-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
dzis jakos ponuro nawet w klawisze nie chce sie stukac ...
- 78403 replies
-
ale marny bo chyba nie byłam grzeczną dziewczynka ....
- 78403 replies
-
ja mam w pracy kominek :cool3: w razie czego :lol:
- 78403 replies
-
alez one sa boskie :loveu:
-
Beatko alez piękne foty :loveu: :crazyeye:
-
a ja pchwalę zdolnsci fotografa:cool3: [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2940/pict5681lz4.jpg[/IMG]
-
Piękna PIękna!!! [url]http://img257.imageshack.us/img257/289/koniki340hl2.jpg[/url] reszta fot tez swietna tylko czemu juz teśknie za latem ...
-
No jasne że chcemy!!!:multi:
-
piękne ... [B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/228/42c66e43230efd82.jpg[/IMG][/URL][/B]
-
w tej Szwecji to chyba głód że muszą sobie uszy obgryzac :evil_lol: a kolorki boskie :cool3:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
co za przystojny siersciuch :cool3: [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6122/b048rj9.jpg[/IMG]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
czy prosiaczki to nie wiem :eviltong: :evil_lol: ale spóbowac zawsze mozna :cool3:
- 78403 replies
-
ale piekne foty :multi:
-
juz przysypiam .... [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8571/kajaaamf8.png[/IMG]
-
te wasze skałkowe foty zawsze są piekne :loveu: a kicia boska :loveu:
-
Lilith dostawała reumaphyt 2 razy po miesiąc 1 tabletkę dziennie waży 23 kg Nic jej nie zaszkodziło ... potem 2 miesiące arthron complex a po podaniu bonharenu od niemal roku nie podajemy nic oprócz tranu ... efekty widoczne były po troszku a największe po około miesiącu ... psu poprawła sie ruchomosc w stawach zaczeła sie codziennie kłaśc na tzw żabkę wczęsnie robiła to rzadziej przestała kulec na przednią łapę (największe zwyrodnienie) ale widze, ze teraz po 9 miesiącach nadal jest dobrze ... mnie "załatwiała" koleżanka" mieszkajaca prz granicy od swoego czeskiego weta on miał ten lek bezposrednio Lil dostawął 6 dawek po 2 ml - sa dwie techniki albo tak albo dawki uderzeniowe ... nie potrzeba głupiego chyba ze twój pies to straszny wrazliwiec bo chwilę podanie trwa potem 15 min zawsze czekaliśmy czy nic sie nie stanie ... cena mhy ... żebym ja pamiętała za te 6 dawek 2 ampułki dałam ok 300 coś zł po znajomosci ... ale to rok temu ... jeśli mas zjakieś pytania przejrzyj tez nasz wątek ... aaa patrzyłaś TU [url]http://www.dysplazja.com/viewtopic.php?t=38&sid=1d7824e7c140df102ab39548a8f59354[/url]
-
furciaczku dobre pytanie ma nadzieje że same dobre wieści :cool3:
-
ja pomyslałam tak jak Gosiek ....
-
o tak ja czekam w tym roku na przeceny ... :cool3:
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
Patka replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
Alu masz racje super słodziak :loveu: -
[FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=Olive][B]Bardzo przepraszam za spóźnione, ale szczere :cool3: życzenia wszystkiego naj :) naj naj i jeszcze raz naj!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]