Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. no juz na siłkę to można sie spokojnie wprowadzac :)
  2. ciasteczka dla sędziów :evil_lol: w końcu miło Cię zobaczyć [B] [IMG]http://www.antu.pl/wystawa5.jpg[/IMG][IMG]http://www.antu.pl/wystawa/wystawa5.jpg[/IMG][/B]
  3. co za mina :lol:
  4. myslimy o Was ciepło ... i wirtualnie przesyłamy gorące usciski ....
  5. walcz dzielnie ja mam dietę całe życie ;)
  6. Patka

    Lordette

    super fotki!! a ta boska [IMG]http://images3.fotosik.pl/244/b5b77ebc1bdafdcemed.jpg[/IMG]
  7. ale z niego słodziak :loveu:
  8. Ale miłosc :) super
  9. na to wychodzi ze dogomaniacy powinni mieć jakies specyficzne oznaczenia lub plakietki z nikami ... do nastepnego razu zatem ....
  10. ale cudowności gratulacje!!!!!
  11. [QUOTE]Aniu, to tak boli i jednocześnie nie chcę żeby nie bolało. Wydaje mi się ciągle, że jest na wyciągnięcie ręki bo jeszcze wczoraj tu był, bo jest jego sierść, miski, smycze, wszystko :-( Boże, mówię jak dziecko :-( Pomyślicie, że jestem rozhisteryzowaną babą, a ja tylko nie mogę się z tym pogodzić :-(:-(:-([/QUOTE] jesteś jak najbardziej normalna!!! walcz trzymaj sie z kazdym dniem nie będzie łatwiej ale inaczej i tak jak odważyła sie to powiedziec Sota trzeba bajanowi znaleśc brata .... wiem nieczule to brzmi ale NAPRAWDĘ wiem co piszę.... trzymajcie sie .....
  12. ale cudna panienka [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Malaga/slides/37.Malaga%20Pandemia.jpg[/IMG]
  13. Piętny :cool3: [B][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/11-11-8.jpg[/IMG][/B]
  14. to chyba ten sam białasek którym sie juz kiedyś zachwycalismy :razz: [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/5255/084hz3.jpg[/IMG]
  15. [QUOTE] ojej nie sądziłam, ze komuś może się tak bardzo spodobać mój benerek... Taki zwykły szary benerek zrobiony ze zdjęcia, a Tobie się podoba... dziękuję... :smile:[/QUOTE] idealnie jesienny "nieprzepasiony" gustowny :)
  16. Beatko o tym samym pomyslałam ....
  17. Urocze [IMG]http://images3.fotosik.pl/242/4030c1934ad63bc1.jpg[/IMG] a ja przyznam ze bardzo podoba mi sie Wasz banerek podpisowy !!!
  18. super !!! [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5228/1021185eb0.jpg[/IMG]
  19. Pysi Ty ... :evil_lol: ogladam ile moge :cool3: to ci życzę suczych suk :evil_lol:
  20. trzyma kciuki i foto relacje proszę!!
  21. piekna :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/szlamy69.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/szlamy69.jpg[/IMG][/URL] dobrze ze nie masz samców :evil_lol:
  22. Basiu czekam z niecierpliością na psie pokazy mody :)
  23. Wchodze sobie do jednej z moich ulubionych galerii i co widze .... to nie mozliwe ....... :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( nie wiem co powiedziec ..... nie wiem ..... tab bardzo mi przykro ..... :shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake:
  24. W całej rozciąglosci popieram Elitesse - przepiękna fota i modelka :loveu:
  25. fotki niektóre sa boskie .... :cool3: świetnie dobrania "wystawiajacy" [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6409/5941yt5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...