-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Ka-ka'][quote name='Wojtecki']mam normalną NOKIĘ[/quote] no bo moja M-ka to nie jest normalna 8) [quote name='dbsst']hehehe jakie tam podejrzanie [/quote] tiaaaaaa.....jak coś, to spojrzę niewinnym wzrokiem i powiem "wie Pan, bo ja tu mam swojego kotka :wink: " kaftanik murowany :D:D:D przynajmniej nie będę musiała się bronić w pon., albo potraktują ulgowo :lol:[/quote] hehehe bede Cie odwiedzac w bialym hotelu ;)
-
[quote name='Ka-ka'][quote name='Wojtecki']myśl,myśl P....... :lol: [/quote] P....... zdołał tyle wymyślić, iż mieszkanie w akademiku ma swoje plusy. od kompa do łóżka jest jakieś.....no ze 30cm, to jak nic będzie .....więc chyba się P...... zaraz położy do spania, żeby być w stanie w ogóle cokolwiek jutro myśleć :lol: ech, [b]debe[/b]...chyba sie jednak nie doczekasz, choć żałuję, bo widzę, że moje cavisie mają całkiem sporą stawkę :placz: ale nie martw się, odbijemy sobie na zlocie 8) :lol:[/quote] moze jakas fote Ci pstrykne 8) o ile wstane :evilbat:
-
[quote name='Ka-ka'][quote]mówisz-masz z tej właśnie strony WWW możesz go (Baryłkę) sobie ściągnąć na komórkę [/quote] zauważyłam 8) :wink: ale Ty wiesz, jak to będzie podejrzanie wyglądało, jak będę się do ekranu komórki przytulała ????????? :o[/quote] hehehe jakie tam podejrzanie ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']a jutro proszę o fotki ASTów :angel:[/quote] jak nie zaspie to zobaczymy co da sie zrobic ;)[/quote]to mogem cie obudzić :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehe tak myslalam ze moge na Cie liczyc ;) :D
-
jupiiiiii ju[i jakie fajeranckie foty :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']a jutro proszę o fotki ASTów :angel:[/quote] jak nie zaspie to zobaczymy co da sie zrobic ;)
-
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dla mnie pierwsze miejsce :D
-
no i prosze ja sie mecze wlepiajac foty a Wy dobrze kombinujecie i czuje ze KA-ka jutro sie zjawi na grzywkach i Astach ;)
-
[quote name='LAZY']zekam na foteczki! :angel:[/quote] fotki juz sa na ogolnej ga;erii a przed boksiami musze chwile odsapnac bo juz mi sie kila w glowie ;) Ka-ka dasz rade Wojtecki madrze gada tylko zaczac musisz :D
-
[quote name='Ka-ka'][quote]dobra dobra sporowadz ich na inne tory na te w qtorych jestes mocna psy proponuje [/quote] tylko jak tu połączyć ekonomię z kynologią ??? :lol:[/quote] dasz rade wierze w Twoj dar zdawania za wszelka cene :D
-
[quote name='Ka-ka'][quote name='KaRa_TC']Współczuje kucia w wakacje[/quote] ja sobie też współczuję, ale cóż, takie terminy :wink: [quote name='dbsst']oj wez i tak zdasz ja to wiem [/quote] a kysz, duchu nieczysty :lol: do złego nie namawiaj....coś tam muszę pogadać do nich w ten pon. a tu nie da się lać wody :( (w większości :wink: )[/quote] dobra dobra sporowadz ich na inne tory na te w qtorych jestes mocna ;) psy proponuje :D
-
:o łoł Wind robi za karmnik ;) extra fota :D Patka czadzik az sie kce isc na ta latarnie :D Tajdzi miss mokrej reki kosa :D
-
[quote name='Ka-ka']nieeeeeeeeee............jutro, to już na 100% mnie nie będzie siedzę i sie uczę.....ostatni dzień przed brutalna smiercią, trzeba maksymalnie wykorzystać :D (na naukę, niestety :wink:)[/quote] oj wez ;) i tak zdasz ja to wiem :D
-
hehehe no pewnie ze debe jest Twoja coora Daga ;) systkie da debe ;)
-
[quote name='Ka-ka'][quote]Ka-ka zarabiscie ze Cie poznalam sorrka ze taka nie wygadana bylam ale wiesz fotoreportaz to fotoreportaz [/quote] loooooozik.....mam nadzieję, że nadrobimy zaległości na zlocie :wink:[/quote] a jutro bedziesz ja na chwile sie moze wybiore jeszcze cos ofocic bo malo zdjec dzis zrobilam ;)
-
[quote name='Ka-ka']i gdzie są?? tu byc wrzuciła, w końcu boksiowa galeria :D a tak poza tym, to bardzo mi się podoba system sędziowania i oznajmiania ocen przez Panią Magdziarską :D[/quote] a ja juz wiem skad ja znam w zeszlym roku ja poznalam na targach :D zarabista kobieta :D galeria juz jest ;) spadam z psem jak wroce to powstawiam reszte z tym ze duzo tego jest szczegolnie boksiow ;) ciekawe czemu ;) Ka-ka zarabiscie ze Cie poznalam sorrka ze taka nie wygadana bylam ale wiesz fotoreportaz to fotoreportaz ;)
-
wlaczyla ;) qrde dobra dwie nie wiecej bo szpila mi marudzi bo chce ppobiegac
-
narazie image mi sie muli jak wroce i przyspieszy to zasypie Was boksiami :D :angel: a narazie spadam wybiegac lafirynde :D a on chyba 1 byl
-
[quote name='daga10011']to impreza sie szykuje :lol: a gdzie te foty wstawisz??????????????bo ja czekam i czekam :cry:[/quote] z wystawy to na ogolny topik a leoskow dziewczynom po topikach z tym ze leosiowych malo :(
-
sliczna kicia :D Ka-ka no wez mam nadzieje ze Preston zapracuje na wyjazd ;)
-
Preston bedzie necic :D
-
[quote name='Ka-ka']debe, Ty wyrodna matko......w deszczu psiaki fociła, a Szpilunia usychała pewnie z tęsknoty :evilbat: jak poszło temu żółtemu psiakowi, który stał z gościem z bojówkach bialo-czarnych (jeśłi pamiętasz, o kogo chodziło) taaaki piękny był psiak :D[/quote] no wlasnie tego przegapilam bo jak przyszlam to schodzil ale chyba 1 miejsce ;) szykuje foty z wystawy zaraz bede wlapiac :D tak jestem wyrodna :( moze jutro wezme Szpile ;) TZ wyszedl na mecz mam wolna chate juuuuuuupi
-
hihihi moge spac tylko TZ wzial laptopa z pracy i moge szalec wiec z zapalkami w oczach siedzie i pisze ;) Lazy nie bedzie Cie i nie bede Cie mogla MALTRETOWAC :o ale beznadzieja :(
-
[quote name='malawaszka']a potem my je do namiotów przyjmiemy :angel: ja biorę BaRryśka :lol: :angel:[/quote] a ja biore Poswiatke (ciekawe czy ze Szpila sie dogada ew Szpile komus wcisne ;)) i Dymka spadam pac pa
-
[quote name='Ka-ka']hehehe... a co....o ile z Prestonem jest problem, o tyle szczura bym na zjazd mogła zabrać :D:D:D 8)[/quote] oj wez Prestonka :D