Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    piękności :loveu: ja nie mogę wchodzic do tej galeriii
  2. [QUOTE]Tak Patka ,na własną rekę uświadamiać i wiekszosci wypadków daje się cos zrobić, ale ilu tych którzy twierdza ze "suka raz młode musi mieć..."[/QUOTE] moje ulubione ... :diabloti:
  3. [QUOTE]I gdy pit czy AST okazuje sympatie do ludzi, niejeden wlasciciel czuje sie zawiedziony - oczekiwal demona w psiej skorze, wiec rozczarowany zaczyna szczuc, najpierw na psy, bo tak latwiej.[/QUOTE] nie tylko sympatie do ludzi ale i innych zwierząt bo nawet pseudo asty potrafią byc bardzo "miłe" .. spotkalam parę takich przypadków :shake: i co począć handlarz nie patrzy czy sprzeda dresowi bo sam nim jest ... rozmawiałam wczoraj z osobami zajmującymi się prawem i co ... jakie wnioski ... na takie zmiany potrzeba kasy (powłanie specjalnej jednostki sporoa grupa ludzi) i sankcji prawnych, a tego nie ma i nie będzie bo zawsze w polityce znajdą się inne priorytety ... mnie pozostaje uswiadamiać na własną rękę i już zostanie mi opinia maniaczki kastracji :shake:
  4. Zofio mnie tego powtarzac nie musisz a odpowiedzialna hodowla powinna tyczyć sie wszystkich ras ... czy to się uda??
  5. Zofio tak ale gro psów o których to sie tak niegatywnie pisze to "prawie asty" z allegro z nimi trzeba chciec nie wystarczy ...
  6. ja wyspypała wiele rzeczy w mieszkaniu proszkiem na pchły wytrzepałam i jeszcze raz posypałam ... i pomogło :cool3:
  7. o ja organizowałam z Mężem 2 razy w starym domu teraz ani myślę :evil_lol: idziemy na imprezke :cool3:
  8. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale znaczenie :crazyeye: :loveu: [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/7914/1628wi5.jpg[/IMG]
  9. [QUOTE]Absolutna prawda. Dopoki u nas hodowla psow rasowych bedzie nastawiona przede wszystkim na eksterier, bez testow charakteru, wykluczajacych bodaj najbardziej odbiegajace od normy psy - bedzie coraz gorzej.[/QUOTE] dokładnie!! zofio ale jak skoro prezes związku nawet o kopiwaniu wypowiada sie niejednoznacznie ... :shake: [QUOTE] Co do hodowli psow nierasowych - tu juz konieczne sa zmiany prawa. [/QUOTE] taaa ale tak jak pisałam pozwalają na zabijanie ciezarnych zwierząt a co dopiero takie "maleństwo" poza tym Ci ludzie - politycy wcale nie sa bardziej oświeceni kynologicznie (i nie chcą byc) niż przeciętny Kowalski:shake:
  10. boska boska !!! [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/3803/pc140063bm7.jpg[/IMG]
  11. [I][FONT=Arial]Pamiętamy ............................................................................................................[/FONT][/I]
  12. ja ogladam ogladam czasu czasem pisac nie ma ale bym sobie uszu nie odpuściła :cool3:
  13. boska ta fota ale kościste to Twoje kolano :evil_lol:
  14. odnośnie wątku cąły czas powtarzam ludziom (+ przedstawiam rasę w złym świetle w obliczu tej cholernej mody) ze Lil sie taka sama nie stała - owszem dobre geny ale i wychowanie oraz socjalizacja zrobiała swoje to pies, który ma potęcjał nie czuje tak silnie bólu jest pewny siebie i ce****e go upór i dlatego tak lubię bullowate ale w nieodpowiednich rękach :shake: biedna psina ... dziękuję w moim topicu jest ich o wiele więcje ... :cool3: (kliknij w banerek)
  15. ucho będzie proporcjonale do głowy nie martw sie a plastry nosic powinien długooo az sie ułozy od masowania to mu moga stanąc :) naprawde plastry działaja ma z tego co widze grube uszko i potrzeba trochę czasu ....
