-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
[B]lolka75 wasia dokładnie [/B]
-
ja tylko potwierdzę słowa Beatki mało ale piekniaste jak zawsze :loveu: usciski :razz:
-
my tez zaglądamy i pozdrawiamy :loveu:
-
[QUOTE]Patuś kochana :loveu:, sto lat Cię tu nie było, co słychać w Waszym stadku ?[/QUOTE] uuuu za dużo głowa czasem mi pęka od nadmiaru wrażeń :evil_lol: pieją śpiewają jęczą :evil_lol: Walery doprowadza mnie do sząłu normalnie mania jedzenia :diabloti: jęczy niemal nonstop jak jest Piotr ale widzę, że sie trzyma Bo Dymcio okazały :evil_lol: Luna ma juz 13 lat uwierzysz :crazyeye: mnie to przychodzi z trudem ... ale sie rozpisałam idę zabawiać symbionta :) p.s a co to za Rudości??
-
przepiękne foty a modele boscy :cool3:
-
udało mi się napisać [B]cześć - [/B]Pola rządzi na biurku :evil_lol:
- 78403 replies
-
Moja droga nie spiesz sie ja właśnie ledwo pisze, bo Polka mi asystuje :) co ma być to będzie i szybciej niż myślisz ale tu naszych historii Ci opowiadać nie będę :evil_lol: powodzenia :cool3:
-
oh ah i ech fotki przepiękne jak zawsze !!!
-
sylwia sprzeda go nawet nie będziemy wiedziały .... i zastąpi go jakiś lepszy model .. :diabloti:
-
wiesz Ewa chyba niestety masz rację :( buuu
-
ja juz wiele razy pisałam Sylwi że każdy popełnia błędy ale można sie bić w pierś powiedzieć prawdę i wszystko naprawić, a ona sie pogrąża szkoda oj szkoda ... mogło by być naprawde fajnie wystarczy zerkąc na relację z wystawy z Poznania i zobaczyć jak fajna miozę byc przygoda z kynologią, na której chyba tak Sylwi zalezało ... :shake: a tak dupa blada ...
-
o jaka zmiana bullka zwolniła miejsce dla Draco nie wiem czy pies sie z tego ciesz do następnego rasowego za złotówkę ... Sylwia proszę cię zastanów sie nad sobą ... :-(
-
o przeglądasz temat i nic nie napiszesz?? :cool1: Oj Sylwia Ty naprawdę masz poważny problem ze sobą szkoda mi twojej córeczki bo możesz jej przekazać swoją skłonność :(
-
ciekawe jaką inną "[rawdę" podała właścicielom Tosi ... :shake:
-
ja tak sobie myślę, że trzeba poprzyklejać na wszystkie możliwe fora link do tego tematu by ludzie nie dawali sie nabierać ... [I]a właściciel bullki wie gdzie trafiła jego pupilka? i co ja spotka jak tylko zacznie sprawiać kłopoty? [/I]:shake:
-
jestem załamana ... i jak starałam się Ci tłumaczyć rozmawiać kulturalnie tak teraz ... brak słów ... podziwiam Cię jedynie ze przy takiej ilości psów + dziecko masz tyle czasu na internet - szok :diabloti: mam dziecko w podbnym wieku pracuje ma 3 zwierzaki i jakos nigdy mi takie rzeczy jak Tobie do glowy nie pszyszły, a bywało różnie ... współczuję Ci chyba, i żal mi Ciebie, bo jesteś spalona jako człowiek - już teraz chyba najbardziej ... miałam napisać długi post ... ale po co ... Ty nic nie rozumiesz .... trzeba tylko innych ostrzegać i nagłaśniać by jak najszybciej oni zrozumieli i poznali sie na tak paskudnym człowieku jak TY a swoją drogą obroża juz teraz (enty pies ja nosi) na bulkę dobra ... :shake: wstyd daro ...
-
Olynda :loveu:
-
gratulacje dla dziewczyn od rodzinki :)
-
fiu fiu ale męski :razz:
-
Ewcia lepiej bym tego nie ujęła :razz: a swoja drogą chyba niema wszyscy dotychczas kupując staffika wiedzieli że to pies z za mocną bateryjką i hodowcy - prawdziwi o tym uprzedzają lojalnie :) Pokaż małą - pochwal sie gryzieniom skąd jest??
-
[QUOTE][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kto tu jest chudzielcem :grins: ...nie pokażę palcem ...ja swoje mam narzucone na kości :evil_lol: i powypychane pewne krągłości ;-)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] uroczo to zabrzmiało :) oj juz nie pokaże Alu :( już tak chudo u mnie nie jest :razz:
- 78403 replies
-
gratulacje dla Czokusi juz poważna panna z niej jest sto lat!!!
-
na staffikach 3 grupa :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f891/gallery-zdjecia-filmiki-naszych-staffikow-118492/index7.html[/url] tu i cofnij sie tam jest troszkę szczerze nie mam za bardzo kiedy i jak :) no niestety wole połazić ze stadkiem :cool3: Jeny jaka ona piękna :loveu: a moja ruda Luna ma już 12 wiosen szok ...
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Patka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
sama słodycz (a podpis jest cudny :)) [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1050.jpg[/url] -
mniam słodko :) bywam bywam ale najczęsciej zachwytów napisać nie zdołam symbiont nie pozwala ;)