Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. [QUOTE]p.s. czy juz wspominałam, że Era wlazła na stół w kuchni!!! (co jej się przez 9 lat nie zdarzyło nigdy!) i wyżarła z miski wędzoną rybę![/QUOTE] moze przez 9 lat rybki tak smakowieje na stole nie było ;)
  2. [QUOTE] Patko wypadłam ostatnio z obiegu, co jest mojej ukochanej marchewie, choruje? :shake:[/QUOTE] chcesz maila ;) Lil córa "frankenstaina" juz wyjęte szwy goi sie na razie góza brak ...
  3. boskie dupcie :cool3: miejsce spacerowe super [IMG]http://images4.fotosik.pl/207/b94dbdf8eb15062a.jpg[/IMG]
  4. trzeba sie dzielic :) [I] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/4461/tndscn9511ss2.jpg[/IMG][/I] mała kicia słodziasta :loveu:
  5. [FONT=Arial Black]przepraszam, ja tylko oglądam .....................[/FONT]
  6. piękne, ale zarazem takie smutne ... (matko melancholia mnie dopadła czy co ...) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/265/acbb80b7f70c7915.jpg[/IMG][/URL]
  7. uwielbiam takie foty soczyste :) a ta mina zalotna i ten języczek :cool3: ich oglądanie to czysta przyjemnosć ....
  8. jak patrzę naprzykład na ta fote wierze że nigdy sie nie nudzisz :evil_lol: [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/psy/trojcaf8.jpg[/IMG]
  9. Patka

    zakoceni.pl

    Piotr mój małżonek każe pozdrowic swoją ulubienice :) [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/psy/listopad14.jpg[/IMG]
  10. jeden ale za to jaki piękny :loveu: [IMG]http://images2.fotosik.pl/265/a288b08b1a85af98.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2048/4xb4.jpg[/IMG] błagam tylko mnie nie wyganiaj dywan jest zimny i odpychajacy ... błagam tylko sekunde ugrzeję łapki :evil_lol: ... i niestety ja też znam to spojrzenie oj znam :evil_lol:
  12. jeny u mnie gorzej teraz ok 14 jest tak jak u Was ... ale spaceruj sie mimo to miło...
  13. nie omieszkam sprawy nam sie chyba tfu tfu normują wiec będę podziwać kolorowe podusie ...:cool3:
  14. Patka

    czarno-ruda galeria

    naprawde wspaniała fota !! :loveu: [CENTER][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8092/261106117hd8.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. Betako wróciłaś :multi: myslimy o Tobie często i o kocich chłopcach tez ...
  16. Alu niezwykle uroczych masz tych domowników :cool3: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4296/dscf0739ayi7.jpg[/IMG]
  17. nic dodac nic ując :lol::lol::lol::lol::lol::lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/143/p9230066fdix8.jpg[/IMG][/URL] a te kolorwe podusie :loveu:
  18. Patka

    Galeria Fidlastego

    boski zawodnik a jaka mina skupiona :) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4187/tn8gc0.jpg[/IMG][/URL]
  19. przesliczne fotki modelka pierwsza klasa (juz zaq chwile znów będzie w formie) [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/263/c26e9af9eb6d84f2.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]chyba kojarzę ten park raz słownie raz tam byłam wogóle Wawa ma cudowne parki :cool3: [/LEFT] [/CENTER]
  20. piękna fota :loveu: piekny model :) [CENTER][IMG]http://images3.fotosik.pl/265/f64ac1442c02d89a.jpg[/IMG][/CENTER]
  21. współczuje zabiegów ale dla takiej pary warto sie poświęcic [CENTER][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/4972/1004199ly2.jpg[/IMG] [/CENTER] a te zmarszczki :loveu: kicia faktycznie nie zginie widac ze ma osobowość :)
  22. [FONT=Fixedsys][COLOR=Magenta][B]ja tez spóźniona, ale szczera - bardzo wielkie buziaki - zdrowia szczęscia, a reszta sama przyjdzie[/B][/COLOR][/FONT] :multi:
  23. a kantarek?? domagam sie fot czekoladki :)
  24. boska boska :loveu: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/825450781a52ff85.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/225/825450781a52ff85.jpg[/IMG][/URL] ja tu widze fafel idealny a ta biel ząbka :cool3: [/CENTER]
  25. [QUOTE] ALE SĄ I ZDJĘCIA, TEN AŻ SIĘ PROSI, ŻEBY GO SKROBNĄĆ, CHOCIAŻ W OŁÓWKU - chyba, że wolicie kosmitę!!!!!!:evil_lol: W pasteli???[/QUOTE] prosi sie prosi :cool3:
×
×
  • Create New...