Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. alez one sa boskie :loveu:
  2. Patka

    zakoceni.pl

    ale cudowności :loveu:
  3. Beatko alez piękne foty :loveu: :crazyeye:
  4. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    a ja pchwalę zdolnsci fotografa:cool3: [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2940/pict5681lz4.jpg[/IMG]
  5. Piękna PIękna!!! [url]http://img257.imageshack.us/img257/289/koniki340hl2.jpg[/url] reszta fot tez swietna tylko czemu juz teśknie za latem ...
  6. piękne ... [B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/228/42c66e43230efd82.jpg[/IMG][/URL][/B]
  7. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    w tej Szwecji to chyba głód że muszą sobie uszy obgryzac :evil_lol: a kolorki boskie :cool3:
  8. co za przystojny siersciuch :cool3: [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6122/b048rj9.jpg[/IMG]
  9. czy prosiaczki to nie wiem :eviltong: :evil_lol: ale spóbowac zawsze mozna :cool3:
  10. ale piekne foty :multi:
  11. juz przysypiam .... [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8571/kajaaamf8.png[/IMG]
  12. te wasze skałkowe foty zawsze są piekne :loveu: a kicia boska :loveu:
  13. Lilith dostawała reumaphyt 2 razy po miesiąc 1 tabletkę dziennie waży 23 kg Nic jej nie zaszkodziło ... potem 2 miesiące arthron complex a po podaniu bonharenu od niemal roku nie podajemy nic oprócz tranu ... efekty widoczne były po troszku a największe po około miesiącu ... psu poprawła sie ruchomosc w stawach zaczeła sie codziennie kłaśc na tzw żabkę wczęsnie robiła to rzadziej przestała kulec na przednią łapę (największe zwyrodnienie) ale widze, ze teraz po 9 miesiącach nadal jest dobrze ... mnie "załatwiała" koleżanka" mieszkajaca prz granicy od swoego czeskiego weta on miał ten lek bezposrednio Lil dostawął 6 dawek po 2 ml - sa dwie techniki albo tak albo dawki uderzeniowe ... nie potrzeba głupiego chyba ze twój pies to straszny wrazliwiec bo chwilę podanie trwa potem 15 min zawsze czekaliśmy czy nic sie nie stanie ... cena mhy ... żebym ja pamiętała za te 6 dawek 2 ampułki dałam ok 300 coś zł po znajomosci ... ale to rok temu ... jeśli mas zjakieś pytania przejrzyj tez nasz wątek ... aaa patrzyłaś TU [url]http://www.dysplazja.com/viewtopic.php?t=38&sid=1d7824e7c140df102ab39548a8f59354[/url]
  14. [url]http://www.fundacjakot.prv.pl/[/url] nie ręczę ale moze sie orientuje warto spróbowac wszystkiego ....
  15. furciaczku dobre pytanie ma nadzieje że same dobre wieści :cool3:
  16. ja pomyslałam tak jak Gosiek ....
  17. o tak ja czekam w tym roku na przeceny ... :cool3:
  18. mam pomysł moze spytac pewna osóbke z fundacji kot z Torunia?? moze ona cos podpowie ...
  19. Alu masz racje super słodziak :loveu:
  20. [FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=Olive][B]Bardzo przepraszam za spóźnione, ale szczere :cool3: życzenia wszystkiego naj :) naj naj i jeszcze raz naj!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...