Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. [QUOTE]ale ponoc w zeszym roku byla w toruniu i było całkiem fajnie ;-)[/QUOTE] bo te hale w Toruniu sa super !! [QUOTE]Na Zawiszy jest teraz duza, nowa hala sportowa, ale... wątpię zeby dopuscili tam psy.[/QUOTE] nigdy tego nie zrozumiem ... zanim zgłoszę zadzwonię do oddziału i sie zapytam ... nie zrobie tego mojej suczy ...
  2. a o białych głuchych astach właśnie jeszcze nie słyszałam ale za to z nasilona alergią tak może toto ... choć kolorowe asty też cierpią na alergie :p
  3. [QUOTE]takie palce nie byly pozadane u staffikow, a sa charakterystyczne dla psow podpalanych (manchestery itp), stad, ze zakładano, ze wraz z kolorem niesione sa takie palce, stad kolor eliminowano[/QUOTE] Strumyk jak zawsze imponujesz mi wiedzą :) a co z bielą dlaczego u staffikó moze byc a u astó nie (dalmat w genach??) Canaveral-staff no widzisz jak to jest ;) jak z pokazmai mody, mnie podpalańce nie leżą, a tricolory i owszem :lol:
  4. agnethka ja uwązma podobnie kolor nie powinien mieć takiegggooo znaczenia jeśli nie wpływa na zdrowie. Np jeden sledzony przeze mnie miot amstaffów u Matki Staffki :) takie cudne anatomicznie i z charakteru wyszły białasy z małymi rudymi plamami i nie nie mieszczą sie we wzorcu nie rozumiem tego ...
  5. w Bydgoszczy Pani sędziuje teriery również te bull miał ktoś na tym ringu z nią styczność :razz:
  6. mhyy myślałam ze zrobią znów w Toruniu ;) ciekawe czy Zawiszy coś ten remont pomógł .... bo jak nie będzie beznadziejnie :p
  7. słuchajcie ale chyba tricolor te fotki co pokazujecie to co innego niz podpalane czyli czarne z plamami rudego - czy sie tricolory wymiennie tu używa?? a swoja droga fajne są tricolory :cool3: tak samo u astów i znam psa z forum tricolora który repa ma :cool3: ( na zielonym bodajże)
  8. [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images41.fotosik.pl/31/846d7cd4ab6376f8.jpg[/URL][COLOR=Black] te ślipka mówia wszystko "tylko idzcie spać ludzie " ;)[/COLOR] [/COLOR][/FONT][/B]
  9. a ja Wam powiem ze Post ostatni Katarzyny nie wygląda mi na post 15 latki :razz: chyba ze bardzo dojrzałej i obdarzonej sporą erudycją :razz: co ciekawe pięknie odwróciła kota ogonem i początki wcale nie wyglądy na chcę wiedzieć wszystko o porodzie tylko "pochwalę" sie i czy można możw wyciagnąc więcje kasy no, bo rep pokrył sukę z metryką ;) dla mnie taki to miało wydźwięk ... wchodząc na to forum Katarzyna myslała, że będzie anonimowa to nie te czasy ... i miejsce bo tu psiarze faktyucznie sie losem psów intersuja i wiedża dużoooo
  10. agnethka :razz: dla tych douczonych faktycznie nie :)
  11. ale sie ciesze że jesteście w komplecie :loveu: uściski
  12. ja zabawki myje - parzę tym bardziej, że bawią sie z moim ludzkim szczeniakiem na zmianę :cool3: posłanie odkurzam i też przecieram płynem dezynfekcyjnym (chirurgiczny) matusan sie zowie ale polecam także ściereczki milton
  13. kurka i na gratce sie juz nie ogłosisz buuu p.s zdrówka dla rekonwalescentki :loveu:
  14. agnethka ale dlaczego ja chciałabym sie sterylizować nie mogę tabsów ma uczulenie na lateks chcę mieć może jeszcze jedno dziecko i TYLE miałabym spokój :razz:
