Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. fiu fiu prawdziwa bella, a ja cichcem powiem że Rudexik mimo @ schudła i ma jeszcze większe mięśnie od ukochanych uciekających kasztanów ;)
  2. Rudex korzysta z pięknej jesieni :) i ostatnio wcale nie pierdzi :diabloti: a jęczy tylko w gościach :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/8985/86846183fb8.jpg[/IMG][/URL]
  3. Bullila.nl :loveu: wejherstaff jeszcze jestem chora .... :p
  4. Rudex wyrodna jest bo pierdzi rzadko ... ale ... jak :diabloti: masakra Tylko kupy POli jej dorównują w zapachu ... u nas jednak monopol na smród ma śliczny Walery :evil_lol:
  5. Marta cudowności :loveu:
  6. zagląda zagląda :)
  7. [QUOTE]Penny to stękająca doskonałość. :razz:[/QUOTE] haha bardzo fajnie powiedziane :evil_lol:
  8. Ewcia do czego sie przyda nie strasz :crazyeye:
  9. alez to dla mnie przyjemność ja podziwiać tym bardziej, że w łodzi nie mogłam Wam za wile posłodzić nie miałam juz sił :loveu: :cool3:
  10. Białaska jest przecudna!
  11. wielkie gratulacje !!!
  12. Boska para oboje maja piękne uszka :)
  13. na początek polecam red dingo mniejszy rozmiar śliczne wzory i niedrogie są :) a jak chcesz poszaleć to zajrzyj do wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120451&page=129[/url] i podpytaj szelkowych maniaczek :) kaganiec też bym sobie darowała :)
  14. sama słodycz :)
  15. jaaa ale słodycz więcej więcej!!
  16. Asztir :crazyeye: wyzwiska ale jakie sory nie wyobrażam sobie za co mozna wyzywać normalną zapsioną rodzinę na wakacjach :p
  17. witaj witaj :multi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108248[/url] a to na początek nauki i szybko wstawiaj fotki żarłacza :)
  18. [SIZE=7][B]brawo barwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze raz !!!!!!!!!!! chyba enty!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE]
  19. cudaśne bielinki!!!
  20. Boskie fotki a staffiki mniam mniam ... jesteśmy uczuleni wszyscy na wieprza :evil_lol:
  21. agnethka ostatnie świetne jakie przytulasy :cool3:
  22. Rewelacyjny pomysł tylko trzeba by go nagłośnić np także w oddziałach związków :cool3:
  23. Harpagon coś Ty takie cudo szuka domu :crazyeye: :loveu:
  24. haha widzę ten sam gen nornicy pospolitej :evil_lol: no to cos ładnego muszę popstrykać :)
  25. agnethka i bardzo dobrze :)
×
×
  • Create New...