Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Bullila.nl za chwilkę Franio nieźle będzie ganiał z Vesperem :cool3:
  2. koszmarna nowina strasznie nam przykro :-(
  3. Carbonara :klacz: ze względu na maść Rudexa i jej przyszłe (kiedyś tam) dzieci ten temat też zaczął mnie interesować :cool3: jesteś wielkim szperaczem oto medal :bluepaw:
  4. juz pisałam Boski reniferek :)
  5. to tu jakby odwrotnie u tej suni :) możliwe ze ten czarny włos małego się wybarwi. Widziałam takie rzeczy u AST :cool3: szczeniak zrobił się niemal złoty i tylko lekko podpalany :cool3: fajnie obserwować jak sie maluch będzie zmieniał rób mu dużo fot w postawie żeby widzieć jak ewoluuje jego maść :loveu:
  6. alez on jest słodki a ta główka miodzio :loveu:
  7. właśnie ciekawe jak się wybarwi :) a jaką maść ma wpisana w metryce?
  8. 10 ale za to jakich :)
  9. [QUOTE]Kucyk Poli super :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE=1]my też mamy podobnego kuca :evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/QUOTE] a może zrobimy porządny zaprzęg ;) Ewcia :loveu:
  10. hu hu ha zima zła ;) [URL=http://img380.imageshack.us/my.php?image=21995847zr6.jpg][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/555/21995847zr6.jpg[/IMG][/URL] my sie zimy nie boimy ;) [URL=http://img224.imageshack.us/my.php?image=41686995ru9.jpg][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/3001/41686995ru9.jpg[/IMG][/URL]
  11. Manta pięknie stoi ładnie ćwiczycie :loveu: fajnie patrzy sie na takiego zadowolonego psa :loveu:
  12. na razie za wcześnie moim zdaniem na gdybania trzeba poczekać aż sie rozwinie :cool3:
  13. ale słodziak więcej fot!~!
  14. jej co sie dzieje gadaj no zaraz bo ja sie tu denerwuję ... :-(
  15. witaj co do karmy co dawał hodowca jeśli chcesz przejść na inną dobrą a jest tego sporo to najpierw mieszaj ja mogę polecić teste of wilde, acane chicken soup, ale każdy pies jest inny .. jednemu pasuje ta innenu inna ;) prosze o fotki malca i gratuluję :multi:
  16. można kamric mieszanym york to też pies zerknij tutaj [url=http://www.dogomania.pl/forum/f33/]Żywienie - Dogomania Forum[/url]
  17. Patka

    hodowla

    [B]roxi-malina załoz nowy tema chcę wiedziec wszystko o Yorkach od a do z - i moze ktos sie poświęci co do karm [url=http://www.krakvet.pl/zdrowe-szczenieta-malych-c-23_201_202_205_206.html]Psy > Karmy - podział wg rodzaju > Karmy suche > Psy zdrowe > Szczenięta małych ras | KrakVet.pl[/url] a proszę bardzo i ceny i wykazy składników i opinie ludzi wszyskto na tacy :p [/B]
  18. a od oponek wyrzutni i innych takich jakie się ma ładne cialko siłki i areobicu nie trzeba :cool3:
  19. Patka

    Lordette

    a fotki reniferków ;)
  20. ja tylko powiem Wectra 101% ma rację :cool3:
  21. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1078/zerwane-wiezadlo-kolanowe-ruch-u-ast-3156/index37.html#post11476672[/url] tu zerknij chodziło mi o wątek :cool3:
  22. no coś Ty skąd miałaś wiedzieć niestety choroby dziesiątkują naszych mniejszych przyjaciół :-(
  23. moim zdaniem operuj zajrzyj do wątku poniżej ... u nas nie było żadnego usztywniania rehabilitacja i pies zaczął opierać sie na łapie bardzo szybko - co ważne przestał odczuwać ból i to było najważniejsze!
  24. cieszy mnie ze doświadczenia z Lilith kiedy jeszcze leczenie oprócz implantacji było w powijakach coś pomogło :) Lilith nie ma z nami od niemal 2 lat zjadł ją rak :( nadla nie mozęmy sie z tym pogodzić - uratowaliśmy jej nogę (długo miałam schize ona miała dożylnie podawany kwasik hialuronowy i bardzo pomóg) wróciła do pełnej sprawności :multi: i mimo luzu implantu - miała wade postawy kończyn tylnych działa noga rewelacyjnie nie mogli sie weci nadziwić!!
  25. Małgośka z Boksą super odpowiedziałaś ja jeszcze podawałam treaumell s i tran :) oraz preparaty z glukozaminą i hondroityną oraz muszlami :) poza tym Malgosia postępowała jak ja :cool3:
×
×
  • Create New...