Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. No to szkoda ze nie przyjedziecie... Nie pijcie za duzo :evil_lol:
  2. Gdyby nie ogonek powiedzialabym ze to glaz [url]http://images3.fotosik.pl/121/32747b0fbc11c140.jpg[/url] :megagrin: Rewelacyjne zdjecia NOWYM :cool3: sprzecikiem :cool3:
  3. Lojezuuu, jakie usteczka [url]http://home.netx.waw.pl/ania/S8000203.jpg[/url] :evil_lol:
  4. Luthien, super to wyszlo! Bardzo Ci dziekuje! :loveu: Pozostale przerobeczki tez sa wyje....:biggrina: [quote]A co do zmniejszania to ja jeszce wyostrzam wszystkie zdjęcia troszeczke... i czy ten program od razu zmniejszyłby i wyostrzył mi wszystkie fotki??[/quote] Nieee, nie, tylko zmniejsza :) Wiesz ze to mozna zjesc? [url]http://img98.imageshack.us/img98/981/wakacje101qa1.png[/url] Nie pamietam jak to sie nazywa.
  5. To ja tu I raz :p Figa jest sliczna, podoba mi sie jej rozstaw kropek :lol: I ta czarna mordeczka :loveu:
  6. Aaaaaahahahaha na sciany :roflt::roflt: Zrob taka wielka fototapete :roflt: :evil_lol:
  7. Fajny ten tunel :razz: Ladny kolor :lol: Chyba po "rozlozeniu"? :razz: Ja nawet nie wiem jaka jest dlugosc i wys. normalnego tunelu :hmmmm:
  8. I co ja mam teraz zrobic?! Nie sklonuje sie. Chodzcie na Pooolaaaa M. :evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2023775#post2023775[/url]
  9. Oooo a myslalm ze uda mi sie z Toba spotkac :sadCyber: Kaje bys zobaczyla.. No nic, nastepnym razem :) Udanego wesela :bigok: Przez te wlazenie na rozne przedmioty to powinien jakies guzy miec :hmmmm: Pewnie ukrywa pod ta sterta futra :evil_lol:
  10. No :lol: To sa foty z czerwca :evil_lol: :megagrin:
  11. anetta

    Jamniczka FIGA

    [quote]Lejesz miód na moje serce.[/quote] Ale taka jest prawda, ona budowa jest podobna do mojej :p A ile wazy? Ostatnio wazylam Kaje u weta i wyszlo 7.8 kg :multi: A teraz ide, papa :sleep2:
  12. Ooooooooooooo, jakie lapunki rozowiutkie :loveu:
  13. Sylrwia, to wiedz jeszcze ze sa swinki morskie i myszki rasowe :megagrin: Niezla stoloweczka :biggrina: Ale co sie dziwnic przy piatce czworonogow ;)
  14. Pieken foty! :iloveyou::iloveyou: A co do tych zeskanowanych. Fajnie tak cofnac sie o 4 lata ;)
  15. Pysiaaaa, film mi sie nie odtwarza :placz: Bede probowac dalej :placz: :roflt: :roflt: [url]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/wysokatemp174.jpg[/url]
  16. HAhah amialam wlasnie o to samo spytac :lol: Tenek wyglada teraz z tymi dluuugimi herami jak prawdziwy facet :cool1:
  17. :hmmmm::hmmmm: juz nie pamietam :roflt: ....mysle ....mysle ....mysle.... Aaaaaaaaaaaaa juz wiem!!:PROXY5: Malam egzaminy w czewrcu :lol::lol: Pika, wskocz na Spotkania :cool1:
  18. Po poludniu ma nie padac :bigcool: Mam nadziej ze pogoda nie zrobi nam psikusa :diabloti: Witaj Gruszenka na dogo :cool3:
  19. Ooo on jest z Pwp http://img485.imageshack.us/img485/6534/tndscn4292xk2.jpg :lol:
  20. Patrzac na te foty poczulam sie jak w lesie z Wladcy Pierscieni :lol: Biedny Rapti ;( Trzymaj sie chlopaczku :calus:
  21. Hahhahahaha dobre, dobre :megagrin:
  22. Z tego co widac moglo mu byc zimno ;) ale tak naprawde one tak wygladaja :lol:
  23. Tomus chyba mial zly dzien :evil_lol: Pas, ale faaajnie wyszlas :happy1:
  24. Dzysis, ale cuda! :mdleje: Brawo Gosiu :p
  25. anetta

    Jamniczka FIGA

    Jak ktos mogl powiedziec ze ona jest gruba?! [url]http://i49.photobucket.com/albums/f284/Figlonek/02_resize.jpg[/url] :mad::mad: Mordowanie bardzo mi sie podobuje :p
×
×
  • Create New...