Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. [B]lolka75 wasia dokładnie [/B]
  2. ja tylko potwierdzę słowa Beatki mało ale piekniaste jak zawsze :loveu: usciski :razz:
  3. my tez zaglądamy i pozdrawiamy :loveu:
  4. [QUOTE]Patuś kochana :loveu:, sto lat Cię tu nie było, co słychać w Waszym stadku ?[/QUOTE] uuuu za dużo głowa czasem mi pęka od nadmiaru wrażeń :evil_lol: pieją śpiewają jęczą :evil_lol: Walery doprowadza mnie do sząłu normalnie mania jedzenia :diabloti: jęczy niemal nonstop jak jest Piotr ale widzę, że sie trzyma Bo Dymcio okazały :evil_lol: Luna ma juz 13 lat uwierzysz :crazyeye: mnie to przychodzi z trudem ... ale sie rozpisałam idę zabawiać symbionta :) p.s a co to za Rudości??
  5. przepiękne foty a modele boscy :cool3:
  6. udało mi się napisać [B]cześć - [/B]Pola rządzi na biurku :evil_lol:
  7. Moja droga nie spiesz sie ja właśnie ledwo pisze, bo Polka mi asystuje :) co ma być to będzie i szybciej niż myślisz ale tu naszych historii Ci opowiadać nie będę :evil_lol: powodzenia :cool3:
  8. oh ah i ech fotki przepiękne jak zawsze !!!
  9. sylwia sprzeda go nawet nie będziemy wiedziały .... i zastąpi go jakiś lepszy model .. :diabloti:
  10. wiesz Ewa chyba niestety masz rację :( buuu
  11. ja juz wiele razy pisałam Sylwi że każdy popełnia błędy ale można sie bić w pierś powiedzieć prawdę i wszystko naprawić, a ona sie pogrąża szkoda oj szkoda ... mogło by być naprawde fajnie wystarczy zerkąc na relację z wystawy z Poznania i zobaczyć jak fajna miozę byc przygoda z kynologią, na której chyba tak Sylwi zalezało ... :shake: a tak dupa blada ...
  12. o jaka zmiana bullka zwolniła miejsce dla Draco nie wiem czy pies sie z tego ciesz do następnego rasowego za złotówkę ... Sylwia proszę cię zastanów sie nad sobą ... :-(
  13. o przeglądasz temat i nic nie napiszesz?? :cool1: Oj Sylwia Ty naprawdę masz poważny problem ze sobą szkoda mi twojej córeczki bo możesz jej przekazać swoją skłonność :(
  14. ciekawe jaką inną "[rawdę" podała właścicielom Tosi ... :shake:
  15. ja tak sobie myślę, że trzeba poprzyklejać na wszystkie możliwe fora link do tego tematu by ludzie nie dawali sie nabierać ... [I]a właściciel bullki wie gdzie trafiła jego pupilka? i co ja spotka jak tylko zacznie sprawiać kłopoty? [/I]:shake:
  16. jestem załamana ... i jak starałam się Ci tłumaczyć rozmawiać kulturalnie tak teraz ... brak słów ... podziwiam Cię jedynie ze przy takiej ilości psów + dziecko masz tyle czasu na internet - szok :diabloti: mam dziecko w podbnym wieku pracuje ma 3 zwierzaki i jakos nigdy mi takie rzeczy jak Tobie do glowy nie pszyszły, a bywało różnie ... współczuję Ci chyba, i żal mi Ciebie, bo jesteś spalona jako człowiek - już teraz chyba najbardziej ... miałam napisać długi post ... ale po co ... Ty nic nie rozumiesz .... trzeba tylko innych ostrzegać i nagłaśniać by jak najszybciej oni zrozumieli i poznali sie na tak paskudnym człowieku jak TY a swoją drogą obroża juz teraz (enty pies ja nosi) na bulkę dobra ... :shake: wstyd daro ...
  17. Olynda :loveu:
  18. gratulacje dla dziewczyn od rodzinki :)
  19. fiu fiu ale męski :razz:
  20. Ewcia lepiej bym tego nie ujęła :razz: a swoja drogą chyba niema wszyscy dotychczas kupując staffika wiedzieli że to pies z za mocną bateryjką i hodowcy - prawdziwi o tym uprzedzają lojalnie :) Pokaż małą - pochwal sie gryzieniom skąd jest??
  21. [QUOTE][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kto tu jest chudzielcem :grins: ...nie pokażę palcem ...ja swoje mam narzucone na kości :evil_lol: i powypychane pewne krągłości ;-)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] uroczo to zabrzmiało :) oj juz nie pokaże Alu :( już tak chudo u mnie nie jest :razz:
  22. gratulacje dla Czokusi juz poważna panna z niej jest sto lat!!!
  23. na staffikach 3 grupa :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f891/gallery-zdjecia-filmiki-naszych-staffikow-118492/index7.html[/url] tu i cofnij sie tam jest troszkę szczerze nie mam za bardzo kiedy i jak :) no niestety wole połazić ze stadkiem :cool3: Jeny jaka ona piękna :loveu: a moja ruda Luna ma już 12 wiosen szok ...
  24. sama słodycz (a podpis jest cudny :)) [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1050.jpg[/url]
  25. mniam słodko :) bywam bywam ale najczęsciej zachwytów napisać nie zdołam symbiont nie pozwala ;)
×
×
  • Create New...