  15. chyba jakaś dojrzała wiekowo była ta kura :evil_lol: Ewciu płacze rzewnie buuu wiesz dlaczego ... buuu idę wziąć termofor Rudolfinę do łózka może mi pomoże :shake:
  16. Hje nie martwcie sie człowiek mądra bestia i może sie uczyć :) a takich wetów bryyy z tego co wiem badania mówią, ze właśnie taki jedne miot jest najmniej dla suki korzystny :shake: to straszne ze idziesz do człowieka niby kompetentnego i taka ciemnotę Ci wciska :p ale tak sobie mysle ze fakt zaszczepienie 2 razy gromadki szceniat odrobaczenie ich ewentualna pomoc przy porodzie bardzije sie opłaca niz jeden marny zabieg sterylki :diabloti: całusi w garbaty nochal :razz:
  17. mój maz jest bardzo ZA kastracją!! One_Dog_One_Bone ale wspaniałą sucz Wam sie trafiła a ja teraz bo nowi jesteście szybko opowiem bo inni znają historię Lilith gdyby ktoś odważył sie ja wysterylizować (był z tym problem ale dobry wet poznany za późno to zrobił) miałabym teraz nadal przecudowna sukę, a tak 2 miesiace umierała w męczarniach najpierw - rak sutka a potem ropomacicze i alergia na szwy a tak małe cięcie i zero strachu :-( zostancie na dogo bo widac ze po pierwsze jesteście wpaniałymi ludzmi których obchodzi los suczki po 2 chcecie sie uczyć i nie macie moherowego beretu wciśniętego na oczy :evil_lol: pozdrawiam i zyczę Tosi udanego zabiegu - jak cos pytajcie śmiało opowiem jak wiem :p a niesteyt wiem sporo :shake: Bea tak sie zastanawiam wszystkie dalmaty chłopaki z jajkami i bez, które znam lubią byzkać chłopaków ;)
  18. ja mam mopa viledy takiego tradycyjnego dobrze odciśnięty zbiera rewelacyjnie i długi i krótki włos oraz piach :cool3: generalnie najlepiej dopasować korolory w domu do kolorów sierści zwierzaka :evil_lol: a dobry odkurzacz z turboszczotką to podstawa :cool3:
  19. hej chyba dlatego oddawaliście ślicznotkę bo nie mieliście czasu a wiecie ile czasu zajmuje odchowanie szczeniąt i ile kasy!! Naprawde jeśli ktoś wam nagadał głupot jeden miot dla zdrowia lub zlikwiduje ciaze urojone to Was wprowadził w WIELKI błąd !!! nie róbcie tego suni właśnie dlatego ze ja kochacie ...
  20. bullterierka wróciła ale czy tak dobrze będzie miała ... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f732/reproduktor-pilnie-poszukiwany-124889/"]Reproduktor pilnie poszukiwany!!![/URL]
  21. halo see on those forum :cool3: [url=http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/]Witamy na Forum "Amstaff-PitBull"[/url] you find there wery nice pits
  22. skoro nie jest wystawowa jest petem - ma wady duże wady :shake: i chcecie ja kryć po co :PROXY5:
  23. u nas domowe sposoby usuwania smrodu szczoszków i kupy sie nie sprawdziły dywanowi pomogło pranie karhherem odkurzacz wodny swietnej jakości - przyszedł pan i wyprał niedrogo nawet - super sprawa, a na nowe siki rewelacyjnie sprawdza sie po uprzednim wymyciu wanihem olejek z drzewwa herbacianego - ma takze własciowści bakteriobujcze co do zapaszku np podczas cieczki stosuję stare mądre kadzidełka wietrze i i znów kilka min kadzidełkiem zapachów niechcianych brak :)
  24. kochana kajam sie ale cudny Waler tez ma kupę futra i nieobeznani ciągle wmawiają mi ze jest gruby wkurza mnie to :diabloti: Oj biedne dzieciaczki marne pocieszenie ja siedzę z zapaleniem krtani i oskrzeli :(
×
×
  • Create New...