Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [img]http://img149.imageshack.us/img149/1631/200507070828sk.jpg[/img] o dzizys konia gyzaja mrowki :D :lol: slicznota macie juz imie :D
  2. :iloveyou:
  3. [quote name='Koma']Ale fajny jęzor :angel:[/quote] cudaskowaty
  4. :angel: Komko przepraszam ze troche zaniedbalam Twoja galeryjke obiecuje poprawe Komenka superasna zdjecia rewelka :
  5. GRATULUJE Wystawo Wladnym tak trzymajcie :D :angel: :angel: :angel: [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=25115&postdays=0&postorder=asc&start=255]a tu kilka fot z wystawy moze znajdziecie swoje pociechy :d[/url]
  6. dobrz ze jestes cos for you :D i wiecej mi nie marudkowac bo bede kasac ;) :lol: [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=25115&postdays=0&postorder=asc&start=255]baw sie dobrze jesli jeszcze nie widziaas :D[/url]
  7. no i padlam nie znosze :lol: tego topiku tylko mnie zal w duszy sciska ze nie moge jeschac nad morze ja tak kocham morze
  8. [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/rozne/m16.jpg[/img] :angel:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='agabass']Ja osobiście wolę kwatery, ale namiotem też nie pogardzę. Da się przeżyć oby tylko nie lało za bardzo. A i tak czas się spędza na powietrzu.[/quote] ja pod namiot moge ale moj pan nie :evil:[/quote]już ci pisałam moge cię wziąć do mojego namiotu a TZtów połozymy razem :lol: , Ka-ka przydziesz pogadac do nas :wink:[/quote] i bedziemy tworzyc gadajaca troojce z dgm :D[/quote]śpiewać tysz możemy :lol: :lol: :lol:[/quote] obowiazkowo Wy bedziecie spiewac a ja bed wyj jak kur tylko ze do ksiezyca :D
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='agabass']Ja osobiście wolę kwatery, ale namiotem też nie pogardzę. Da się przeżyć oby tylko nie lało za bardzo. A i tak czas się spędza na powietrzu.[/quote] ja pod namiot moge ale moj pan nie :evil:[/quote]już ci pisałam moge cię wziąć do mojego namiotu a TZtów połozymy razem :lol: , Ka-ka przydziesz pogadac do nas :wink:[/quote] i bedziemy tworzyc gadajaca troojce z dgm :D
  11. [quote name='agabass']Ja osobiście wolę kwatery, ale namiotem też nie pogardzę. Da się przeżyć oby tylko nie lało za bardzo. A i tak czas się spędza na powietrzu.[/quote] ja pod namiot moge ale moj pan nie :evil:
  12. o boshe jestem w niebie cuuuuuuuuuuuuuuuudowne foty :angel: :angel: :angel: :angel: a ja Cie dzis widzialam :D lalalalalalala :D :angel: :angel: ale nie wiedzialam ze Ty to Ty :D ale teraz juz wiem lalalalalala ;) dziekuje piekne zdjecia takie jak uwielbiam w ruchu :D
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']ide pac pa[/quote]pa dobranockuj do utra :calus:[/quote] :buzi: pa
  14. ide pac pa
  15. ja odwiedzam mam chwile jestem coprawda zmeczona tym wstawianiem bo mi sie komp wieszal :/ super rozrabiaki :d
  16. ale sliczne :D
  17. [quote name='KaRa_TC']No wiesz co,żadnej foty Szpili nie zrobiłaś?! Powinnam się obrazić :lol: :lol: :evilbat: :evilbat:[/quote] heheh nawet mnie nie nerwujcie jestem skonana i nawet nie bardzo kce mi sie pisac dzis juz sie nawlepialam zdjec a robic ciagle mi sie kce ;)
  18. zdjec szpili nie mam caly łeckend focilam obce psy :( ale i tak sie ciesze bo troche potrenowalam i mam nadzieje ze z wystawy na wystawe bede coraz lepsiejsza :D a Szpila looz nie pocieszona ze mnie nie bylo dniami a potem przy fotach ale wynagrodzilam jej to biegankiem i kosteczkom :D
  19. kosior foty :D
  20. jaka zaba hihihihihihihihi
  21. [quote name='Ka-ka'][quote name='Wojtecki']Ka-ka napisał: Cytat: moze jakas fote Ci pstrykne o ile wstane to ja Cię mogę obudzić proponuję gdzieś tak o 5,30 rano, żeby dbsst nam nie zaspała [/quote] :hmmmm: ale w tym celu, to ja bym musiała też tak wcześnie wstać .... [b]debe[/b], to może w ogóle się nie kładź :lol: życie jest takie krótkie...szkoda czasu na spanie 8)[/quote] hahaha nie no Wy mnie wykonczycie a w poniedzialek do pracy kto za mnie pojdzie :D
  22. [quote name='Wojtecki'][quote name='Ka-ka'][quote]moze jakas fote Ci pstrykne o ile wstane [/quote] to ja Cię mogę obudzić :wink:[/quote] proponuję gdzieś tak o 5,30 rano, żeby dbsst nam nie zaspała 8) :wink: :lol:[/quote] o Ty URWISIE jakie pomysly OKROPNE :evilbat:
  23. [quote name='Ka-ka'][quote]moze jakas fote Ci pstrykne o ile wstane [/quote] to ja Cię mogę obudzić :wink:[/quote] hahaha kolejna dobra duszyczka :D
×
×
  • Create New...