Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. z dumą i pokorą mogę powiedzieć, że przegraliśmy z Sebastianem od Zośki :razz: który pięknie pokazuje swoje psy więc chyba szukaj ;)
  2. ha no coś mi się wydawało, że nas oceniał. Był bardzo wyrozumiały (byłam w ciąży nasza pierwsza wystawa) dość dokładnie oglądał psy, ale nie za długo, liczy się u niego ładne i profesjonalne pokazanie psa :razz: dostałą Rudexik ładny opis - w miarę obiektywny :cool3:
  3. jak w temacie szczególnie interesuje mnie jak ocenia staffiki, na co zwraca uwagę itd ... dzięki
  4. Różyczko [B]III grupa[/B] – Henryk Stępka[B] IV grupa[/B] – Henryk Stępka - będzie oceniał aż 2 grupy????
  5. Patka

    Henryk Stępka

    na jakie jeszcze grupy ma uprawnienia czytam o wyżłach a ma sędziować też moja staffinkę :???: jakieś nowe info o tym Panu??
  6. anusia0409 a ile twoja suczka ma lat ??
  7. E jak Ruda ma patyczek to pies może jej nawet nasikać na głowę :diabloti:
  8. ha my tak daleko się teraz nie wypuszczamy aż na bydgoskie, bo jeszcze za zimno, ale w parczku koło ronda jesteśmy niemal codziennie :razz:
  9. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f446/jaroslav-matyas-sk-107584/index2.html[/url] fajnie by było połączyć tematy :)
  10. Szybowiec ja też nie znalazłam a jestem bardzo ciekawa jaki podział jest ...
  11. Moze jakieśnowe info o tej sędzinie powoli zaczynam sie bać spotkania ;)
  12. No proszę jak młody ładnie rośnie i jeszcze ładniej broi :evil_lol:
  13. Boskie są!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. [QUOTE]Przynajmniej takie różowe jajowate są w zoologicznym, do którego chodzę. [/QUOTE] e mój jest zwykły walec i czarny starszy model chyba :)
  15. ja mam kubełki metalowe 15 kg (royal canin i eukanuba - dostała z krakvetu) mieści sie spokojnie sa węższe od tych plastikowych :p
  16. wielgaśne gratulacje śliczna dziewczynka!!
  17. normalnie nie mogę wchodzić na ten wątek :loveu: :evil_lol:
  18. a jak grzecznie pozuje rewelacyjny malec tfu tfu
  19. co do szelek z pitmana wypytaj dokładnie, bo te akcesoria są najczęsciej nawet w najmniejszym rozmiarze są za duże :p
  20. komuś chyba w pupke zimno :cool3:
  21. a nowe foty to gdzie sie podziały ;)
  22. witaj witaj czekam na fotki :cool3: a Heluś juz mówił jaką chce koleżankę :cool3:
  23. Boskie to małe :)
  24. Eventing Star znam to uczucie oj znam. Mój maż śmierć Lilith tez potwornie przeżył :(
  25. To i my sie poznamy :)
×
×
  • Create New...