  16. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    czy aby to nie sa świnki wietnamiskie hę :lol:
  17. normalnie kocham te szalone uszy :lol: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [FONT=System]a to jeszcze parę zaległych hasanek Hugola [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/skakanie%20przez%20dziure/img_6852-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/skakanie%20przez%20dziure/img_6835.jpg[/IMG] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/skakanie%20przez%20dziure/img_6837.jpg[/IMG] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/skakanie%20przez%20dziure/img_6849.jpg[/IMG] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/skakanie%20przez%20dziure/img_6850.jpg[/IMG] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/skakanie%20przez%20dziure/img_6856.jpg[/IMG] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/skakanie%20przez%20dziure/img_6863.jpg[/IMG] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/skakanie%20przez%20dziure/img_6836.jpg[/IMG][/FONT]
  18. [quote] Az tak młodzi i pelni energi zeby bic glowa o mur to nie jestesmy :-( Wychowani w kraju ,w ktorym wszystko co u innych w kwesti psow jest norma, u nas dziwadlem i fanaberia garstki histerykow /psiarzy ,chyba nie mamy juz zapalu.Przynajmniej jak widze moje pokolenie ma dosc . Zmiany niestety musza , i beda mam nadzieje ,szly od dolu ,od edukacji dzieci ,az doczekamy sie pokolenia dla ktorego to ,ze zwierze nie jest rzecza bedzie normalne.[/quote] czase też czuję sie taka stara kiedy poraz enty edukuję okoliczne dzieci i wogole ludzi ALE widze że odrobine się sytuacja polepsza jednka kiedy chciałam iśc z moja suką na pogadankę do szkoły znalazły sie tysiace powodów na nie ... przykre ... druga "biedną" rasa są wąłsnie te "kochane labki" :shake: frruzia ale ja dokłandie po to kupiłam moja sukę ... Święta trójca :cool3: aż sie ciśnie złosliwy dowcip ... a po chwili zerzarła psa i dziecko ;) z tej dwójki psów własnie bulowatemu mozna bardziej zaufac ... [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/9812/tytkoos2.jpg[/IMG]
  19. boskie :lol:
  20. ale piekności :loveu: [CENTER][IMG]http://images4.fotosik.pl/246/2fec6735dec65283.jpg[/IMG] [LEFT]daga bedzie dobrze musi być :cool3: Kot odbiera PIotr?? [/LEFT] [/CENTER]
  21. prosze przeczytac dokładnie ,,, [QUOTE]Bullomaniacy - ja ten temat już chyba sobie daruję, bo ręce opadają. Nie dociera do Was w żaden sposób, że Wasze psy są inne. Są inne z zachowania, ze sposobu walki.[/QUOTE] ależ ja to od początku powtarzam ... [QUOTE] Na wszystkie argumenty - Wy jak radio: goldeny też gryzą, ONki też gryzą, a najgorzej gryzą małe dziamgacze :roll:. [/QUOTE] o nie nie to Ty sobie dopwiedziałaś .. a ja mówię [B]inne psy (rasowe i nie od średniaka wzwyż) potrafią takze być równie niebezpieczne jak bullowate[/B] (czasem np przez przypadek zaczepiająć o brzuch przeciwnika podczas potyczek) a czasem z premedytacją ...nie piszę o goldenach choć i taka sucza super łagodna zadziwiła swoja pania jak złapała moja sukę za ucho i nie chciała puścić ... a bardziej niebezpieczni są ich właściele stojący z boku i panikujacy - wiele razy zdarzało mi sie rozdzielać inne psy (mój ast wtedy po komendzie zostań siedział sobie grzecznie - cud jakiś ...) obrażenia były różne wcale nie mniejsze od tych, które mial moj pies po potyczce z innym bulowatym lub owczarkiem ... ja sie z tobą i innymi cały cas zgadzam tylko jakoś moje wypowiedzi umykają, bo nie pasują do stereotypu ... ja też boję sie pseudo astów ... [QUOTE]I dlatego nie boję się, że moją suczkę zaatakuje kiedyś jamnik czy ONek - bo wiem, że damy sobie radę i skutki nie będą tragiczne. Gdyby zaatakował ją ast - kalectwo lub śmierć byłyby bardzo realnym skutkiem. [/QUOTE] niekoniecznie!! ale MUSI taki psie posiadać zrównoważonego mądtrego właściela ... nie wierzę ze to da skutek ale spróbuje cos pokazac ... a co powiesz na sytuacje odwrotną moja suka zostala wiele razy zaatakowana od tak bez cienia agresji z jej strony odchodziła, omijała psa bokiem, ziewała uspakająco ... nadal jest jej wina ze potrafi odeprzeć atak?? czy powinna isc jak baranek w zęby, bo jest BULOWATYm i i tak to będzie jej wina, że ma takie warunki fizycze a nie inne - ja tylko chcę WAM pokazac każdy medał ma dwie strony!!! nie robie z mojego psa ofiary pilnuję go na każdym kroku świadoma tego ze ma taki a nie inny potencjał, ale do (tu cenzura) mój pies nikogo nie chce i nie chcial zabić tak jak wiele ASTów, które znam ... juz wiele razy pisałam jestem za ograniczeniem, jestem za selekcją rasa idzie w zlym kierunku i do zlych ludzi dlaczego nikt mi nie powiedział mądzre gadasz przyklaskujecie sobie na wzajem widząc tylko jedną stronę ....
  22. Puli Święte słowa .... [QUOTE][B]KAŚKA[/B] ja nie czuję przesladowana, tylko napisz mi dlaczego na moją mógł się rzucić golden, dlaczego na Ozzyego tamten pies mógł nawarczeć, a szkoleniowiec powiedział, że wszystko jest w porządku. Dlaczego?[/QUOTE] też mnie to ciekawi ... ale puli chyba mi odpowiedziała ... :shake: ja tez jestem za ograniczeniem hodwli nie tylko bullowatych ale i innych modnych ras ... masakra to co się dzieje ...
×
×
  • Create New...