ha no coś mi się wydawało, że nas oceniał. Był bardzo wyrozumiały (byłam w ciąży nasza pierwsza wystawa) dość dokładnie oglądał psy, ale nie za długo, liczy się u niego ładne i profesjonalne pokazanie psa :razz: dostałą Rudexik ładny opis - w miarę obiektywny :cool3: