Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [url]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/sen2.jpg[/url] :roflt: Te szaraczki mi sie strrasznie podobaja :iloveyou:
  2. :lol: sprawdzilam....i...ufffffffff...jestem w jednym kawalku :errrr:
  3. Jejc http://img430.imageshack.us/img430/24/p1050657mh5.jpg :loveu: Teraz tak sie przytulic to Tenkowych lapeczek :loveu: Misiaczek :loveu:
  4. :-D Wow! No gratuluje Anuleq! cukiereczek mniam :loveu:
  5. Cudny polaczek :multi::loveu: Niech sie zdrowo chowa :)
  6. Hmmm, kto tu bardziej przezywa... [url]http://img147.imageshack.us/img147/678/img5420mmky4.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Fajne ujecie :lol: Trzymam kciuki! Wszystko pojdzie dobrze!:thumbs:
  7. No to jak jeszcze na plec trza rozdzielac to mowie ze bedzie cterech chlopow i tsy dziewcynki :saint1: Ciekawe kto bedzie najlbizszy hihihh Nie moge sie zdecydowaac ktora fota najlepsza....:krolik:
  8. UUUu uuu co ja czytam...Cola nas opuszcza :placz: Ale cale szczescie ze nie tak do konca! Bedzie necik :multi: Fajnie bedziesz miec :p Matko swieta!! :roflt: [url]http://img120.imageshack.us/img120/5430/20060923img2113le8.jpg[/url] A Quaku to zawsze swietnie wychodzi na fotach :evil_lol:
  9. Foty ekstra! Zastanawiam sie po co taki wysoki ten stopien :evil_lol: Zeby Maga mogla cwiczyc..?:evil_lol: Fitness w domu, to jest to! :lol:
  10. Hahaha rewelka!:klacz: Tak sie wpatrywalam w ta fote sie zastanawialam co on ma na tej lepetynce [url]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/i%20konik%20urodzinki/6178.jpg[/url] :megagrin: A to wywiniete ucho!!!:turn-l::turn-l::turn-l:
  11. Padlam z wrazenia :grins:
  12. W scenach lozkowych to jakbym Kaje widziala :cool3: Masz sliczny av :loveu:
  13. HAhaha falbanki, a gdzie ona je ma? :lol: Musisz nam pokazac jak wyglada lysa Luna :turn-l: Szkoda kotecka....:(
  14. Taaa, nowa dogomaniczka hahahhaah. Dziekuje za gratki :p Przypomnialo mi sie ze mam pare fot Kaji ze spacerku po Polach M. chyba z czerwca :multi: Foty autorstwa Anuleq :razz: Mala kopareczka. W miejsu gdzie usiedlismy Kaja zaczela dzialac :evil_lol: [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000232_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000249_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000255_resize.JPG[/img] Co ona tam robi...??:hmmmm: [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000252_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000258_resize.JPG[/img] Wrr, odejdz mi stad :lol: Nie widzisz ze jestem zajeta... [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000261_resize.JPG[/img] :evil_lol::evil_lol:
  15. Ale on wyrosl :-o:loveu: Dobrze sie stoluje :evil_lol:
  16. [quote name='*luthien*'][B][I]to piwnica:p[/I][/B][/QUOTE] :mdleje:nie no, fajna pasz piwnice :evil_lol: I na dodatek ten stol do bilarda :razz: Wspolczuje malej powodzi....:shake: A gdzie Ty wybylas z domu na te kunie?
  17. http://img89.imageshack.us/img89/7207/3nt1.jpg Aza wymiata:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
  18. [quote name='lothia']buhahaha szpila wyglada tu jak motylek co skacze z kwiatka na kwiatek, albo zakochana z WB[/QUOTE] No, dokladnie :lol::lol:
  19. [url]http://images1.fotosik.pl/227/90764a4b1c4d3f30.jpg[/url] :roflt::evil_lol: hahahahah Swietna historjka :lol::evil_lol: A Krk jest bardzo fajnym miejscem :cool1:
  20. Aleee on ma faaajneeee szelki :ylsuper: Ta jego kolezanka strasznie mi sie spodobala...:lol:
  21. Dzien dobry :p Ja tu pierwszy raz, swietna galeria! :sweetCyb: Wszystkie rysunki wzalily mnie z nog...no i te ciasto.....
  22. Ale gosc z tego Juliana Beevera :mdleje: Ma telent... Humerki sa swietne, niezle sie usmialam :roflt::roflt: Zycze duzo zdrowka Bigoskowi :p
  23. [FONT="Courier New"][SIZE="5"][COLOR="Plum"]WIELKIE Gratulacje!!!! Iiiiii haaaaaaaa[/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi: :multi::sweetCyb: :multi: :multi: :sweetCyb::Cool!::sweetCyb: BRAWO!!:klacz: :drinking::drinking::drinking::drinking:
  24. Ale czad!!!:eek::eek: Rewelacja!!!
  25. Ale model z tego Czadzika, kunie tez pikne :loveu: :( Piekny bannerek....to ladnie to Twojej strony...
×
×
  • Create New...