj TZ na kompie pracowal ale dobre wiesc w czwartek wyjezdza wraca w niedziele bedzie bal ;) :lol: a co do fotek to kieepawo to wyglada :( ale poszukam czegos podejzewaja ze bombe podlozyli w metrze w warszawie cholerniki jedne jak ja do domu bym dojechala dobrze ze kolezanka mnie podwiozla
  21. ja jestem w gume do skakania mistrz nie do pokonania ;) :lol:
  22. [quote name='agabass']może :lol:[/quote] a dasz :roll:
  23. [quote name='agabass']kiedy chcesz może być środa nawet bo się jutro na polach umówiłam a tak to spoks prawie zawsze a to pytanie do mnie czy do lothi bo ja tak se piszę odważnie[/quote] do WAS :D ;) a w czwartek w srode mam urodziny brata i nie wiem co bede robic ;)
  24. [quote name='agabass'][color=darkred][size=6]Było SUPER FAJNIE[/size][/color] :drinking: :B-fly: :ylsuper: :HUT012: :drinka: :drinking: :drinking: :drinking: :ghost_2:[/quote] hehe a jakas relacja zdjeciowa :D
×
×
  • Create New...