-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
[QUOTE]p.s. czy juz wspominałam, że Era wlazła na stół w kuchni!!! (co jej się przez 9 lat nie zdarzyło nigdy!) i wyżarła z miski wędzoną rybę![/QUOTE] moze przez 9 lat rybki tak smakowieje na stole nie było ;)
-
[QUOTE] Patko wypadłam ostatnio z obiegu, co jest mojej ukochanej marchewie, choruje? :shake:[/QUOTE] chcesz maila ;) Lil córa "frankenstaina" juz wyjęte szwy goi sie na razie góza brak ...
-
boskie dupcie :cool3: miejsce spacerowe super [IMG]http://images4.fotosik.pl/207/b94dbdf8eb15062a.jpg[/IMG]
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
Patka replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
trzeba sie dzielic :) [I] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/4461/tndscn9511ss2.jpg[/IMG][/I] mała kicia słodziasta :loveu: -
[FONT=Arial Black]przepraszam, ja tylko oglądam .....................[/FONT]
-
piękne, ale zarazem takie smutne ... (matko melancholia mnie dopadła czy co ...) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/265/acbb80b7f70c7915.jpg[/IMG][/URL]
-
uwielbiam takie foty soczyste :) a ta mina zalotna i ten języczek :cool3: ich oglądanie to czysta przyjemnosć ....
-
jak patrzę naprzykład na ta fote wierze że nigdy sie nie nudzisz :evil_lol: [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/psy/trojcaf8.jpg[/IMG]
-
Piotr mój małżonek każe pozdrowic swoją ulubienice :) [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/psy/listopad14.jpg[/IMG]
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Patka replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
jeden ale za to jaki piękny :loveu: [IMG]http://images2.fotosik.pl/265/a288b08b1a85af98.jpg[/IMG] -
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2048/4xb4.jpg[/IMG] błagam tylko mnie nie wyganiaj dywan jest zimny i odpychajacy ... błagam tylko sekunde ugrzeję łapki :evil_lol: ... i niestety ja też znam to spojrzenie oj znam :evil_lol:
-
jeny u mnie gorzej teraz ok 14 jest tak jak u Was ... ale spaceruj sie mimo to miło...
-
nie omieszkam sprawy nam sie chyba tfu tfu normują wiec będę podziwać kolorowe podusie ...:cool3:
-
naprawde wspaniała fota !! :loveu: [CENTER][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8092/261106117hd8.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Betako wróciłaś :multi: myslimy o Tobie często i o kocich chłopcach tez ...
-
Alu niezwykle uroczych masz tych domowników :cool3: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4296/dscf0739ayi7.jpg[/IMG]
-
nic dodac nic ując :lol::lol::lol::lol::lol::lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/143/p9230066fdix8.jpg[/IMG][/URL] a te kolorwe podusie :loveu:
-
boski zawodnik a jaka mina skupiona :) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4187/tn8gc0.jpg[/IMG][/URL]
-
przesliczne fotki modelka pierwsza klasa (juz zaq chwile znów będzie w formie) [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/263/c26e9af9eb6d84f2.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]chyba kojarzę ten park raz słownie raz tam byłam wogóle Wawa ma cudowne parki :cool3: [/LEFT] [/CENTER]
-
piękna fota :loveu: piekny model :) [CENTER][IMG]http://images3.fotosik.pl/265/f64ac1442c02d89a.jpg[/IMG][/CENTER]
-
współczuje zabiegów ale dla takiej pary warto sie poświęcic [CENTER][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/4972/1004199ly2.jpg[/IMG] [/CENTER] a te zmarszczki :loveu: kicia faktycznie nie zginie widac ze ma osobowość :)
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Patka replied to bigos's topic in Foto Blogi
[FONT=Fixedsys][COLOR=Magenta][B]ja tez spóźniona, ale szczera - bardzo wielkie buziaki - zdrowia szczęscia, a reszta sama przyjdzie[/B][/COLOR][/FONT] :multi: -
a kantarek?? domagam sie fot czekoladki :)
-
boska boska :loveu: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/825450781a52ff85.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/225/825450781a52ff85.jpg[/IMG][/URL] ja tu widze fafel idealny a ta biel ząbka :cool3: [/CENTER]
-
[QUOTE] ALE SĄ I ZDJĘCIA, TEN AŻ SIĘ PROSI, ŻEBY GO SKROBNĄĆ, CHOCIAŻ W OŁÓWKU - chyba, że wolicie kosmitę!!!!!!:evil_lol: W pasteli???[/QUOTE] prosi sie prosi :cool3:
- 78403 replies