Luthien, super to wyszlo! Bardzo Ci dziekuje! :loveu:
Pozostale przerobeczki tez sa wyje....:biggrina:
[quote]A co do zmniejszania to ja jeszce wyostrzam wszystkie zdjęcia troszeczke... i czy ten program od razu zmniejszyłby i wyostrzył mi wszystkie fotki??[/quote]
Nieee, nie, tylko zmniejsza :)
Wiesz ze to mozna zjesc? [url]http://img98.imageshack.us/img98/981/wakacje101qa1.png[/url] Nie pamietam jak to sie nazywa.