[QUOTE]Aniu, to tak boli i jednocześnie nie chcę żeby nie bolało. Wydaje mi się ciągle, że jest na wyciągnięcie ręki bo jeszcze wczoraj tu był, bo jest jego sierść, miski, smycze, wszystko :-( Boże, mówię jak dziecko :-( Pomyślicie, że jestem rozhisteryzowaną babą, a ja tylko nie mogę się z tym pogodzić :-(:-(:-([/QUOTE]
jesteś jak najbardziej normalna!!! walcz trzymaj sie z kazdym dniem nie będzie łatwiej ale inaczej i tak jak odważyła sie to powiedziec Sota trzeba bajanowi znaleśc brata .... wiem nieczule to brzmi ale NAPRAWDĘ wiem co piszę....
trzymajcie sie .....