-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
hahahaha (a myślałam ze moje stadko ma bzika ;)) [url]http://img361.imageshack.us/img361/6551/dsc0457zf5.jpg[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
co za piękna para :cool3: [url]http://images6.fotosik.pl/317/3adde9ddc78a9c4b.jpg[/url]
-
stęskniłam sie pooglądałam i jeszcze bardziej tęsknie :loveu::evil_lol:
-
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
Patka replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
cudownnnneeee (słowa tu mojego zachwytu należycie nie wyraża!) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/394/5ba25bf35d3c207a.jpg[/IMG][/URL] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
dla Manieczki :loveu: niech szybko uszko sie goi :) Uwielbiam takie młode panienki w każdej profesji :razz: dobrej nocy kochanieńka :razz: -
Alu Ty chudzielcu - musisz na dietę piernikową przybyć do nas :evil_lol:
- 78403 replies
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Patka replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
boskie !!!! [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/9998/sdc10485dn8.jpg[/IMG] a te leśne!! rewelacja model pierwsza klasa + dobre oko pańci!! -
Oj Daro to z Moim mężem będziesz sobie mogła pogadać? gdzie kończyłaś prawo w czym się specjalizujesz?? a jak tam dom zostajecie jak studiowałaś prawo to z tym nieuczciwym najemcą sobie pewnie radzisz jakoś ...
-
Ruda raczej leczyć taka osobę ... Powiem Ci tak kimkolwiek chcesz być Sylwia a nie jesteś ... szkoda mi Ciebie ... właśnie sobie przekreślasz szanse na to o czym chyba marzyłaś czyli przygodę z kynologią ...nikt Ci już nie zaufa nie ma szans także na szacunek ....
-
HAHA PYTASZ MASZ POLA UDOSTĘPNI :evil_lol: jeszcze paruje :evil_lol: zapakować ;)
-
panować powiadasz .... :evil_lol: Rudex to sama słodycz :evil_lol:
-
podziwiam i współczuję Ruda miauczy i smęci tylko (rzadko w gościach), ale nie jodłuje :crazyeye: i wyje (ja nie lubię poza tym szczekaczy ;) i Rudolfisia Musiała to zaakceptować :evil_lol:) z serii no rzuć błagammmmmmmmm [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/959/28082100fy0.jpg[/IMG][/URL]
-
agnethka co za piskacze :eek2:
-
i tu dylemat powinnam powiedzieć, że fakt duża "stety" czy "niestety" :evil_lol:
-
[QUOTE]oo... widzę, że masz podobny eksponat "staffika" jak ja :lol:[/QUOTE] taaa Tylko na wystawy sie nie nadaje :evil_lol:
-
Martuś Rudexik po żwaczach kupy obchodzi szerokim łukiem nawet te w domowej kuwecie :diabloti:
-
z piaskiem mu do twarzy :) agnethka urocze jak zawsze
-
Ewka co robisz i spać teraz ze śmiechu nie mogę!! Moje dwa staffiki :lol: jeden tylko z charakteru ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/9180/12638630ex2.jpg[/IMG][/URL]
-
zdjątko jak siedzą jest rozbrajające :lol: i oczywiście uśmiechy też!!
-
daro juz Ci kiedyś Polecałam nosidła i chusty :) ale to inna inszość jak sie che to można .. również nie kłamać ... :shake:
-
[QUOTE]12. A moze zwyczajnie jestem uwieziona w domu? Zwyczajnie mi na nic innego czasu nie starcza? Mam jezdzic wedlog Ciebie codziennie i pytac? Robic zdjecia itp? Jak bedziesz kiedys miala dziecko to zrozumiesz, ze nie mozna wtedy sobie wychodzic, jezdzic itp[/QUOTE] mhyy Ewa nie ma, ale ja mam ... i jakoś podróze nie są dla mnie problemem uwiązana też nie jestem :p i od tak sobie wychodze mimo to, że mam chyba więcej zajęć niz Ty ... Oj daro, daro odrobina pokory nie dość, że naprawde nabroiłaś koszmarnie to jeszcze nie umiesz sie do tego przyznać, i przyjąć z pokorą słow krytyki ... niby wszystko było juz szczerze ustalone - ale jak widac z twojej strony nie wszystko szkoda ... :shake:
-
co za mały symbiont!!
-
Jeszce tylko ja swojego muszę sie pozbyć ... :angryy:
-
dzasta ależ ona jest boska :loveu: